Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Nasıl Sattığımı Anlamadım..

Motovento
    REKLAM ALANI
    kingcüneyt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    2012 siyah Ybr'm vardı daha 400 km'de .İki zamanlıdan sonra pek fazla hoşuma gitmedi sadece görüntüsü güzeldi o kadar ilanlara koymuştum 1,5 aydır ilanlardaydı havaların soğuk olması yüzünden arayan soran yoktu akşam birisi aradı sabah 8 de işten çıkınca gelirim dedi adam geldi baktı 4,100 e sattım nasıl oldu hala anlamadım. Pazarlık etmedi binmeden çalıştırmadan baktı notere gittik yamaha bayisini aradım 4,100 şuanda anında veriyorlarmış Allah bu mübarek günde işimi rast götürdü çok şükür.. Bu ilk böyle satışım değil ama
    zenon bunu beğendi.
    Rx 115 Mavi (2004) Rx 135 King Yeşil (2002), Rx 135 King Yeşil-Siyah (2003) Ford Fiesta Flair Bordo (2000) Ford Fiesta Ghia Gri (2000) Peugeot 206 Xt Gümüş Gri (2005) Ybr Esd Siyah 125 (2012) Ford Fiesta (2006) Ford Fiesta (2009) Yamaha R6 (2013 ) Vınn Vınnn

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Ana baba duası çok aldın yat kalk dua et ,böyle satış kırk yılda bir milyonda bir olur oda sana denk gelmiş yani.. vesselam..
    "Yolculuk bir fersahda olsa cehennemden bir parçadır" ..... seyyah pirimiz Evliya Çelebi

ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    motorun 400kmde kı 400km yapmak da rodajı ıyı tamamlamak ıstıyosan calısan bı ınsan ıcın cok zor. oyle 90-100 gıdemıcegın ıcın 1000km altında, gercekten 400km zor. adam motoru ıyı gorduyse, plakası da varsa neden olmasın buyutmenın anlamı yok bence. konu acmanın da anlamı yok gıbı gelıyor bana ama senın kararın tabı
    Think Nothing! Just Twist The Wrist

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Hayırlı olsun.

Motosikleti
    ---
    Alıntı ugrgnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun 400kmde kı 400km yapmak da rodajı ıyı tamamlamak ıstıyosan calısan bı ınsan ıcın cok zor. oyle 90-100 gıdemıcegın ıcın 1000km altında, gercekten 400km zor. adam motoru ıyı gorduyse, plakası da varsa neden olmasın buyutmenın anlamı yok bence. konu acmanın da anlamı yok gıbı gelıyor bana ama senın kararın tabı
    pazarlık etmeden çalıştırmadan kullanmadan alması direk parayı vermesini anlmadım normalde pazarlık edenler yalvarıp yakınanlar çok gördüm ama bu abimiz hiç sorunsuz aldı gitti onun için açtım yoksa niye açayım konu bide sıfır 4,100 bende 4,100 verdim 100 de noter + sigorta anlatabildim mi ?
    Rx 115 Mavi (2004) Rx 135 King Yeşil (2002), Rx 135 King Yeşil-Siyah (2003) Ford Fiesta Flair Bordo (2000) Ford Fiesta Ghia Gri (2000) Peugeot 206 Xt Gümüş Gri (2005) Ybr Esd Siyah 125 (2012) Ford Fiesta (2006) Ford Fiesta (2009) Yamaha R6 (2013 ) Vınn Vınnn

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    bende aynı senin sattığın gibi motor almıştım,ama ben biraz pazarlık yaptım 250 lira kadar...sonra adamın yanına gittim 140 km uzaklıkta...adama bulunduğum yeri söyledim,adam motorla geliyordu...motoru görsen sıfır sanarsın.motorun etrafında bir tur attım tamam dedim hadi notere gidelim yok dedi bir sür öyle al,ısrar etti neyse motorla bir tur attım kararım değişmedi zaten,aldım satışı,verdim parayı...bastım gaza geldim tomarzaya
    UNUTMAYIN MOTOSİKLET TEHLİKELİ DEĞİLDİR ONU TEHLİKELİ KILAN ÜZERİNDEKİ SÜRÜCÜDÜR HATTA MOTOSİKLET O KADAR MASUMDUR Kİ SİZ OLMADAN AYAKTA BİLE DURAMAZ.

psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    Bana çok etik gelmedi açıkçası umarım satın alan adam sıfır fiyatının 4100 olduğunun bilincindedir ki o da pek olası değil,ilginç.
    forewer bunu beğendi.
    "Önü yoktan sonu boktan bu kuru davadan,
    utanır gayret-i güfranla cehennem de geçer. "

Psychedelic Gececi

feliçita - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PİAGGİO BEVERLY 500**2006**
    etik değil.bi yerden kesin çıkar..
    forewer bunu beğendi.
    apachi'ler ve kendini apachi hissedenler beni yasaklı listesine ekleyin...

ortadadogulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zc < cbf 150 < 150 mc<OPEL ASTRA>Linea
    nasipte varsa gelir şamdan yemenden nasip değilse ne gelir elden hayırlı olsun.
    satışın konusunda sıkıntı yok. alan kişi plaka ruhsat ile uğraşmak istememiş olabilir. sıfırı 4100 tl plaka ruhsat hariç fiyat sanırım.
    dükkanı açarken çekerim her daim bismillah
    pirimizdir sofuoğlu olsun şampiyon sağlığına zeval vermesin allah

Motosikleti
    ---
    Alıntı psyche adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana çok etik gelmedi açıkçası umarım satın alan adam sıfır fiyatının 4100 olduğunun bilincindedir ki o da pek olası değil,ilginç.
    ben söledim bana şurda şu vardı dedi bayidekininde fiyatınıda biliyormuş ama bunu alcam dedi daha poşetiyle duruyordu yani etik olmaması için benim suçum varmıki ?

