Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Arkadaşlar Bilen birisi yardım ederse çok sevinicem acil yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar bende kanuni racer 200 var ve aşağıda resmini koymuş olduğum motorun rengine boyatmak istiorum izmirliyim nerde kaç paraya boyatabilirim ve ruhsata bu rengi işletebilirmiyim yada bu rengin adı ne yardımcı olursanız çok memnun olurum...[IMG][/IMG]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    I.Love.Drift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Kanuni mi o_O kac model ne bu be

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    parlak nikelanj boya. Racere değmez. Satsan yapacağın masrafı karşılayamazsın.

anladım adem kardeşimm ne biliyim boya ile ilgili konulara baktım baya bi 750 800 boyatıp ruhsata işletirsin falan dienler olmuş bu boya içinde geçerlimi o fiat die bi araştırma yapıyım dedim çünkü çok hoşuma gidio

Motosikleti
    250 cc custom
    racer'a nikelaj yapmak ve ruhsata işletmek yerine SS motor alırsın diyim sen fiyatı tahmin et dostum...
    [B]Çoğunlukla şarkılar İstanbul'u anlatır; çünkü Ankara anlatılmaz yaşanır...[/B]

Alıntı I.Love.Drift adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kanuni mi o_O kac model ne bu be
    yok bu motoru örnek olarak koydum kardeş bunu renginde yaptırmayı düşünüorumda anlatamadım bu rengi sadece gösteri için bu motor

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Soba boyasıyla boya bence racer'a o kadar olur anca. O gösterdiğin resim de muhtemelen özel folyo kaplamadır.

Alıntı _Boreas_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    racer'a nikelaj yapmak ve ruhsata işletmek yerine SS motor alırsın diyim sen fiyatı tahmin et dostum...
    anladım çok saolsınız arkadaşlar fiyat baya yüklü miktar aynı şeklinde kalsın o zaman :D

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    o normal boya değilki? O dediğin fiyat normal boyalar için.

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Ruhsata işletilmesini geç

bu renge boyatman konusunda bilgilendirmeye çalışayım.

Bu boyama normal bi renk değildir. Öncelikle grenajlar macunlanarak özel bir astarla kaplanıyor. Sonra üzerine yaldızlı metalik gri renk atılıyor ve fırınlanıyor. Daha sonra üzerine şeffaf vernik de denilen bir boya uygulaması yapılıyor. O da ayrı fırınlanıyor. Bu boyalar Türkiye'de bulunmayıp yurt dışından getirtilebiliyor. Bir otomobilde bu uygulama ortalama 30 bin tl'ye mal oluyor. Motorda da az bir fatura çıkmasa gerek o yüzden bir racer için aklından çıkarman en mantıklısı olur arkadaşım

cancalskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Arkdaşım bu gördüğün motor nano kaplamadır aşşağıda yapan bir site buldum ama fiyat konusunda motora değermi dersen bence değmez.. Yapılış videolarını izledim youtube de bir kaç defa boya makinesi ile değişil ilaçlar kullanarak yapılıyor gayet cabuk ama boyaları ozeldir nerden bulunur yapma teknileri biraz farklı ..

http://www.nanoart.com.tr/krom-kaplama
    S&T kanuni Gv 250

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    uzerine 1000 daha koysan, radara yakalanmaz sanirim, gorunmez olur cok hos ama resim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)