Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motoru sattım....kurtuldum...hakkınızı helal edin

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    DAELİM S3 ADVANCE 250
    merhaba
    arkadaşlar motoru işe gidip gelmek için almıştım...
    önce ehliyet yüzünden polis toplam 300 ceza yazdı....bakıma götürmeye 1 gün kala yolda kaldı bakımla beraber 500 tl ödedim...arka balatanın yeni değişmesi sonucu arka fren tutmayınca sadece ön fren yüzünden hem sabah işe giderken hemde akşam eve dönerken aynı gün içinde 2 kere düştüm....eve dönerken ki düşüşümde selenin altındaki çantam yere düştü üzerinden araba geçti....elektrik malzemeleri ve netbook bilgisayarım gitti 250 tl de ordan...motoruda 200 tl zararına verdim......varın zararımı siz düşünün...benim gibi para biriktiren bi yapıya çok koydu ama neyse....şimdi otobüsle gidip gelmekte uzun sürüyo ama yapacak bişey yok...belki yazın alırız bişeyler fazlada hız yapmayız...şimdilik hakkınızı helal edin...riskten kaçının....hadi bol şans
    TATLIHIZ, ismetrx, GUVEN54 ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Alıntı energy9991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba
    arkadaşlar motoru işe gidip gelmek için almıştım...
    önce ehliyet yüzünden polis toplam 300 ceza yazdı....bakıma götürmeye 1 gün kala yolda kaldı bakımla beraber 500 tl ödedim...arka balatanın yeni değişmesi sonucu arka fren tutmayınca sadece ön fren yüzünden hem sabah işe giderken hemde akşam eve dönerken aynı gün içinde 2 kere düştüm....eve dönerken ki düşüşümde selenin altındaki çantam yere düştü üzerinden araba geçti....elektrik malzemeleri ve netbook bilgisayarım gitti 250 tl de ordan...motoruda 200 tl zararına verdim......varın zararımı siz düşünün...benim gibi para biriktiren bi yapıya çok koydu ama neyse....şimdi otobüsle gidip gelmekte uzun sürüyo ama yapacak bişey yok...belki yazın alırız bişeyler fazlada hız yapmayız...şimdilik hakkınızı helal edin...riskten kaçının....hadi bol şans
    Gecmiş olsun..
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Kurtuldum demeniz yanlış bence, ehliyet yok, bakım yok ve bunlara bağlı sorunlardan dolayı zarara uğramışsınız. Yinede sizin için hayırlısı olsun. İleride ehliyetinizi alıp güzel bir motor ile devam edersiniz umarım.
    Tolga Can, htmetin, phradrel ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

vlknsyrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bandit 650 S - K6
    cok geçmiş olsun tahlihsizlikler ust ustee gelmiş..
    soylemeden duramaycam kusura bakmayın ama güzel bi duş almanızı tavsiye ederim
    ReiZzZ, speed_dream, BLACK_ICE ve 3 diğerleri bunu beğendiler..
    ...
    www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-sahibinden-2012..23.000-km-full-plusfull-129244893/detay

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    senin durumun için çok atasözü var ama burda söylenmez...
    neyse geçmiş olsun,
    motor işi ihmale gelmez ve bunu hiç unutmamak lazım...
    ben dayanamayacağım o atasözünü söyleyeceğim ceza gelirsede iki üç gün yatar çıkarız artık.
    işte o atasözü...varsa götün nasibinde s.k.lmek uçkur dokuz yerden çözülürmüş...
    Mengu16, GUVEN54, xawa ve 12 diğerleri bunu beğendiler..
    UNUTMAYIN MOTOSİKLET TEHLİKELİ DEĞİLDİR ONU TEHLİKELİ KILAN ÜZERİNDEKİ SÜRÜCÜDÜR HATTA MOTOSİKLET O KADAR MASUMDUR Kİ SİZ OLMADAN AYAKTA BİLE DURAMAZ.

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    dostum kusura bakma da motor senden kurtulmuş
    ehliyet yok, bakım yok, fren yok
    GUVEN54, sedici, babaçi ve 14 diğerleri bunu beğendiler..
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

murat_71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650cs /Scarabeo
    Alıntı vlknsyrn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cok geçmiş olsun tahlihsizlikler ust ustee gelmiş..
    soylemeden duramaycam kusura bakmayın ama güzel bi duş almanızı tavsiye ederim
    )) çok güldüm yahu...
    vlknsyrn bunu beğendi.
    Bmw F650cs scarver / Scarabeo 200

Motosikleti
    Mondial 150mr Vulture.
    Balatayı değiştirdin, tutmuyorsa ustanın yanına gideceksin tokadı çakacaksın. Motoru üzmeyecek biri almıştır inşallah.

erays - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    geçmiş olsun, kurtulmayın da ders alın..

