Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

34 ALK 11 DİKKAT EDİN!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet arkadaşlar bir barzo ihbarıyla tekrar karşınızdayım. Bugün akşam üzeri saat 19:30 sularında blamir nickli Hüseyin arkadaşımla d100 karayolunda efendi efendi seyir ediyorduk.

Merter civarına geldiğimizde arkadan bir barzonun makas atarak geldiğini fark ettim. Fark eder etmez de selektörü gözümde hissettim. Ben bunu görür görmez sağa kaçtım. Ama

önümüz zaten doluydu ve hiç bir yere gidemeyecekti. Hüseyin ya görmedi ya da önümüz dolu olduğundan çekilmedi, bilemiyorum. Adam Hüseyin'in önüne geçip ani fren yaptı. Daha

sonra Hüseyin arabanın yanına geldi ve barzo motorun üzerine kırdı. Tabi ben bunların hepsini aynadan izliyorum. Yine kavga çıkacak dememe kalmadı hüseyin sağa çekti. Adam da

sağa çekti ama bir sn beklemeden uzadı gitti. Meğersem Hüseyin polisi görmüş öyle durmuş Ben tabi adam uzaklaşırken müthiş soğukkanlılıkla plakayı hemen hafızama

yazdım. Sonra polislerin yanına gittik, durumu anlattık. Memur bey sağolsun hemen ceza yazalım dedi. Ve makbuzu doldurmaya başladı. Ben tabi araya giriyorum abi yüksek yaz

falan, tamam kardeşim yazıyorum dedi. Bir baktım 226 TL. Bende bir rahatlama tabiiii. İçimin yağları eridi. İtiraz etmesi durumunda ne olacak diye sorduğumda, öyle bir durum

olamaz trafik polisi yazıyor dedi Teşekkür edip olay yerinden ayrıldık. Buradan çıkarılacak sonuç şudur, asla ve asla trafikte kimseye sataşmayın. Hele ki

motosiklet üzerindeyken. Direkt olarak polise ihbar edin veya yakında bir ekip görürseniz ceza yazmasını söyleyin. Polis olmayıp da dursaydık belki silahla öldürecekti bizi. Araç

filmliydi bu arada. VW passat. E-devlet babadan sorguladığım dökümanı paylaşıyorum. Kazasız ve mutlu bir şekilde yolculuk yapmanız dileğiyle.

seigen, oguzcelik, Shiria ve 7 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    ceza makbuzuna ne yazdı acaba polis memuru açiklama olarak.. geçmiş olsun hacı cok soğukkanlısın vesselam sana imreniyorum
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ceza makbuzuna ne yazdı acaba polis memuru açiklama olarak.. geçmiş olsun hacı cok soğukkanlısın vesselam sana imreniyorum
    Cezanın verdiği sevinçle oraya bakamadım ama doldurdu yani. Olayı açıkça yazmış olabilir. Bundan sonra böyle, kimseyle muhatap olmak yok. Polis ne güne duruyor. Ben ali kıran baş kesen miyim ki dalaşacağım herkese?
    nezih77 bunu beğendi.

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    2dir psikopatlara denk geliyosun. aman dikkat.
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Alıntı RunemagicK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2dir psikopatlara denk geliyosun. aman dikkat.
    Hangi 2 hangi 20 Koray'cım. Bundan sonra her ceza yazdırdığımı burada ifşa edeceğim.

Shiria - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yakında ...Honda :)
    elinize sağlık.. plakayıda hemen hafızada tutmakta iyi etmişsiniz
    bende annemle arabada seyir ederken öyle delinin biri önümüzü kırmıştı, oda arabayla.
    plakayı aklımda tuttum bende,sol karşı yolda polis vardı,anneme hemen dur diyip direk
    arabadan inip polislere söylemiştik.hemen ilgilenmişlerdi sağolsunlar,direk yazdılar.
    en temizi mission complete
    [Hotel|Oscar|November|Delta|Alpha] [Charlie|Bravo|Romeo]

Alıntı Shiria adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    elinize sağlık.. plakayıda hemen hafızada tutmakta iyi etmişsiniz
    bende annemle arabada seyir ederken öyle delinin biri önümüzü kırmıştı, oda arabayla.
    plakayı aklımda tuttum bende,sol karşı yolda polis vardı,anneme hemen dur diyip direk
    arabadan inip polislere söylemiştik.hemen ilgilenmişlerdi sağolsunlar,direk yazdılar.
    en temizi mission complete

Elinize sağlık, dediğim gibi muhatap olmaya değmez.
    Shiria bunu beğendi.

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bundan aylar önce bir akşam uyuklarken telefon çalar.
    Arayan Kerem'dir.Reşit'le turlamaya bizim o taraflarda olduklarını birilerinin bunlara sataştıklarını ve bir adamı dövdüklerini,adamın silah çektiğini 1 el ateş edip kaçıp gittiklerini söyler.Bize de yakın olduğu için hemen gittik.
    Bizim Reşit oğlan sen adamları 300lira verdiği eldivenlerle döv,herifler haşat
    Tabi oda nasıl becerdiyse çapraz bağları koparttı
    Ben yazıyı okurken aha dedim Reşit gene adam ya da adamları biçti derken bunu görünce bi ohhh çektim " bin nasiyat bir müsibet iyidir dediklerinin" kanıtı gerekli yerlere başvurarak ite kopuğa bulaşmadan en iyisi yapmışsınız.Belki Hüseyin abi olmayıp Kerem olsaydı yanında siz gene adamları patara kürete dövüp olm Sercan Baltalimanında hastanedeyiz gel tekerlekli sandalye ile teker yaparız çok eğlenceli derdiniz

Tabi o adamlar yedikleri dayakla kaldı mı yoooo kim demiş Bulup nezarete sokturup bir posta da orada dayak attırmadan bırakır mıyız
    Shiria ve Reşit bunu beğendiler.

