Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

elimdeki 150 t1 sıfırlamak için yardımınıza ihtiyacım var

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    asya 150 t1
    lise yıllarımda bi hevesle bu döküntüyü almıştım kimseyı dınlemeden yaptık ettık ayaga kaldırdık bı sekılde şimdi yaklasık 1bucuk yıldır bınmedım ve motorunu kaportasını ve motorunu komple sıfırlıyıcam cogu abimiz kardeşimiz uğraşma boşver diycek ama az kahrımı cekmedı ilk motorum ilk göz agrım kaldırıp hurdalıga atamam ne olursa olsun halıyle gıttıgım ustalarıda bulamadım bu gittiğimde şimdi sizden tavsıyelernızı beklıyorum şimdiden teşekkürler...
    cihan

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

300-350 Tl komple motor
    600 Tl'de komple iç dış kaportaya gider

crayz_metin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MH Drift
    Alıntı G-han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lise yıllarımda bi hevesle bu döküntüyü almıştım kimseyı dınlemeden yaptık ettık ayaga kaldırdık bı sekılde şimdi yaklasık 1bucuk yıldır bınmedım ve motorunu kaportasını ve motorunu komple sıfırlıyıcam cogu abimiz kardeşimiz uğraşma boşver diycek ama az kahrımı cekmedı ilk motorum ilk göz agrım kaldırıp hurdalıga atamam ne olursa olsun halıyle gıttıgım ustalarıda bulamadım bu gittiğimde şimdi sizden tavsıyelernızı beklıyorum şimdiden teşekkürler...
    Ben sattım kurtuldum. Bence sende sat. sıfırları bile masraf çıkartıyor. Motorun kasa 150cc'liğe ağır geliyor. Bunu bütün motorcular söylüyor. Motorcular 150t1 i bir bela olarak görüyorlar adamlar illallah etmişler. Sat kurtul taksitle al birtane sıfır motor kafan rahat etsin.

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    siz parcaya karar verın,
    her türlü yedek parçada yardımcı olurum dılersenız...

fakat benımde tavsıyem kaporta işinde çatlağa çiziğe önem verme motorun en pahalı aksamıdır kaportası
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

haojin2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2006/Lada Samara 1500i 2001
    motor kısmı bence japonlara göre daha ucuz olduğu için düşük fiyatlara kapatabilirsiniz kaportayı da sağlam çıkma parçalardan bulursanız üstüne de boya atarsınız güzel olur

Motosikleti
    asya 150 t1
    kaporta konusunda bende ısrarcı değilim cırtcırtlar iş görüyo ama motor ve elektırık tesısatının sıfırlanmaya ihtiyacı var artık tek tek parca değiştirmek sinir bozucu oluyo toptan 300 350 ye motor atılabılcekse bosuna tamırcılerde surunmusum tesekkurler verdiğiniz bilgilere...
    cihan

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)