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    ehliyet yok: en büyük risk, haklı olsanız dahai haksız duruma düşersiniz

gerisi önemli değil.
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Hayırlı olsun, motosiklet sahibi olmak kolay bişey değildir
    ugrgnr bunu beğendi.

kabahatin var hemde çok ama ben başka bir telden çalayım...ben bilim bileli bi terslik başladımı gerisi çorap söküğü gibi gelir...
    bence o aralarda mola vermeliydin...neyse geçmiş olsun...yaza inş...forumlarda kal yinede...

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    motor canını zor kurtarmış desek daha doğru olmaz mı
    vlknsyrn ve TATLIHIZ bunu beğendiler.
    DEMİR AT'A YOLLAR DAYANMAZ

Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Alıntı serdar1547 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin durumun için çok atasözü var ama burda söylenmez...
    neyse geçmiş olsun,
    motor işi ihmale gelmez ve bunu hiç unutmamak lazım...
    ben dayanamayacağım o atasözünü söyleyeceğim ceza gelirsede iki üç gün yatar çıkarız artık.
    işte o atasözü...varsa götün nasibinde s.k.lmek uçkur dokuz yerden çözülürmüş...
    sen nasıl bi üyesin usta ya

Motosikleti
    DAELİM S3 ADVANCE 250
    Arkadaşlar kesinlikle haklısınız....ama gerçekten hani derler ya çok okuyan mı bilir çok gezen mi diye bence en çok kazık yiyen bilir....
    Siz tecrübeli olduğunuz için bilip konuşuyorsunuzda beni kendiniz gibi sanmayın...ben motoru ağustosta aldım aralıkta sattım yani 6 ay kullandım...almadan önce o kadar sordum taksiciler bile yaaa yok abi kaskın varsa adam gibi kullanırsan polis motor ehliyetin yoksa bişey demez dedi (bende e var bu arada)....motorun yağı bitmiş bende nerden bileyim yağ çubuğu yok motorun altında bi cam var ordan yağ seviyesine bakılıyormuş nerden bileyim....yağ bitince silindiri kitledi....çekici motorcu bakımı zartı zurtu derken 500 gitti.usta arka balatayıda değişmiş frene basınca viiik diye ses yapıyodu zamanla balata yerine alışınca geçer dedim ama o arada sattım.....öyle işte neyse bitti gitti....ama neyse...tekrar söylüyorum.....her zaman en çok kazığı yiyen bilir...
    BLACK_ICE bunu beğendi.

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    Alıntı BLACK_ICE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen nasıl bi üyesin usta ya
    kendi halinde,zararsız biriyim diye biliyorum kendimi
    BLACK_ICE ve tr100a bunu beğendiler.
    UNUTMAYIN MOTOSİKLET TEHLİKELİ DEĞİLDİR ONU TEHLİKELİ KILAN ÜZERİNDEKİ SÜRÜCÜDÜR HATTA MOTOSİKLET O KADAR MASUMDUR Kİ SİZ OLMADAN AYAKTA BİLE DURAMAZ.

Motosikleti
    suzuki gw250 inazuma
    gecmis olsun. abi sende haklisin nerden bilecen yaginin bittigini

Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Alıntı energy9991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar kesinlikle haklısınız....ama gerçekten hani derler ya çok okuyan mı bilir çok gezen mi diye bence en çok kazık yiyen bilir....
    Siz tecrübeli olduğunuz için bilip konuşuyorsunuzda beni kendiniz gibi sanmayın...ben motoru ağustosta aldım aralıkta sattım yani 6 ay kullandım...almadan önce o kadar sordum taksiciler bile yaaa yok abi kaskın varsa adam gibi kullanırsan polis motor ehliyetin yoksa bişey demez dedi (bende e var bu arada)....motorun yağı bitmiş bende nerden bileyim yağ çubuğu yok motorun altında bi cam var ordan yağ seviyesine bakılıyormuş nerden bileyim....yağ bitince silindiri kitledi....çekici motorcu bakımı zartı zurtu derken 500 gitti.usta arka balatayıda değişmiş frene basınca viiik diye ses yapıyodu zamanla balata yerine alışınca geçer dedim ama o arada sattım.....öyle işte neyse bitti gitti....ama neyse...tekrar söylüyorum.....her zaman en çok kazığı yiyen bilir...
    şaka demi bunlar
    scorpions_59 bunu beğendi.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Şimdi Suzuki kötü bi motor mu dememiz gerekiyor???
    Her zaman savunduğum olay birebir yaşanmış yaw...
    Bazı arkadaşlar kızacak ama motosikletin dayanıklı olup olmaması,çin,japon olup olmaması önemli değil gördüğünüz üzere.Her parası olan,hatta en az 2000 tlsı olup sıfır motor olan herkes motorcu olsaydı,çin,japon kavgası asla olmazdı.Anlayana...
    Mengu16 bunu beğendi.

drsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sana bir tavsiye 2 el hangi aracı alırsan al. ilk yapman gereken iş yağına suyuna bakman. frenlerini kontrol ettirmen. birde tanımadık ustaya güvenmiyecen. çok fazla risk almışsın hala hayattasın buna şükretmelisin.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)