Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İMZA KAMPANYASI KÖPRÜ GEÇİŞLERİ ÜCRETSİZ OLMALI!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    kakare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    http://www.change.org/tr/kampanyalar/k%C3%B6pr%C3%BC-ge%C3%A7i%C5%9Fleri-motosikletler-i%C3%A7in-%C3%BCcretsiz-olmal%C4%B1?utm_source=share_petition&utm_medium=u rl_share&utm_campaign=url_share_after_sign

arkadaşlar lütfen dolduralım, benden ne olur demeyin ben gördüm kendim doldurdum 1saniyenizi almaz
    herzaman hakkımızı kazanmak için uğraşmak zorunda kalıyoruz...

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:20 ----------

bu kadar duyarsız değiliz dimi? dolduralım lütfen imza atma olayını, herkes yorum yaparsada güncel kalır ve görmeyen arkadaşlarımızda doldurur diye düşünüyorum?
    '' hayat ancak ölümle yüzyüze gelince anlam kazanır. ''

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Adamlar neredeyse motosikletten daha fazla ücret alacaklar köprü ve otoyollarda.
    Neden mi? Çünkü az benzin yakıyoruz bir kere. Yani devlet bizden daha az vergi alabiliyor, cebine daha az giriyor.
    Ayrıca, trafik sorununu çözmesi de en korktukları şey. Kabusları adeta. Neden mi?
    Çünkü trafik sorununun çözülmesi demek, her gün binlerce aracın trafikte kitlenmeyip, durduğu yerde boşuna benzin yakmaması demek. Sonuç = yine daha az benzin tüketimi ve yine devletin cebine daha az giren vergi.
    Motosikleti teşvik yerine, günde bir paket sigara parasına araba satılıyor. Herkes alabilsin, yollar kilit olsun, benzin litre litre yansın, vatandaş benzin alsın vergi ödesin.
    Çark böyle dönüyor arkadaşım.
    Şimdi; sence motosiklete köprü geçişini ücretsiz yaparlar mı?
    Mengu16, kakare ve Nicat bunu beğendiler.

kakare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    Alıntı reverse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adamlar neredeyse motosikletten daha fazla ücret alacaklar köprü ve otoyollarda.
    Neden mi? Çünkü az benzin yakıyoruz bir kere. Yani devlet bizden daha az vergi alabiliyor, cebine daha az giriyor.
    Ayrıca, trafik sorununu çözmesi de en korktukları şey. Kabusları adeta. Neden mi?
    Çünkü trafik sorununun çözülmesi demek, her gün binlerce aracın trafikte kitlenmeyip, durduğu yerde boşuna benzin yakmaması demek. Sonuç = yine daha az benzin tüketimi ve yine devletin cebine daha az giren vergi.
    Motosikleti teşvik yerine, günde bir paket sigara parasına araba satılıyor. Herkes alabilsin, yollar kilit olsun, benzin litre litre yansın, vatandaş benzin alsın vergi ödesin.
    Çark böyle dönüyor arkadaşım.
    Şimdi; sence motosiklete köprü geçişini ücretsiz yaparlar mı?
    umut fakirin etmeğidir derler ya onu da aldın elimden :/ hadi bakalım o zaman başlık derinlere taaa en derinlere gömülsün
    '' hayat ancak ölümle yüzyüze gelince anlam kazanır. ''

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Motosiklet adam yerine konulacaksa arabadan kamyonetten fazla köprü ve otoyol parası ödemeye razıyım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)