Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

su geçiren motosiklet brandası isteyenler buyursunlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Motomarketimide biliyorum dükkanına da bizzat gittim,esnaflıktan bi haber,gelene kazığı çakıp yollama modundalar ve maalesef herşey satana kadar,sattın aldıktan sonra uğraşın ki ilgilensinler.Kimseye önermem arkadaşlar,haa bazı ürünleri var cidden piyasaya göre ucuz,ama daha fazla araştırın mümkünse başka yerden alın ve oraya muhtaç kalmamaya çalışın.
    Geçenlerde branda alıcaktım,en uygun fiyatlar sahibinden de motomarketimdeydi ve aynı brandayı 10lira fazla verdim başka yerden aldım...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    Alıntı serdar37100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence bulunduğunuz yerdeki tüketici hakları hakem heyetine bir dilekçe verin onlar sızın yerınıze yapmanız gereken gerekli yazışmayı yapıp gereken neyse ona karar vereceklerdır üşenmeyin parası az nasıl olsa ugraşmaya gerek yok demeyin bızler hep göz yumduğumuz ugraşmak ıstemedığimiz için bunlar basımıza geliyor
    hele bi yarın olsun gidip başvurumu yapacam serdar kardeşim.verdiğim para komple yansa da umrumda değil onlar böyle yapıyorsa ben de mahkemeye verecem .uğraşsın dursunlar...
    Raphae1 bunu beğendi.
    DEMİR AT'A YOLLAR DAYANMAZ

canekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC700x
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Brandaların hepsi böyle ve o brandanın altında gördüğünüz su brandanın içinden geçmiyor alt tarafında terleme yapıyor nemden dolayı.
    bende 2.el aldığım cbf150 nin sahibinin verdiği branda vardı. yeni motorum da da onu kullanıyorum hala. arka çantaya oturan kısmı dıştanda belli çatlak çatlak gibi görünüyor ama arkası gözükmüyor, ışık falan geçmiyor. ancak yağmur yağdığında sadece çantam ıslak ıslak oluyor branda altında, motorumun geri kalan her yeri kuru! hangi nem?

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    herkese günaydın
    bugün dediğim gibi gittim şu Tüketici Hakları mı herneyse ona...ama malesef bir hayal kırıklığı da orada yaşadım.görevli ile aramızda geçen konuşma (kısaltarak)
    görevli:beyefendi ben anladım konuyu ama bu konuyla alakalı yapabileceğimiz hiçbişey yok
    ben :nasıl yani nasıl yok
    görevli:yani internet üzerinden alışveriş yapmamalısınız.internet işi sakat
    ben :nasıl yani sakat beyefendi
    görevli:direk magazadan faturalı ürünlerle alakalı işlem yapabiliyoruz biz .
    ben :ee bunun da fişi var ayrıca ürünü satan firmanın kartı mevcut.yeri belli ,adı sanı belli
    görevli:bu tarz alışverişlerde cayma hakkını kullanıyorsunuz biz bişey yapamıyoruz.internetten ürün almayacaktınız
    ben :iyi de beyefendi hangi çağda yaşıyoruz hergün herkes yüzlerce ürün alıyor internetten.ayrıca herkes istanbulda yaşamıyor ki elini attığında herşeye ulaşsın.bu şehirde aradığımız hiçbirşeyi bulamıyoruz malesef.eee şimdi ne olacak
    görevli:ancak noterden cayma hakkınızı yazdırırsanız olur onun da ücreti 75tl ve ya İstanbul Tic. İl Müd. iadeli tahütlü mektup yazıp şikayette bulunacaksınız gidip denetleyecekler...
    yani anlayacağınız ölme eşşeğim ölme
    tüketici hakları mahkemesinin de aman aman bir işe yaramadığını görmüş oldum böylece .bu devirde sıkıntı yaşamak istemiyorsan alışveriş yaptığın firma sağlam olacak tüketici hakları falan hikaye yani

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    GG den motoplus yada motomax di galiba net hatırlamıyorum.
    2 yıl önce 40 TL ye aldım. RAcer200s, GT250R ve şimdi de Mondial Max örtüyorum.
    Brandayı demir uçlarına taktırmaktan delik deşik ettim. Ancak benim motorda su geçirme olayı olmadı.
    Senin iş üzücü olmuş. Yakında bir motosiklet aksesuarcısı olduğu sürece oradan alışveriş yapmak lazım. Çünkü muhattap bulabiliyorsun.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    Senin iş üzücü olmuş. Yakında bir motosiklet aksesuarcısı olduğu sürece oradan alışveriş yapmak lazım. Çünkü muhattap bulabiliyorsun.
    haklısın kardeşim ama burada motosiklet aksesuarını bırak motosikletle alakalı hiçbir şey yok mecburen her ihtiyacımızı internet üzerinden temin ediyoruz

GÜNTEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 & BMW F 650 GS
    Ben de arayış içerisindeyken şöyle bir motosiklet garajı buldum. almayı düşünüyorum.
    http://imageshack.us/photo/my-images/27/9f5820.jpg/
    http://imageshack.us/photo/my-images/27/9f5820.jpg/
    Eğri cetvelden doğru çizgi çıkmaz.

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    450 TL çok para be kardeşim. Brandayı ve demiri kendimiz bulsak yaptırsak kaça gelir acaba ?
    bu daha ucuz acaba su geçiriyor mu ? http://www.feyizoglu.com/Moto-cadir-...y_47021.html#0
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    450 TL çok para be kardeşim. Brandayı ve demiri kendimiz bulsak yaptırsak kaça gelir acaba ?
    bu daha ucuz acaba su geçiriyor mu ? http://www.feyizoglu.com/Moto-cadir-...y_47021.html#0
    topiği biraz incelersen farkederdin.serdar1547 nicli arkadaş demirini kendi yapmış 45 tl ye mal olmuş.sonra da üzerine çadırcıdan çadır çektireceksin artık kaç para tutarsa.
    aslında çok şahane bir fikir ama kendi yerin olacak bunun için bizim gibi 3 yıl orda 5 yıl burda olursan bu iş zor.

GÜNTEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 & BMW F 650 GS
    Abicim bu düzen motorunu koyduğun yere uyar. Ben bir haftadır Isparta için söylüyorum brandacılarda aynı düzenin maliyetini en ucuz 650 tl ye buldum . 1000 tl ye kadar fiyat veren var. + üzeri naylon branda , bırak yağmuru kar bile geçirmez.
    Eğri cetvelden doğru çizgi çıkmaz.

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    Alıntı GÜNTEKİN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abicim bu düzen motorunu koyduğun yere uyar. Ben bir haftadır Isparta için söylüyorum brandacılarda aynı düzenin maliyetini en ucuz 650 tl ye buldum . 1000 tl ye kadar fiyat veren var. + üzeri naylon branda , bırak yağmuru kar bile geçirmez.
    kardeş 650 tl sadece brandası mı yoksa demiri mi ?yoksa herikisi mi ??? hepsi dahilse bile çok uçuk bir fiyat.kusura bakma ama senin o gittiğin esnaflar da tam yamyammış
    650 tl ye be garaj yaptırırım burda bea

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    @speed_dream
    bilgilendirdiğiniz için teşekkürler

bu arada üstü örtülen motor terleme falan yapmaz seramı bu

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    Aynı buna benzer bir durumda benım başımdan geçti,
    burada madur olduğunu idda'a eden karşı taraftı,
    Dialog tamamen şöyle Bir eksik Bir Fazla Yok,,,

ürün CBR 600RR ÖN JANT,
    ürün gümrükten çekme olduğundan hafif çizikleri mevcuttu,
    buda jilet ile kesilmiş gibi görünüyordu fotolarınd,
    müşteri ile telde konustuk anlaştı,
    ürünü gönderin kontrol edip öyle alayım dediler,
    bende işlerimin yoğunluğundan dolayı güvendiğim bir arkadaş ile gönderdim,
    Jantta sorun yok,,yamuk,,kırık,,çatlak,,vs hiç bişiy yok,

Jantı arkadaş teslim ediyor orada kontrol ediyorlar sorunsuz ücreti veriyorlar ve jantı alıyorlar,

