Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motor için navigasyon

Motovento
    REKLAM ALANI
    kakare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    İstanbul yollarının çoğunu bilmiyorum avrupa yakasına geç denilse bile benim için biraz düşündürücü oluyor ve navigasyon almaya karar verdim.
    Motosiklet için navigasyon mantıklı mıdır? İçinde aparatları çıkıyor mu biz mi ne yapıp edip onu oraya sabitliyoruz? Kullananların veya araştıranların fikrini merak ediyorum...
    '' hayat ancak ölümle yüzyüze gelince anlam kazanır. ''

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    henüz yok
    geçen bir mağazanın önünde 3 tane chooper tarzı motor görmüştüm yabancı plaka 3ündede navigasyon vardı

bisikletlere korna takıyorlarya onun gibi bir aparatla dreksiyona baglamışlardı sanırım o aparatı siz ayrı alıyosunuz jarz olayını bende bilmiyorum motorun hangi kısmına takılıyor

çalınmaya karşıda işiniz bitince yanınıza yada koltuk altı bagaja koyabilirsiniz

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:39 ----------

http://www.hepsiburada.com/Liste/Pro...id=otpirdiablo

http://www.uzmantv.com/motosiklet-ic...kkat-etmeliyiz

http://www.feyizoglu.com/Mini-Moto-N...i_46561.html#0

fiyatları bana biraz tuzlu gibi geldi ama umarım sorunuza doğru cevabı vermişimdir yardım edebildiysem ne mutlu
    kakare bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    Alıntı alikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçen bir mağazanın önünde 3 tane chooper tarzı motor görmüştüm yabancı plaka 3ündede navigasyon vardı

bisikletlere korna takıyorlarya onun gibi bir aparatla dreksiyona baglamışlardı sanırım o aparatı siz ayrı alıyosunuz jarz olayını bende bilmiyorum motorun hangi kısmına takılıyor

çalınmaya karşıda işiniz bitince yanınıza yada koltuk altı bagaja koyabilirsiniz

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:39 ----------

http://www.hepsiburada.com/Liste/Pro...id=otpirdiablo

http://www.uzmantv.com/motosiklet-ic...kkat-etmeliyiz

http://www.feyizoglu.com/Mini-Moto-N...i_46561.html#0

fiyatları bana biraz tuzlu gibi geldi ama umarım sorunuza doğru cevabı vermişimdir yardım edebildiysem ne mutlu
    çook teşekkür ederim peki motosiklette navigasyonla sürüş yapmak tehlikeli midir? sonuçta bakıp yol seçiyoruz falan ya, gerçi tabelaları okumak gibi bişey 1 saniyemizide almaz sanki ama?

Motosikleti
    henüz yok
    krafik kurallarınaa uyarsanız hayır tehlikeli deyil bir motorsiklet sürücüsü kontagı çalıştırdıgı zaman yola motora çevreye olan üstü bir şekilde hakim olması lazım

eyer 2 araç arasında deyilseniz yada bir kamyon tır tarafından sıkıştırılmadıysanız hiç bir tehlikesi yok bence bu kaç km hızda gitinize bakmak gibi bir şey isterseniz sesli komuta alabilirsiniz ama motor sesinden duyulcağını sanmıyorum birde kaliteli ve gücel bir şey almassanız kanser olabilirsiniz yazın halı yıkamada çalışıyordum serviste tarihi eser bir navigasyon var döner kavşagı geçtiktn 3 km sonra döner kavşaktan dön diyor sıkıntısı burada her zaman güncel tutmaya çalışın şimdiden hayırlı olsun iyi günlerde kullanın :D
    kakare bunu beğendi.

skyytr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xenter 150
    Navigasyon cihazının bluetooth bağlantısı var ise ses yönlendirmelerini kulaklığınıza gönderebilirsiniz . Böylece ekrana bakmakla uğraşmazsınız.
    alikan ve kakare bunu beğendiler.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    bim marketlerini takip et arada satışa sunuyorlar 100 tl ye
    kakare bunu beğendi.
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

skyytr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xenter 150
    Akıllı Telefonunuz var ise navigasyon her gün kullanmıyacaksanız almak mantıksızdır . Akıllı telefonlardaki navigasyon gayet başarılı , ben meselaa Hem Tom Tom hemde İgo primo yazılımıı iphone da kullanıyorum.
    Ancak her aracınıza bindiğinizde kullanıcaksanız uzun yolculuklarda telefonunuzun şarjı bitecektir.
    Sabit cihazlar bu nedenle biraz daha profesyonel oluyor akünüzden besleniyor
    kakare bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bim marketlerini takip et arada satışa sunuyorlar 100 tl ye
    hahah elimde patlamasın

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:15 ----------

Alıntı skyytr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Akıllı Telefonunuz var ise navigasyon her gün kullanmıyacaksanız almak mantıksızdır . Akıllı telefonlardaki navigasyon gayet başarılı , ben meselaa Hem Tom Tom hemde İgo primo yazılımıı iphone da kullanıyorum.
    Ancak her aracınıza bindiğinizde kullanıcaksanız uzun yolculuklarda telefonunuzun şarjı bitecektir.
    Sabit cihazlar bu nedenle biraz daha profesyonel oluyor akünüzden besleniyor
    akıllı telefonlar daha pahalı ya :D navigasyon alırım daha iyi umarım güzeş fiyatlı bişey denk gelirde alırım hemen

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Üç yıldır Piranha Diablo kullanıyorum. Oldukça başarılı. Harita güncellemesi bedava. Kutusunda tüm bağlantı aparatları mevcut. Aküden besleniyor. (Alırsan kontağa bağlat. Çünkü, 5 volt adaptörü çalışmıyorken bile elektrik çeker ve akünün bitmesine sebep olur.) Üstelik diğer motosiklet navigasyonlarına göre oldukça iyi bir fiyata sahip. (Garmin 660 1600 gibi bir fiyata sahipken Piranha diablo 250-300 gibi bir fiyatla satılıyor. Sadece ekranı diğerleri gibi 5 inch değil de 3,5 inch)
    Alırsan mutlaka motosiklet navigasyon cihazı al. Zira yapıları gereği sarsıntıya ve dış ortama dayanıklılar.

