Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kar Üzerinde Motosiklet

Motovento
    REKLAM ALANI
    selim995 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 Honda CBR 600RR
    Merhaba arkadaşlar bi konu hakkında sizden yardım istiyorum.Ben Konya'dan Antalya / Manavgat'a gidecem ama yol üzerinde kar oldugunu ögrendim.Kar üzerinde nasıl gidebilirim veya sizin önereceginiz başka temiz bir yol varmı yardımlarınızı bekliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Kar üzerinde gidebilmen için lastiklerini değiştirmen lazım. Bunun dısında radıkal çözumler var tabi. En basiti birkaç metre zincir alıp lastiğe dolamak gibi.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Mecburiyet yoksa gitmemek en iyi alternatiftir kanımca
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

selim995 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 Honda CBR 600RR
    Biraz baktımda ben motosiklet için kar zinciri gibi birşeyler buldum bunların satıldıgı yer filan varmı bilgisi olan ?

abi arabayla git donarsın maazallah

bora atay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Apache 150 rtr
    http://www.motosiklet.net/forum/mt-kendin-yap-%5Bdiy-do-it-yourself%5D/55347-motorsiklet-kar-zinciri-yapimi.html
    Daha önceden şöyle bir paylaşımda bulunulmuş fakat bazı fotolar açılmıyor. Ama yinede mantıgı rahatlıkla kavrıyablrsın. eski zincirini lastıgının yarı capı boyutlarında parcalara ayırıyorsun. uclarnı cıkardığın baklalara resimde görebileceğin gbi ek yerinden kesmiş olduğun ve sanırım hafif kanırttgın normal zincir baklasını geçirip gergi olarak kullanabılecegın ağlam bir kayış ile zincir lastiğe gergi janta gelecek şekilde geriyorsun. DİY yani=)

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    daha bir saat önce motorla karlı yolda bir sürüş yaptım,motor isyan ettirdi bana...adeta motoru ben götürdüm,buz gibi havada terledim ne kadar zorladıysam artık ...o değilde lastiklere zincir bile taksan çok yavaş gitmek zorunda kalırsın çünkü en ufak bir kaymada düşersin gibime geliyor...
    eğer motorla gitmek zorunda değilsen başka araçla git.
    UNUTMAYIN MOTOSİKLET TEHLİKELİ DEĞİLDİR ONU TEHLİKELİ KILAN ÜZERİNDEKİ SÜRÜCÜDÜR HATTA MOTOSİKLET O KADAR MASUMDUR Kİ SİZ OLMADAN AYAKTA BİLE DURAMAZ.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)