Buraya kadar herşey normal,
    aradan 1 hafta geçiyor ve bir telefon gelıyor,
    arayan benden jant alan arkadaş,
    -------Mrhb ben sizden RR janti almıştım 1 hafta kadar önce,
    ______evet buyrun,,,
    -------bu jant kaza yapmış sanırım eğik dedi ustamız bize,
    ______Nasıl olur kontrol ederek ürün alıyorum ve sorun olması imkansız,
    -------ustamız bu şekilde takılırsa balans yapar sorun çıkartır dedi,
    ______Ne yapmamı istersiniz,,,
    -------Biz bunu İADE etmek istiyoruz,
    ______İşinize yaramayacaksa elbette,madem sorunlu diyorsunuz,size getiren arkadaşı göndereyim ve jantı aldırayım,yanlız 20 lira yol ücreti kesilir iade ücretinden (avrupa yakasından kadıköye gidiliyor),
    ------TAMAM sorun değil,ne zaman gelir,
    _____en gec 3 saate buluşursunuz,
    ------Eeee şey BEN JANTI BEYAZA BOYATMIŞTIM TEKRAR SİYAH YAPAYIMMI BÖYLEMİ ALIRSINIZ
    ''burada kurt düştü aklıma,ürün ben alırken sorunsuzdu,,orada kontrol etmısler ellerınde gobek mılı ıle gelıp çevırmışler o sırada sorun yokmuş, boyandıktan sonra yamulmuş:S
    hiçbir boya vs işlemi ile jant eğilmez,
    ya kendi jantları eğikti onu vermek istediler yada tekrar kaza yaptılar tartışılır,,,''

Dedim bu güne kadar sorunlu olduğu anlaşılmamış,,hadi onu geçtim üzerine üstlük birde boyanmış,
    bu şekilde siz alırmıydınız bir ürünü iade,,,
    ya öyle ama sorun olursa iade edebilirsiniz demiştiniz dediler,
    evet aldığınız gibi getirseydiniz iade elbette alıyoruz,,,

Uzun Lafın Kısası (Gerçi kısalığı kalmadı ama ) bu gün 3 liralık ürün alan yarım 33 liralık alır,
    bu gün 3 liralık ürünü aide almazsan yarın senden 33 kişi ürün almayı keser...

Çok geçmiş olsun...

En sağlıklı branda Kamyonet brandası yapan yerlerde diktirmek...
    Ömürlük Olur Ömürlük )
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Klasik Fatih Kılıçlı durumu.. Bu adam nasıl ticari hayatına devam edebiliyor anlamıyorum.. Müşterisine hiç saygısı olmayan bir adam nasıl olurda.. Neyse geçmiş olsun size..
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

frantisec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Klasik Fatih Kılıçlı durumu.. Bu adam nasıl ticari hayatına devam edebiliyor anlamıyorum.. Müşterisine hiç saygısı olmayan bir adam nasıl olurda.. Neyse geçmiş olsun size..
    Bu ülkede kmayonla/gemiyle malı götüren siyasi hayatına devam edebiliyor .Bu şahısda edebilir

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ürünü iade edersiniz (yırtık vs tekrar satılmasına engel teşkil edecek bir durum yok ise!). Ürünün iade kargo ücretini karşı taraf öder, ayrıca size gelirken de kargo ücreti ödedi iseniz onu da iade alırsınız. Yok vermiyor mu? Eksiksiz evraklar ile tüketici haklarına başvurursunuz, dava idi vs. tüm ücretleri giydirirler akılları başlarına gelir.

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ürünü iade edersiniz (yırtık vs tekrar satılmasına engel teşkil edecek bir durum yok ise!). Ürünün iade kargo ücretini karşı taraf öder, ayrıca size gelirken de kargo ücreti ödedi iseniz onu da iade alırsınız. Yok vermiyor mu? Eksiksiz evraklar ile tüketici haklarına başvurursunuz, dava idi vs. tüm ücretleri giydirirler akılları başlarına gelir.
    kardeş çok güzel demişsin ama anlaşılan topiği hiç okumamışsın.tüketici haklarına zaten gittim ...ltf topiği okumadan cvp yazmayalım...

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şimdi okudum tekrar yazayım;

Tüketici hakları hakem heyeti SS alacak dilekçeyi ve işlem yapacak. Yapmadı mı? Kardeşim senin adın ne bakayım diyeceksin. Ben şimdi savcılığa gidiyorum ve dilekçemi alıp işlem yapmadığınıza dair şikayette bulunacağım diyeceksin o zaman bakalım neler oluyor hep beraber görürüz ;)

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Alıntı Shrieker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bağlantıyı açıp malum ismi görünce nedense(!) hiç şaşırmadım
    Meşhur F.K. bu mu ?

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Meşhur F.K. bu mu ?
    ta kendisi dostum alışveriş yapmanı hiç tavsiye etmem yani mecbur kalmadıkça 2 kuruş fazla veririm başka yerden alırım ihtiyacımı

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)