Alıntı feliçita adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    etik değil.bi yerden kesin çıkar..
    etik olmaması için ben naptımki neden benden çıkıyor içimi rahatlattın yani sağolasın
    Alıntı ortadadogulu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nasipte varsa gelir şamdan yemenden nasip değilse ne gelir elden hayırlı olsun.
    satışın konusunda sıkıntı yok. alan kişi plaka ruhsat ile uğraşmak istememiş olabilir. sıfırı 4100 tl plaka ruhsat hariç fiyat sanırım.
    Allah razı olsun

ÖzLeMKaYrA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki An 125 HK, RKS Titanik, RTR TVS Apache
    Adam beğenmiş almış, üstelik araştırmasını da yapmıştır, yapmamışsa bu onun sorunu, hangimiz belli bir süre bakınmadan araştırma yapmadan herhangi birşey alıyoruz ki? nihayetinde 400 km motor ve alırken yapılan plaka ruhsat vergi masraflarını da katın içine... adamın işine gelmiş almış, şimdi arkadaş kazıklamış mı oluyor.. Herkese böyle sorunsuz satışlar dilerim satış yapmak istenildiği zaman...
    Motor ölüm korkusu değil, yaşam sevincidir...

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    aynı şekilde ben de motor sattım 3 000 km de sıfır fiyatına... ama sattığım arkadaş mahallede nasıl sürdüğümü görmüş; abi senden iyi rodaj yapanı mı bulacağım dedi ve sıfır fiyatına benden aldı.
    harley is making love with davidson

Motosikleti
    ---
    4,000 +plaka masrafınada ben almıştım Allah kaza bela vermez inşallah dengesiz sürüyordu çünkü

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kingcüneyt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben söledim bana şurda şu vardı dedi bayidekininde fiyatınıda biliyormuş ama bunu alcam dedi daha poşetiyle duruyordu yani etik olmaması için benim suçum varmıki ?

etik olmaması için ben naptımki neden benden çıkıyor içimi rahatlattın yani sağolasın

Allah razı olsun
    istersen 10000 e sat adam gönüllü olduktan sonra sıkıntı olmaz zorla satmadın ya zaten sıfır fiyatınıda biliyormuş kısmet bu işler bende 400 kmde aldım motorumu 3650 ye 1 yıl önce 2 aylıktı daha hayırlı olsun güle güle harca paranı

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    adam avrupalıdır belki. bizim gibi sünenttendir deyip girmemiştir olaya ;)
    Güncel Motosiklet Haberleri ve Kültürü Blogu
    https://www.facebook.com/BoutiqueMoto

Motosikleti
    ---
    Alıntı phradrel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adam avrupalıdır belki. bizim gibi sünenttendir deyip girmemiştir olaya ;)
    fabrikada güvenlik görevlisiymiş biraz 100 lira in dedi ben yok deyince tamam notere gidelim dedi direk çok pazarlıkcıları görünce kendimde dahil bu abi biraz ilginçti serçesini satmış zengin filanda değil yani

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    piyasada seçenek olmayınca insanlar ne yapsın, kendini kanıtlamış comuterlere parayı bayılıyorlar..

sonuçta O da biliyor fazla zarar etmeyeceğini

ayrıca alıcı salak değil heralde yeni motorun en az 300tl plaka masrafı var oda kendi yaparsa..
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

haojin2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2006/Lada Samara 1500i 2001
    Alan razı satan razı...Onun için sorun yok.
    Bir insanın gerçek zenginliği, onun bu dünyada yaptığı iyilikleridir. (Hz. Muhammed(s.a.v))Bizim dinimiz, akla en uygun ve en doğal bir dindir. Ve ancak bu nedenledir ki son din olmuştur.(M.K.Atatürk)

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Alıntı kingcüneyt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fabrikada güvenlik görevlisiymiş biraz 100 lira in dedi ben yok deyince tamam notere gidelim dedi direk çok pazarlıkcıları görünce kendimde dahil bu abi biraz ilginçti serçesini satmış zengin filanda değil yani
    Bu alım-satım işleri bana göre değil herhalde . Ben yerinizde olsam dar gelirli olduğunu duyunca muhakkak indirim yapardım yoksa içim rahat etmezdi ...
    TATLIHIZ ve Halil Karamanoğlu bunu beğendiler.
    Mecnun bir bilseydi motosiklet sevgisini , severmiydi hiç Leyla zillisini ?

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Mübarek adammışsın vesselam
    "CaRPe DieM"

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)