Ayrıca radyo frekansıyla çalışan ve kaska monte edilen aparatı sayesinde sesli yönlendirmeyi kullanabiliyorsun.
    kakare, zaferce ve Dusty bunu beğendiler.
    EN YAKIN YOL,BİLDİĞİN YOLDUR.

Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    piranha'yı internette araştırdım ve genel olarak en çok tamire giden markalardan biriymiş ( elektronik alet satan mağazalardan birinin çalışanının demesine göre )

Merak ediyorum herhangi bi bağlatma falan yapmak istemiyorum da sadece evde şarj edip yola çıktığımda ne kadar süre çalışma saati var?

Motosikleti
    Crf 250 L
    Alıntı kakare adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    piranha'yı internette araştırdım ve genel olarak en çok tamire giden markalardan biriymiş ( elektronik alet satan mağazalardan birinin çalışanının demesine göre )

Merak ediyorum herhangi bi bağlatma falan yapmak istemiyorum da sadece evde şarj edip yola çıktığımda ne kadar süre çalışma saati var?
    Üç yıldır sorunsuz kullanıyorum. Hiç arıza yapmadı.
    Ayrıca çakmaklığa takılıp şarj edilebiliyor. Usb girişine de takıp şarj etmek mümkün.
    Tam dolu şarj ile yaklaşık 3-4 saat gibi çalışabiliyor.

Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    3-4 saat gayet uygun aslında
    teşekkürlerr...

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    bim in sattığı da piranha
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Motosikleti
    Crf 250 L
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bim in sattığı da piranha
    Evet. (Otomobil için olanlardan)

chozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW f 650 & Cbf 150 & Yakında inşallah Fazer
    Alırsan muhakkak motor için olanlardan al şu yağmur geçirmeyen darbeye dayanıklı olanlardan ben Navitech 5 '' olanından almıştım sonradan hata yaptığımı anladım şimdi kenarda duruyor kullanmıyorum. sirkeci doğubank a bir bak derim çok seçenek var ama ben navigasyonu tavsiye etmiyorum açıkcası haritada yer bulucam diye harcadığım zamanı birine sorsaydım o adresi hemen tarif etmişti bazende navigasyon yanlış yerlere yönlendirebiliyor yada ben beceremedim bilmiyorum en sağlıklısı yine gittiğim yeri önce telefona google maps a yazıyorum ve en yakınına gidincede birine soruyorum istersen benim navigasyonu sana veriyim 220 ye almıştım 150 ye bırakırım
    Ey kardeşim! Sen fikirden ve düşünceden ibaretsin. Senin varlığın bunlardandır. Geri kalan sinir ve kemiktir ki, onlar hayvanlarda da vardır.
    Mevlana

Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    Alıntı chozen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alırsan muhakkak motor için olanlardan al şu yağmur geçirmeyen darbeye dayanıklı olanlardan ben Navitech 5 '' olanından almıştım sonradan hata yaptığımı anladım şimdi kenarda duruyor kullanmıyorum. sirkeci doğubank a bir bak derim çok seçenek var ama ben navigasyonu tavsiye etmiyorum açıkcası haritada yer bulucam diye harcadığım zamanı birine sorsaydım o adresi hemen tarif etmişti bazende navigasyon yanlış yerlere yönlendirebiliyor yada ben beceremedim bilmiyorum en sağlıklısı yine gittiğim yeri önce telefona google maps a yazıyorum ve en yakınına gidincede birine soruyorum istersen benim navigasyonu sana veriyim 220 ye almıştım 150 ye bırakırım
    aklımda olsun bu sizin navigasyon motor için mi?

chozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW f 650 & Cbf 150 & Yakında inşallah Fazer
    Alıntı kakare adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aklımda olsun bu sizin navigasyon motor için mi?
    Motor için değil araba için aparat ayarlayıp takabilirsin ama motor için olanı tavsiye ederim
    kakare bunu beğendi.
    Ey kardeşim! Sen fikirden ve düşünceden ibaretsin. Senin varlığın bunlardandır. Geri kalan sinir ve kemiktir ki, onlar hayvanlarda da vardır.
    Mevlana

yaşar35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco xcıtıng 500
    http://www.feyizoglu.com/Kappa-TK-74...i_46483.html#0 böyle bir şık çanta kullanabilirsiniz.tozdan yağmurdan etkilenmezbirde bu var http://www.feyizoglu.com/Mini-Moto-N...i_46561.html#0
    kakare bunu beğendi.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    normal bir navigasyon cihazı da işinizi görüyor bende navking in vardı aküden bağlantı uçları çıkışını aldım, navigasyon çakmaklık girişinin ucundaki uçlara bağlantı yaptım bir güzel direksiyona monte ettim istanbuldan trabzona gittim geldim ve istanbulda da sabit olarak kullandım.[IMG][/IMG] resimde gördüğünüz gibi istediğiniz navigasyon cihazını kullanabilirsiniz tabi hava şartlarına göre
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    http://dunya.milliyet.com.tr/navigasyona-guvendi-kendini-zagreb-de-buldu-/dunya/dunyadetay/14.01.2013/1655174/default.htm

tamda konunun üzerine güzel bir haber

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)