Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Önemli bir konu !

Motovento
    REKLAM ALANI
    trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Arkadaşlar aşağıda vermiş olduğum linkte gördüğüm şey doğru mu yoksa ben mi yanlış görüyorum ? Benim bilmediğim bir manası var ise açıklasın sponsor firma ya da bu rezaleti ortadan kaldırsın lütfen .

http://www.hudsonderi.com/?urun-3010-1918-Patch-Yama.html

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    bence doğru görüyorsunuz.tarafsız yorum olarak söylüyorum.bence normal bir ara ki hala moda montlara ve pek çok yere amarikan bayrağı ve benzeri şeyleri simgeler dikilip yapıştırılıyordu.adı üstünde patch.bu kadar anormal bir durum yok bence sonuçda arz talep meselesi.insanoğlunun içerisinde hep bir asilik hep bir başkaldırış farklı olmak düşüncesi hep vardır zaten.

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Bence de ortada absürd bir durum yok.. Memleketimde nazi kaskı var, her tarafına şeytan resimleri yapıştırmış adına da cehennemin bilmemneleri isimlerini yakıştırmış onca motorcu var, varoğlu var da bu simgeye mi takıldınız
    aquarist4 bunu beğendi.
    "CaRPe DieM"

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Adof hitler diyip gereksiz diyorum. Sabun yaparız seni arkidiş
    Takılmayın bu tür şeylere, bende erotik yama satıyorlar sandım. yoksa hemen sipariş verecektim.
    Nicat bunu beğendi.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Söz konusu olan nazi amblemi, 4 tane "L" harfinden oluşur ve light-life-love-luck yani ışık-hayat-sevgi ve şansı simgeler.

Tarihte bu amblem altında toplu katliamlar yapılmış olsa da, asıl anlamı yukarıda ki gibidir.

Belki bu amblemi alıp takacak motorcu arkadaşlarımız;

Kırmızı da geçen araçlara ışığı,
    Dünya da hiçbir şeyi kalmamışcasına gaz açanlara hayatı,
    Araçları ile üstümüze biz yokmuşcasına gelen sürücülere sevgiyi,
    Davranışlarınız'dan dolayı psikopat bir motorcuya rast gelmeyip, kafası, gözü patlamayan bir sürücüye şansı göstererek simgeler. Kim bilir?
    Önce emniyet, sonra hareket...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Bence kılıf bulmaya gerek yok, rengi olsun şekli olsun bu linkteki tam olarak nazilerin kullandığı gamalı haç. Ama Almanya dahil olmak üzere bunun bireysel olarak kullanımı yasak değil, isteyen patch yapar isteyen motoruna şeklini yapar. AB ülkelerinde kurumsal ve siyasi olarak kullanımı yasak sadece.

Motosikleti
    HD xl 883
    Yaşanmış acılar bize ait değilse demek ki bir kıymeti ve önemi kalmıyormuş, saygı duymayı haketmyormuş nazarınızda , o sembolün neden olduğu şeylerle uzaktan yakından alakamız olmamasına rağmen benim kanıma dokundu empati kurmaya çalıştım sadece..

Ahmanamra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Bereket tanrısının heykelinin tezgahlarda köylü hatunlarca satıldığı bir dünyada hiçte garipsenecek bir durum değilmiş bencede Tek gözün, punkın metalin satanizmin logolarının fink attığı bir dünyada çokta sade ve anlamlı bir logo ayrıca .
    tezer, özcan1980, ReiZzZ ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    Etme cahille sohbet küstürürsün. Silme çıkını cam kırığıyla kestirirsin. ;)

http://www.facebook.com/amraercan

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    konu içeriği tartışmaya açık olsa da;
    pek muhterem turgay kardeşimize bakış açısından ve kendisini bu konuyu dillendirmeye iten hassasiyetlerinden ötürü teşekkür ederim.
    Cgty, Ahmanamra, Okan Sinan Ocan ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    kullanılmasında avrupa da ya da başka yerlerde sakınca yoktur ama toplum tarafından hoş karşılanmaz..."çalışmak özgürleştirir" lafının söylenmesi bile kişilerde mide bulandırıken bunları kullanan insan, insanlığından çıkmıştır bana göre...
    Okan Sinan Ocan bunu beğendi.