Shiria - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yakında ...Honda :)
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arayan Kerem'dir.Reşit'le turlamaya bizim o taraflarda olduklarını birilerinin bunlara sataştıklarını ve bir adamı dövdüklerini,adamın silah çektiğini 1 el ateş edip kaçıp gittiklerini söyler.Bize de yakın olduğu için hemen gittik.
    omg
    [Hotel|Oscar|November|Delta|Alpha] [Charlie|Bravo|Romeo]

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    reşit sen en doğrusunu yapıyorsun..

sedat sana 2 hafta önce anlatmak istediğim olay buydu.. istanbulun delisi bitmez.. uğraşılmaz.... o üzerine kırıyorsa sen kaçacaksın... yolu bu...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben yazıyı okurken aha dedim Reşit gene adam ya da adamları biçti derken bunu görünce bi ohhh çektim " bin nasiyat bir müsibet iyidir dediklerinin" kanıtı gerekli yerlere başvurarak ite kopuğa bulaşmadan en iyisi yapmışsınız.Belki Hüseyin abi olmayıp Kerem olsaydı yanında siz gene adamları patara kürete dövüp olm Sercan Baltalimanında hastanedeyiz gel tekerlekli sandalye ile teker yaparız çok eğlenceli derdiniz

Tabi o adamlar yedikleri dayakla kaldı mı yoooo kim demiş Bulup nezarete sokturup bir posta da orada dayak attırmadan bırakır mıyız
    Hatırlatma kardeşim

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şikayet etmekle en güzelini yapmışınız bravo.

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster

sedat sana 2 hafta önce anlatmak istediğim olay buydu.. istanbulun delisi bitmez.. uğraşılmaz.... o üzerine kırıyorsa sen kaçacaksın... yolu bu...
    Biraz önce Sedat'la konuştum. Keşke dövseydiniz abi diyo. Huylu huyundan vazgeçmiyor. İnş başına kötü bir olay gelmeden akıllanır.

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Kesinlikle katılıyorum,bende vurayım kırayım modundaydım ama nereye kadar ne zamana kadar trafikte bunlar bitmiyor bitmeyecekte.
    Alıntı Reşit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hatırlatma kardeşim
    Ama bak işe yaramış önce polise başvurmuşsunuz.Olaydan sonra değil

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    hocam yazılıyormuş değil mi
    birGarip..

Alıntı Garip1701 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam yazılıyormuş değil mi
    Eyvallah

bızde kırmızı ısık ıhlalıne yazdırmak ıstıyoruz.adam ıtıraz eder ıhbar ıcın gormeden bır sey dıyemeyız .ne bellı adama gıcık olmadıgın yanıtını alıyoruz

Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    ellerine sağlık arkadaşım ,bende okudukça deli oluyorum bu tip şeylere ama senin de söylediğin gibi beladan uzak durmak en iyisi ,bu tip hayvanlar sırf gösteriş hava olsun diye insan öldürebilen tipler ,Allah belasını birgün verir inşallah
    İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!! - "Don't ride faster than your angels can fly"

blamir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z750R, Husaberg FE450e, YZ125
    Boğaziçi köprüsü istikamatin de reşitle gidiyoruz trafik nispeten akıcı ama yoğun. Arkadan bir selektör gördüm fakat 2 3 araba arkada idi çok dikkat etmedim.

Sonra bir daha selektör yapılmadı ve bir anda önüme bir passat öyle bir kırdı ki bana silme geçti. Ben de selektör ve kornaya bastım sonrasında adam vargücüyle frene bastı.

Yani beni korkutma amaçlı değildi tamamiyle arkadan vurmam için frene bastı. Arka tampona dayandım adamın öyle sinirlendim ki inanın o an adamı orada boğabilirdim. Yanına geldim o sinirle el kol hareketleri yaparken üstüme kırdı. Sağ tarafa kaçtım vites düşürüp uzadım o an.

Arabada iki kişi var Reşit'le ikimiz her türlü adamların suyunu çıkarırız fakat benim sol bacağım şu an için biraz sakat yeni MR'dan çıktım, Reşit'de bu tür olaylara tövbeli. O an ilerideki polisleri gördüm ve adama kenara çek işareti yaptım o tekrar yanıma geldi ve bu sefer resmen beni öldürüyordu.

Bana vurmasına ramak kalmıştıki en sağ kaçıp frene bastım ve durdum. Şerefsiz de tam duracaktıki polisleri görünce var gücüyle uzadı oradan. Sonrası malum Reşit plakayı almış ben o sinirle alamadım zaten alsamda aklımda tutamazdım. Polis memurlarıda sağolsunlar ilgilendiler ve gerekeni yaptılar. Tamam trafikte bir iki kere magandaya rastgeldim fakat böylesini hiç görmemiştim. Adam öldürmeye teşebbüs resmen.

Sedat böyle olaylar senleyken başımıza gelmiyor

victorist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Geçmiş olsun Reşit çok iyi olmuş malum şahıs için burdan okuyunca bende mutlu oldum.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)