Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Apache RTR 150 En Fazla Kaç Taksit Yapıyorlar

Motovento
    REKLAM ALANI

iyi günler aranıza yeni katıldım apache rtr 150 almayı dusunuyorum az once aradım dırek tvs desk servısını aradım kampayaya ozel 12 taksıt pesın bıde sanırım 24 ve 36 ay taksıt yapa bılrıyorlarmıs vade faizli sanırım varmı hıc 24 ayveya 36 ay taksit ile apache alan veya bide motora yenı baslayacagım önerilerniz!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    genelde bayiler kredi kartına 12 ay peşin fiyatına taksit yapıyor bazı bayilerde yine bazı kartlara özel 18/24 ay peşin fiyatına taksit yapıyor...karışık bir durum yani...

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:00 ----------

Alıntı serdar1547 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    genelde bayiler kredi kartına 12 ay peşin fiyatına taksit yapıyor bazı bayilerde yine bazı kartlara özel 18/24 ay peşin fiyatına taksit yapıyor...karışık bir durum yani...
    motora yeni başlıyorsan siteyi günlük takip et bak neler öğreneceksin

teşekkurler ödemis bayıden alacam motoru baya bı arastırdım hosuma gıttı tıtresımın enım ıcın kdr bı onemı yok tek eksisi titreimmiş

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:03 ----------

Alıntı serdar1547 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:00 ----------

motora yeni başlıyorsan siteyi günlük takip et bak neler öğreneceksin
    evet baya bı okudum zaten

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)