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    Alıntı trgy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaşanmış acılar bize ait değilse demek ki bir kıymeti ve önemi kalmıyormuş, saygı duymayı haketmyormuş nazarınızda , o sembolün neden olduğu şeylerle uzaktan yakından alakamız olmamasına rağmen benim kanıma dokundu empati kurmaya çalıştım sadece..
    2. Dünya savaşında yahudilerin soykirima uğradığını mi sanıyorsunuz?

Tek cümlelik özet geçiyorum:

Şunu unutmayın, tarihi kazananlar yazar.

Motosikleti
    HD xl 883
    Vakt-i zamanında Auschwitzi gezme fırsatımız olmuştu , fırınlar gaz odaları vesaire .. beni tek etkileyen duvarda orada ölmüş çocukların foroğrafları arasında görmüş olduğum küçük bir kız çocuğunun fotoğrafı oldu , 6-7 yıl geçmesine rağmen halen ilk gördüğüm gibi hatırlarım gözümün önüne gelir arada , Yahudi işte nolmuş bize ne ölsünler bizim de acılarımız ölülerimiz var diyenler olacaktır ki olmuş bile , taşnak 1915 ya da pkk 1984 patchine denk geldiğimizi varsayalım, aynı hoşgörü ve sözde demokrasi anlayışıyla yaklaşabilirmiydik acaba ..

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Alıntı Ahmanamra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bereket tanrısının heykelinin tezgahlarda köylü hatunlarca satıldığı bir dünyada hiçte garipsenecek bir durum değilmiş bencede Tek gözün, punkın metalin satanizmin logolarının fink attığı bir dünyada çokta sade ve anlamlı bir logo ayrıca .
    Bereket demişken böyle bir anımı paylaşmak istedim.
    Babaannemin bodrum turgut reisde pazar tezgahı var. işlemeli kadın kıyafetleri satıyor. Bende tatile gittim. Pazarda yanına uğradım. 15 dk oldu ki.
    yan tezgahtaki kadın babaanneme tezgaha bakar mısın hemen geleceğim dedi. babaannemde biraz meşguldü. Oğlum sen şuraya bak ingilizcede var sende dedi.
    Ben tabi tezgahın önünü görmüyorum. Santraç takımları, nargile filan üst raflarda, bir grup kadın turist geldi. How much money dedi. ben ürünü göremedim.
    o esnada bunlar gülüşüp bakıyorlar. tam hangisi derken en büyük boyu çıkarıp gösterdi. Tövbe estafurullah dedim. bu ne lan, uluslarası ilişkilerim o gün bitti.

Soykırımları, cinayetleri sevmek için psikopat, cani, insanlıktan nasibini almamış olmak gerek. Tabii ki hiç birimiz bunlar olsun istemeyiz.
    Ancak burda ticaret var. Senin sevmediğin ürünü başkası alabiliyor. Alsın takan taksın. Biz yarın bir gün alan kişiyi "nazi misin lan pzvnk" diyip dövdükleri zaman güleriz.
    Bunun haricinde tatlı bir şakalaşmadan öteye gidemeyiz. Saygılar.
    Ahmanamra bunu beğendi.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Sponsorların yaptığı herşeyden forum yönetimi mi sorumlu olmalı bu neyin kafasıdır ya, adamın kendi sitesi istediğini satar.
    ugrgnr bunu beğendi.

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    İnanılmaz bi kafan var aga. Ben de yaşamak istiyorum bu kafayı !
    Motosikletli Kaplumbağa...

amaninmb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fizy idi şimdi Motorsuz :( şimdi ibiza

Bereket Tanrısı güzel bir noktacığa pardon sopaya yada uzunluğa değinmiş olman güzel pardon anlamlı ve manidardı...
    "men dakka dukka"

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Ercan ım durup dururken bereket heykeli nerden girdi şeyine ııımmm aklına
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Ahmanamra, MotorKafa ve aquarist4 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Mondial 150 Mr Vulture ''
    Alıntı SonpoL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Söz konusu olan nazi amblemi, 4 tane "L" harfinden oluşur ve light-life-love-luck yani ışık-hayat-sevgi ve şansı simgeler.

Tarihte bu amblem altında toplu katliamlar yapılmış olsa da, asıl anlamı yukarıda ki gibidir.

Davranışlarınız'dan dolayı psikopat bir motorcuya rast gelmeyip, kafası, gözü patlamayan bir sürücüye şansı göstererek simgeler. Kim bilir?

Vay canına...

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı SonpoL adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Süpermiş

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)