Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motorunuzu arkadaşınıza emanet verirken, bir daha düşünün..

Motovento
    REKLAM ALANI
    draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Mahkeme kararı biraz ters gelebilir, ancak emanet ettiğiniz bir aracın karıştığı ceza nedeni ile siz de sorumlu olursunuz..

Mahkemeden yüzbinlerce kişiyi ilgilendirecek bir karar çıktı. CHP Antalya eski milletvekili Nail Kamacı, otomobilini partinin bir işi nedeni ile İl Başkanı Mustafa Çetin Kaya'ya verdi. Veysel Çapan'ın kullandığı araç kaza yaptı ve İl Başkanı Kaya ile birlikte araçtaki 2 kişi öldü. Ağır Ceza Mahkemesi Çapan'a hapis cezası verdi. Ölen İl Başkanı'nın ailesi, araç sahibi Nail Kamacı ve şoför hakkında tazminat davası açtı. Mahkeme ikiliyi, 800 bin lira tazminat ödemeye mahkum etti. hürriyet.com.tr'ye konuşan eski Vekil Kamacı, "Arabayı başkasına vermek suçsa herkes bu suçu işliyor demek ki. Kesilen ceza malvarlığımı aşıyor" dedi.
    Kaynak:

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/22422709.asp
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rapsy_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Düşünülcek birşey kalmamışki vermicen bu kadar basit

Motosikleti
    Mondial 150 Mr Vulture ''
    Aynen öyle vermeyeceksin,kendi babama bile vermedim yedek anahtarı En yakın arkadaşın dahi olsa senin malına senin baktığın gözle bakamaz.Çizilir,edilir bir şey olur,şurası yamulur burasına çamur gelir bakarsın birde aynı bu haber deki gibi lastikler kana bulanır,aman allahım!

Motosikleti
    Bisiklet
    daha ben motoru almadım ama alacağımı arkadaşlarım biliyor şimdiden telkin ediyorum onlara motorumu vermeyeceğime dair onlarda ot değil tabiki anlıyorlar

cesur509 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok yakında...
    Bende verme taraftarı değilim , çünkü kendi motorunun başkasının altında görünce insanın içi sızlıyor , benim gibi temiz kullanıyormu diye
    Kiraz'' bunu beğendi.
    Gül Dediğin Nedir Senin? Üç Beş Diken Biraz Yaprak, Ömür varya Ömür Çok Sevdiğin Üç Beş Nefes Sonra Toprak. . .

tezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MR 150
    Arkadaşın temiz kullanması bir yana,eğer ona birşey olursa ''Ben motoru vermeseydim o şimdi bana kızardı ama hala sağlığı yerinde olurdu''azabını bir ömür yaşamak var.Allah kimseye göstermesin.Bu yüzden artçı bile alırken iki kere düşünürüm.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Uçan Teneke ...
    at avrat silah verilmez arkadaşlar bunu bilmemiz lazım

Alıntı beypazarlı06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    at avrat silah verilmez arkadaşlar bunu bilmemiz lazım
    Günümüzde üçüde medeni insanların kullanmadığı şeyler sıkıntı yok o yüzden.Yapanda zaten eğitimsizliginin cezasını cekiyor olması gerekende odur.

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    verip vermemeyi geçtimde bu tazminat davaları filan bence hukuk sisteminin bozukluklarından kaynaklanıyor diyelim ben arabamı verdim adam kaza yapıyor zaten benim arabam gitmiş bide nie cezalandırılıyorum mantık nerde? motorsiklettede böle artçı alırken 2 kere düşünün eğer allah korusun bir şey olurda kazaya karışır artçınız yaralanır bi yere kırılırsa bile adam yaralamaktan yargılanabilirsiniz sanki zevkten keni canımıda tehlikeye atıp motoru devirdim
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Uçan Teneke ...
    Alıntı DarkKnight adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günümüzde üçüde medeni insanların kullanmadığı şeyler sıkıntı yok o yüzden.Yapanda zaten eğitimsizliginin cezasını cekiyor olması gerekende odur.
    biraz mantık kur arkadaşım ya boş boş konuşma onların hepsini şimdiye göre düşün at:Araba,motosiklet vb. Avrat:Kadın,Eş Silah: Silah tır bunu bilmeyecek ne var ya

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)