Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motor Tavsiye istiyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yamaha fzr 600
    En fazla 12.000 TL kadar Bir Motor Arıyorum Ne tavsıye edersınız (enduro-Racing) tipleri.
    Ağaç ne kadar yüksek olursa olsun, yaprakları yine de yere dökülür.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    scooboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6N 2013
    Gerçekten bu soruyu soruyosan arkadaşım şimdilik motor alma derim.
    cbf 150, braingulp ve amaninmb bunu beğendiler.

Motosikleti
    mondial mh 125 dirift
    (enduro-Racing) ?
    HAYATI TESPİH YAPTIM KAH ÇEKİYORUUUM KAH SALLIYORUUUM......

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Valla eğer rakama kask ve üst baş dahilse cbr250r'ı al üzerini de ucuza pek kaçmadan ayarla.
    Ayrı düşünüyorsan onun dışında KTM Duke 200'ü de öneririm.
    Heil Spellcheck

EmrE_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    SUZUKİ İNAZUMA...

Nası bir motor istiyorsun 0 mı istiyorsun 2. elmi ekipmanın varmı yoksa 2 bin lirasını ekipmana ayır ve 10 bin liralık motor bak.Racing ve enduro alakasız kavramlar kaslımı istiyorsun nakedmi arazi motorumu önce karar vermelisin.

Motosikleti
    yamaha fzr 600
    kıyafet var 600 ve üstü olabilir enduro veya racing düşünüyorum kararsızım suzuki inazuma baktım ama tr de yok sanırım

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:07 ----------

Alıntı DarkKnight adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nası bir motor istiyorsun 0 mı istiyorsun 2. elmi ekipmanın varmı yoksa 2 bin lirasını ekipmana ayır ve 10 bin liralık motor bak.Racing ve enduro alakasız kavramlar kaslımı istiyorsun nakedmi arazi motorumu önce karar vermelisin.
    Kararsızım Bir nevi Gorunusune bakıyorum Kros Tarzıda Olmasını Istemıyorum.

Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-suzuki-batuhan-motordan-suzuki-gw250-inazuma-113155168/detay

İnazuma piyasada yok suan boşuna kafasını bulandırmayın arkadaşın eger 3 4 ay beklerim diyorsan alabilirsin inazuma oda tahminen.Eğer o tip bir motor begendiysen sym wolf,ktm duke bakabilirsin racing olsun diyorsan o paraya cbr,gt250 ve 2.el temiz bir ninja bulabilirsin.

Motosikleti
    yamaha fzr 600
    Alıntı EmrE_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-suzuki-batuhan-motordan-suzuki-gw250-inazuma-113155168/detay
    Unazuma 250 cc Motora gore fıyat yuksek geldi bu fıyata 2. el 600 cc motor alsam dahamı mantıklı olur.?

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    SUZUKI V-STROM DL 650
    UNUTMAYIN MOTOSİKLET TEHLİKELİ DEĞİLDİR ONU TEHLİKELİ KILAN ÜZERİNDEKİ SÜRÜCÜDÜR HATTA MOTOSİKLET O KADAR MASUMDUR Kİ SİZ OLMADAN AYAKTA BİLE DURAMAZ.

Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    Alıntı mad_blue adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Unazuma 250 cc Motora gore fıyat yuksek geldi bu fıyata 2. el 600 cc motor alsam dahamı mantıklı olur.?
    600 cc nin yakıtını karşılarım dersen 600 cc yede bakabilirsin.ama bence inazuma şehir içi,şehir dışı hem ekonomik yakıtıyla hem görünümüyle ve kalitesiyle o paranın hakkını verir düşüncesindeyim.

Motosikleti
    yamaha fzr 600
    Alıntı EmrE_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    600 cc nin yakıtını karşılarım dersen 600 cc yede bakabilirsin.ama bence inazuma şehir içi,şehir dışı hem ekonomik yakıtıyla hem görünümüyle ve kalitesiyle o paranın hakkını verir düşüncesindeyim.

kaç hp inazuma birde araştırma yaparken cb 300r gördüm tr ye birçok motor modeli gelmiyor sanırım

Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    İnazuma piyasada yok suan boşuna kafasını bulandırmayın arkadaşın eger 3 4 ay beklerim diyorsan alabilirsin inazuma oda tahminen.Eğer o tip bir motor begendiysen sym wolf,ktm duke bakabilirsin racing olsun diyorsan o paraya cbr,gt250 ve 2.el temiz bir ninja bulabilirsin.
    piyasada olmadığını nereden çıkardın ? geçen gün forumda gördüm.adam almış kullanıyordu

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    600cc Diyorsan Tamam bir SS değil ama Bir SS kadar çok yakmayan Aynı zamanda SS den daha konforlu Makinalara Yani Nakedlera bak derim
    Fazla Alternatifde yok ama Er6 İlk Sırada İlla Grenajlı Olsun diyorsan F modeli Fazer 600 ,bu da olabilir SUZUKI V-STROM DL 650
    Başkada aklıma gelmiyor O bütçeye Yeni motorlar
    Sado

Kardeşim motorun satışı suan yok okumuşsun ama eksik okumuşsun gir başlıgına bak onlar belki 4 5 ay evvelki sipariş verenler daha yeni aldılar websitesinde bile suzukinin yakında yazıyor o ilanlarda sipariş amaçlı.

Motosikleti
    yamaha fzr 600
    sürekli 125cc - 250cc motor kullanmaktan sıkıldım artık gaza bastımmı motor bi şaşirmalı lastik bi tur dönmeli biraz heyecan olsun istiyorum cbf 150 vardı sattım şimdi kararsızım cbf ile dağ bayır uzun yol hepsini yaptım ve şimdi racing mi yoksa enduro motormu alsam bilemiyorum SUZUKI V-STROM DL 650 bunu bir haftadır araştiriyorum km çok yüksek hepsinin sıfırıda pahalı z750 baktım o da 2011 den sonra iyileştirmeler yaptı eskilerinde çok eksik var
    vs vs...
    çok aşiri motor değişikliği yapmadım sizlerin tecrübelerine dayanarak sordum her söylediğiniz motoru araştiriyorum

teşekkürler...

Kardeşim 150 ccden sana inazuma 250 cc bile cok yeterli derecede kuvvetli gelir bence fazla acılmamalısın ayrıca bütçen sana sorunsuz 600 cclik cok kaliteli bir makina saglamaz sana tavsiyem 250 cc 0 bir motor al uzun yıllara bin 250 cc üstü motorlar ekonomini yorar ve bu ülkede nedersen de tamamen hobiye kaçar.

Motosikleti
    yamaha fzr 600
    Kardeşim 150 ccden sana inazuma 250 cc bile cok yeterli derecede kuvvetli gelir bence fazla acılmamalısın ayrıca bütçen sana sorunsuz 600 cclik cok kaliteli bir makina saglamaz sana tavsiyem 250 cc 0 bir motor al uzun yıllara bin 250 cc üstü motorlar ekonomini yorar ve bu ülkede nedersen de tamamen hobiye kaçar.
    bu inazuma 11000 tl eder mi verdiğim paraya değermi birde baktim 24 hp çok düşük geldi kararsızım

musakka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs apache 2014 & zn zenci

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)