Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bi Yardım :( Cobo 175 !

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Coba 175 Cobra Sport 97''
    cobo 175 bi motorsiklet alcam kaça alayım özelliklerini yazayım

plaka ruhsat temiz kağıdı herşeyi var !

cihaz az kilometre yapmış uzun zamandır depoda duruyor kırmızı renkte ve cidden cok temiz tekerleri dahi tozsuz ! 4 vitesli ve çalışır durumda her masrafı satıcıya ait

ben laptopla takas etcem ama fiyatını bilmiorum o yüzden yardım lazım !

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zangif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    deiğim gibi bilinen bi mal olmadığından sana fiyat hakkında bilgi vrecek pek kise yoktur diye düşünüyorum sen uzakdur o makineden

selcuk543 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARORA KS150-23 GREEN DRAGON
    bencede uzak dur başına bela alma
    No Manita No DIRDIR ONLY MAKARA ONLY GIRGIR

gittardando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha APX-5NA , Yamaha YFL-211S
    arkadaşım Cobo değil COBA olması lazım ama bence hiç bilinmeyen bir motosikleti alıp riske girmeye gerek yok.

Dünyanın en iyi markası bile olsa Türkiye'de servis ve yedek parça sıkıntısı çekeceğin aşikar...
    ...Sergerdan...

Motosikleti

uzman ve kullanmış biri tarafından yardım istiorum

PLS HELP ME :(

COBA 175 kullanmış bi abimizden yardım istiorum :( pls help me parçası nerden bulunur nasıl bulurum kullanışı falan nasıl öğrenmek istiorum ve bugün marş basmadı vurdurdum motoru :(

yardmlarınız için şimdiden teşekkürler

Motosikleti
    Bısan Lıfan Shalter 125
    arkadasım su dedıın motorun resmını falan koysana merak ettım nasıl bı motor valla bıraz arastırdım bulamadım ama sen gıt bı mondı yada bısan ıda onerırım cunku parca sorunun olmaz ..vaz gec yol yakınken ;)

Motosikleti
    Alıntı motoracer125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadasım su dedıın motorun resmını falan koysana merak ettım nasıl bı motor valla bıraz arastırdım bulamadım ama sen gıt bı mondı yada bısan ıda onerırım cunku parca sorunun olmaz ..vaz gec yol yakınken ;)
    http://www.bikepics.com/cobra/cobra200/

Bİ DAHA FORUMA FİLANA GELMEM BU NEDİR YA !

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    KV 250 AGUİLİA
    Arkadaşım, modelini ve kaç kilometrede olduğunu yazmamışsın. Temiz, az kullanılmış ve orijinal olduktan sonra her motosiklet alınıp satılabilir.

Yukarıdaki fotoğrafta gözüken aletten bahsediyorsak; Bu motosiklet 2 zamanlı. 2 zamanlı motorlarda fazlaca parça derdin olmaz ve 2 zamanlı motorlar 4 zamanlılar kadar sorun çıkarmaz. Bu motosiklet günümüz ÇanÇinÇon'larından daha kaliteli ve dayanıklıdır, çünkü bu motosikletin eski Doğu Bloku Ürünlerinden biri olduğunu düşünüyorum.

Motosikletin modelini, kilometresini ve genel durumunu detaylı anlatmış olsaydın, kaç para verilebileceği hakkında bir fikir üretebilirdim...
    ÖNEMLİ OLAN ZAMANA BIRAKMAK DEĞİL; ZAMANLA BIRAKMAMAK !!!

Motosikleti
    Alıntı cumoni adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım, modelini ve kaç kilometrede olduğunu yazmamışsın. Temiz, az kullanılmış ve orijinal olduktan sonra her motosiklet alınıp satılabilir.

Yukarıdaki fotoğrafta gözüken aletten bahsediyorsak; Bu motosiklet 2 zamanlı. 2 zamanlı motorlarda fazlaca parça derdin olmaz ve 2 zamanlı motorlar 4 zamanlılar kadar sorun çıkarmaz. Bu motosiklet günümüz ÇanÇinÇon'larından daha kaliteli ve dayanıklıdır, çünkü bu motosikletin eski Doğu Bloku Ürünlerinden biri olduğunu düşünüyorum.

Motosikletin modelini, kilometresini ve genel durumunu detaylı anlatmış olsaydın, kaç para verilebileceği hakkında bir fikir üretebilirdim...
    Vereyim abi sen iste yeterki

Abi bu makina filtre üreten bi atolyenin ustasının motoru 97 model ama 99 da falan cıkmıs ruhsat plaka herşey war motorun sahibi olan ustanın altında bmw olduu için adam bu motora elini sürmemiş devamlı depoda yatırmıs sadece 2 keremi ne sürmüş 10.000 kmde falan motor dahada düsük olabilir ruhsat TR ye geçirilmiş ve borçları yok aldıımda temiz kağıdı ve devrinide yapacak adam motorun su anda fazla bi masrafı yok ama kanımca bi motorcudan geçmesi lazım ayarlar ve karburatör gibi parçalar gözden gecmesi lazım

dün ilk basışta çalısan motorum sabah garajda çalışmadı 40 la yokuştan aşşa saldım vurdurdum calıstı sanarsam aküde problem war cünki motor yatıodu işe gittiğim için akü ölcemedim olmazsa buji NGK marka bişi ave bi akü alıcam cihaz rus malı bir motor COBA ve COBRA diye geçior 97 model ve temiz bişi

Sorunları :

