Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cbr 125r Nasıl Bir Motor Bilgi Verirmsiniz

Motovento
    REKLAM ALANI
    Racist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cbr 125 r nasıl makinedir çok hoşuma gitti ama tam özelliklerini bilmiyiyorym
    yol tutuşu nasıl ?
    tirterme çok olur mu ?
    ne kadar hız yapar ?
    Uzun yollarda nasıl ?
    Ömrü Kaç Km ?
    Gibi sorularım var Kullananlar veye bilgili olanlar yardımcı olrsa çok sevinirim ...
    Biz Ki Vatan Sevmenin Ustasıyız . Ne Mutlu Türküm Diyene ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    frknyvz17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT-07 ABS RACE BLUE
    Yol tutuşu iyi ama bi 600 lük gibi viraj alamıyacağını bilerek kullanırsan
    titreme yok diyecek kadar az
    egzoz vs. hiçbir modifiye olmadan 151 km/h gördüm bizzat (E-5 okmeydanı>haliç)
    istanbuldan çıkıp çanakkale üzerinden balıkesire gittim yaklaşık 600 km. tık demedi uzun yolda bi sıkıntısı yok tamamen yatmadığın için sırt ağrısı da yapmıyor

pki cbr 125 r için ömür kaç km ?

Motosikleti
    o çok farklı bi olay motorun nasıl kullanıldığına bağlı tabi ama herhangı bıyerde şu kadar sene veya bu kadar km ömrü vardır diye okumadım öyle bi değerlendirme yapmak da saçma olur diye düşünüyorum

bi forumda 50 bin km den sonra yavas yavs bityr diye duydum içime kurt düştü

cesur509 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok yakında...
    Cbr 125 racing tarzı bir motor olduğu için alan kişide hız yapmak için alıyor ve redline sürüyor genelde. Tabi böyle olunca hangi motor olursa olsun motor ömrü kısalıyor. İkinci el alacaksan çok dikkat etmen lazım temizini bulmak için.
    Cbr 125 çok kaliteli bir motor zaten fiyatındanda anlaşılıyordur bu. Parçaları biraz pahalıdır diye biliyorum. Ama tekrar vurgulamak istiyorum , su soğutmalı kaliteli bir motor
    Gül Dediğin Nedir Senin? Üç Beş Diken Biraz Yaprak, Ömür varya Ömür Çok Sevdiğin Üç Beş Nefes Sonra Toprak. . .

Motosikleti
    125 cc 10 beygir motosikletle stunt yapmaya çalışan adamlar var yani normaldir ama insan gibi kullanılırsa ve bakımları zamanında servisinde yapılırsa kesinlikle 50 bin falan hikaye için rahat olsun

sizce temiz bir cbr 125 r fiyatı ne olmalıdır ?

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı cesur509 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbr 125 racing tarzı bir motor olduğu için alan kişide hız yapmak için alıyor ve redline sürüyor genelde. Tabi böyle olunca hangi motor olursa olsun motor ömrü kısalıyor. İkinci el alacaksan çok dikkat etmen lazım temizini bulmak için.
    Cbr 125 çok kaliteli bir motor zaten fiyatındanda anlaşılıyordur bu. Parçaları biraz pahalıdır diye biliyorum. Ama tekrar vurgulamak istiyorum , su soğutmalı kaliteli bir motor
    Gencim,kanim kayniyo.Yeni kasa cbr surdum 2 sezon.Ss sevdigim icin goruntusunden dolayi aldim.Bir kere bile redline a sokmadim desem yeridir
    cesur509 bunu beğendi.

cesur509 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok yakında...
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gencim,kanim kayniyo.Yeni kasa cbr surdum 2 sezon.Ss sevdigim icin goruntusunden dolayi aldim.Bir kere bile redline a sokmadim desem yeridir
    O saydığım ender motorlardan biri sizde o zaman
    Gül Dediğin Nedir Senin? Üç Beş Diken Biraz Yaprak, Ömür varya Ömür Çok Sevdiğin Üç Beş Nefes Sonra Toprak. . .

Motosikleti
    5500 TL civarı ideal fiyat şuanda bunun üstündeyse fiyatı extra bi egzoz falan olması lazım ki verdiğin paraya değsin ama cbr 125 in performans egzozlusunu aklı olan biri almaz veya taktırmaz çünkü traktör gibi ses çıkartıyo ben orjinal taraftarıyım

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı cesur509 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O saydığım ender motorlardan biri sizde o zaman
    Ovunmek gibi olmasin ama oyleydi Kaza yaptim sattim motorumu.Agzina kadar doluydu ve essiz temizlikteydi bazi arkadaslar bilir.Alan arkadasla hala konusuruz en ufak sikintisi olmadigini soyluyo

---------- Post added at 20:52 ---------- Previous post was at 20:50 ----------

Alıntı frknyvz17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5500 TL civarı ideal fiyat şuanda bunun üstündeyse fiyatı extra bi egzoz falan olması lazım ki verdiğin paraya değsin ama cbr 125 in performans egzozlusunu aklı olan biri almaz veya taktırmaz çünkü traktör gibi ses çıkartıyo ben orjinal taraftarıyım
    Benim motorumda full bogazdan tiger egzost vardi karbon kapak modeli alan arkadasta cok begendi.Tabiki 4 silindir sesi gibi olamaz ama yuksek devirde gayet hos sesi vardi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler