Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

2. El Rks Titanic 200 Mü Sıfır Yamaha Ybr 125 Esd mi

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar Merhaba Sıfır Ybr 125 Eds Almayı düşünüyorum fakat komşumuzda RKS Titanic 200 lük motor var 2012 model 1500km de daha motoru bana 4500 tl ye brakıcagını söyledi benm kafama takılan ise RKS Titanic 200 lükmü Yamaha YBR 125 esd mi sizlerin görüşlerinizi de almak isterim..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    rica ediyorum birisi çıkıp "tabiki titanic 200" de me sin
    İLYAS41 ve sbr bunu beğendiler.
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tabiki Titanic 200
    RKS yi 200 Lük daha hızlı gider diye bi amaçla alıyorsan Tvs Yönele bilirsin Az yakar Çok kaçar bi makina şeklide 10 Numara hani
    Onun dışında Makselinin stop etme sorunu vardı Ondanmı kaynaklı motordan mı onu bilemem sana kalmış bişey Rks Kötü görünmüyor hani
    Sado

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Niye ? Rks kullanmak suç mu ya da kötü birşey mi

Motosikleti
    Alıntı makseli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Niye ? Rks kullanmak suç mu ya da kötü birşey mi
    estağf.. benim ricamda kasıt yok ama sizin sorunuzda kasıt var! tabiki öyle birşey kast etmedim!

eğer sizde rks almadan önce böyle bir konu açmış olsaydınız, size de tabiki git ybr al derdim.. ama artık almışsınız güle güle kullanın demek düşer. yarın yine sorsanız bu soruyu yine ybr derim..

rks kötü yada başka manada algılamayın, benim görüşüm bu.
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

h2rx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyena 100 X / Spacy α
    ybr esd yerine salcano wolfu tavsiye ederim. forumdaki başlıkta sonhızı ybr ye göre 10 km civarı daha fazla ve fiyatı daha uygun diye yazıyor. parca kısmına girmiyorum bile

Ghostboz11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 mcx roadracer
    Bu biraz yanlış veya sert olmuş ama demek istediği madem o kadar para veriyorsun kaliteye ver yamaha ybr 125 al biraz daha güç istiyorsan titreme o kadar sorun değil diyorsan tvs 'ye yönel
    sakın yanlış anlaşılma olmasın rks titanic kalitesiz demiyorum ama güvende verirde diyemiyorum
    nash_33 bunu beğendi.

arkadaşlar bnm kafamda sadece 2 motor var ya ybr 125 esd olacak yada rks 200 tabi çok kararsızım ve rks hakkında pek bilgim yok + rks nin ne malı olduğunu dahi bilmiyorum fakat işte komşumuzun teklifi kafamı karıştırdı normalde 125 ybr alıcaktım rks görünüşü oturaklı fakat yolda nasıl hiç bir fikrim yok komşumuzun söyledigine göre 130 falan görüyormuş fakat bana mantıksız geliyor bugünün ybrsi bile 140 görüyor onda 200lük motor olmasına ramen 130 çok düşük bi rakam bence .s
    belkide komşumuzunki daha tam açılmamıştır o yüzden tam bir bilgim yok

imza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 ybr 125 & 2014 ybr 125
    ybr 125 ile kıyaslanacak 3 motor var dostum. o 3 taneden 1 tanesi bu titanic değil. iğrenç bir espri yapayım mı. titanic batar

Kıyaslama yanlış zaten.
    yamaha rks ile kıyaslanacak bir markamı.
    rks mi mondialmi kanunimi aroramı deseydi ,birbirinin dengi markalar,bunlar arasında kayıtsız rks derdim.
    yamaha ile arasında cc farkı gözetmeksizin marka kıyası yapılacaksa Tabiki ybr....
    Naked01 bunu beğendi.
    Adam adamdır, olmasa da pulu; Eşek eşektir,olsada hint kumaşından çulu.[COLOR="#B22222"][/COLOR]

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı İLYAS41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kıyaslama yanlış zaten.
    yamaha rks ile kıyaslanacak bir markamı.
    rks mi mondialmi kanunimi aroramı deseydi ,birbirinin dengi markalar,bunlar arasında kayıtsız rks derdim.
    yamaha ile arasında cc farkı gözetmeksizin marka kıyası yapılacaksa Tabiki ybr....
    Marka karşılaştırmıyoruz zaten model kıyaslamsı yapılsa daha iyi olur ?;

Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Marka karşılaştırmıyoruz zaten model kıyaslamsı yapılsa daha iyi olur ?;
    rks nin kaç cc sini koyarsan koy ortaya yine ybr derim...
    Naked01 bunu beğendi.
    Adam adamdır, olmasa da pulu; Eşek eşektir,olsada hint kumaşından çulu.[COLOR="#B22222"][/COLOR]

ben pek rks hakkında bilgim yok söylemiştim kıyaslamam da o yüzden sadece kararsızım motor için en fazla 4500 tl yi gözden çıkarabiliyorum rks alırsam 2. el olacak ybr alırsam sıfır alıcam fakat hangisi daha iyi olduğunu öğrenme amaçlı konu açtım zaten

Motosikleti
    pulsar 200ns
    Alıntı maviay2511 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bnm kafamda sadece 2 motor var ya ybr 125 esd olacak yada rks 200 tabi çok kararsızım ve rks hakkında pek bilgim yok + rks nin ne malı olduğunu dahi bilmiyorum fakat işte komşumuzun teklifi kafamı karıştırdı normalde 125 ybr alıcaktım rks görünüşü oturaklı fakat yolda nasıl hiç bir fikrim yok komşumuzun söyledigine göre 130 falan görüyormuş fakat bana mantıksız geliyor bugünün ybrsi bile 140 görüyor onda 200lük motor olmasına ramen 130 çok düşük bi rakam bence .s
    belkide komşumuzunki daha tam açılmamıştır o yüzden tam bir bilgim yok
    kardes bende ybr kullanıyorum memnunum ama sen gıt kafana hangısı yatıyosa onu al sunuda unutma ben ybr ıle 110 u gecemedım sen 140 dan bahsedıyosun bu bıraz abartı rks nın sanırım bıraz daha cc yuksek 140 yapabılır dıye dusunuyorum...

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    rks motorun ne idüğü belli değil. 200 lük ama hp si belli değil. Zaten stop etme gibi problemleri var. Rks motorlar depresyona girmiş durumda bozuk tv gibi. Görüntü var, ses yok ybr candır

Motosikleti
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rks motorun ne idüğü belli değil. 200 lük ama hp si belli değil. Zaten stop etme gibi problemleri var. Rks motorlar depresyona girmiş durumda bozuk tv gibi. Görüntü var, ses yok ybr candır
    9000/rpm de 16.1hp diyor ama

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    RKS 200 kötüleyen arkadaşlar ne kadar kullandınız başınıza gelen kötü olayları anlatırmısınız
    başka ağızdan duyma olmasın

kardeş yanlışın var snn ybr ya tam açdırtamamışsındır normalde motoru harbiden iyi açtırdın mı 130 140 civarı yapıo bugün beğenmediğimiz mondial 125lik bile 120 yapıo ybrnin ondan kalırı ne

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    İbren yanlış breton S le 2 kişi 140 km yi gördük hatta sona dayandı ama herkes bizi 90 la geçtiydi
    polo34 ve Sepetçioğlu bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Alıntı maviay2511 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş yanlışın var snn ybr ya tam açdırtamamışsındır normalde motoru harbiden iyi açtırdın mı 130 140 civarı yapıo bugün beğenmediğimiz mondial 125lik bile 120 yapıo ybrnin ondan kalırı ne
    130,140 mı Daha önce bunu söyleyen birinin Topiği kapatılmıştı
    10 Hp Motordan 140 Bekleyen alması zaten
    10 Hp YBR ile 140 yapınca bişey olmuyor ,13 Hp 15 hp Tvs İle Mondial İle yapınca İbresi yanlış gösteriyor oluyor.
    sbr bunu beğendi.
    Sado

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)