Gösterge 140 da kalmıs bazen 0 a düsüyo sanarsam telle ilgili sorunu war
    SOL sinyal çalışmo
    Sağ sinyal lambasınnı vidaları düşmüş o yüzden kırık gibi duruyo
    yakıt jiglesinin anahtarı düşmüş ufak bişi

bu halde ne kadar eder öğrenmek istiorum kazıklanmak istemiorum o yüzden

"LANET OLSUN BU İÇİMDEKİ MOTOR SEVGİSİNE"

Motosikleti
    coba(175)
    coba 175 2 zamanlı rus motoru
    çok sağlam bi makinedir sirkecide fln parçası bulunur bnde var hala duruyo 600bin km yaptm hala tek marşta çalışıyo almanı tavsiye ederm ama bakıman gerekir ilgilenirsen ömür boyu kullanırsın...

Motosikleti
    Alıntı custom_chopper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    coba 175 2 zamanlı rus motoru
    çok sağlam bi makinedir sirkecide fln parçası bulunur bnde var hala duruyo 600bin km yaptm hala tek marşta çalışıyo almanı tavsiye ederm ama bakıman gerekir ilgilenirsen ömür boyu kullanırsın...
    walla aldım abi biliorum ve mz parçaları kullanıo araç cünki inceledim 1.e 1 parça yani bide şey war abi bunun yakıta yağ ekliomuyuz bide kaça kaç eklememiz lazım abi

ketchup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6 N, Derbi GPR125 Nude
    şimdiden hayırlı olsun. şahane görünüyor.

Motosikleti
    Alıntı ketchup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdiden hayırlı olsun. şahane görünüyor.
    yeni resmi tam olarak burda :D

Engine type single-cylinder two-stroke
    Dispacement, cc 175
    Maximum effective power, h.p. 14
    Fuel consumption, l / 100 km 4,0
    Maximum speed, km/h 105
    Electrical equipment voltage, V 12
    Ignition system electronic, non-contact
    Alternator power, W 90
    Design peculiarities spring-loaded handlebar, improved smoothness of running due to modification of the pendulum design and change of position of rear shock absorbers

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    teknik verilere bakıldığında motorun elektronikmiş en azından platin derdi çekmezsin.
    motorun 2 zamanlı.bu motorlarda yağlama ateşleme sırasında olur yani benzin ile yağ karışır.
    benzine yağı ihmal etme. ayrı bir yağ deposu varsa oraya yağı kat. o kendi karıştırır.yoksa her bir litre benzine ortalama %5 yağ katılır ama motordan motora değişebilir.
    2t yağ kullan.

yedek parçalarını ancak sirkecide bulursun.çok bilinen bir motor olmadığı için bozulan parçayı da mümkünse yanında götürüp öyle iste. yanlış parça alma ihtimalin düşer.

Motosikleti
    Alıntı crxforever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teknik verilere bakıldığında motorun elektronikmiş en azından platin derdi çekmezsin.
    motorun 2 zamanlı.bu motorlarda yağlama ateşleme sırasında olur yani benzin ile yağ karışır.
    benzine yağı ihmal etme. ayrı bir yağ deposu varsa oraya yağı kat. o kendi karıştırır.yoksa her bir litre benzine ortalama %5 yağ katılır ama motordan motora değişebilir.
    2t yağ kullan.

yedek parçalarını ancak sirkecide bulursun.çok bilinen bir motor olmadığı için bozulan parçayı da mümkünse yanında götürüp öyle iste. yanlış parça alma ihtimalin düşer.
    saol allah razı olsun bende öğrenemedim ama bu motor yağı sanarsam evet depoya eklenenden

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mertun1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saol allah razı olsun bende öğrenemedim ama bu motor yağı sanarsam evet depoya eklenenden
    Yağı depoya ekliyorsun 1 litreye 50 gram karıştır
    Laptopun özellikleri nedir kaç para eder?
    Parçasına gelince 150 MZ parçaları uyumlu gerçi kendi piston ve krankını da bulabilirsin ama neyse..
    Fiyatına gelince o motor benim gözümde 500 ytl den fazla etmez..
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Motosikleti
    Bısan Lıfan Shalter 125
    motor guzel sevımlı duruor hızlıda gıder bu makına ama 600 700 den fazla verılmez buna ..

Motosikleti
    Alıntı motoracer125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor guzel sevımlı duruor hızlıda gıder bu makına ama 600 700 den fazla verılmez buna ..
    hocam walla laptopu geri alcam 400 ytl önercem masrafı war laptop ACER 5030 600 ytl falan edio ona göre bi motor alcam

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    ben 6 sene kullandım ilk motorumdu bakımı kolay çekişi kuvvetli 140 km görürsün Paco marka karburatör taktır benzini koklasın,arıza verdiği tek yer manyetonun içinde yastık şeklinde bobin var fiatı 6 ytl o yağlamadan dolayı işlevselliğini yitiriyor,adanada hemen hemen her parçası mevcut 350-400 ytl ye satılıyor piyasası öyle,parça konusunda istediğin olursa ben yardımcı olurum en güzel,en sağlam çinliden daha sağlamdır.

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Rus motorlari aslinda kotu degildir , sadece dizaynlari biraz vasattir o kadar. Madem heveslendin bence al bin zaten 500 ytll diyorsun bu fiyata ne alacaksin Cinli motormu bunu al hic olmasa adam gibi bir seye bin. Zaten binen kullanicilarin yorumu hep ayni cok saglam bir makina.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)