Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Ducati Multistada 1200 S Alacağım Fikirleriniz ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki 250R
    arkadaşlar merhaba elime bir miktar para gececek 2. el bir multistada almak ıstıyorum 40 bin liralık bır butce ayırarak ama bu benım tek param yanı daha sonrasında maasımla ıdare edecegım.. bu yuzden parca ıhtıyacı cok olur mu full bır ducati olacagım top case falan lastıklerı yenı olan .. bana yıllık ne kadar masrafı olur tahmınen arkadaslar fikirlerinizi paylasırsanız sevınırım ..

lütfen paranın tamamı motora yatırılır mı dıyen arkadaslar cıkmasın bu bir tutkudur. ilgilenmeyen cevap yazmasın saygılar

( Kasko v.b mastafları dahil tutarsanız sevinirim )
    Ata_Han bunu beğendi.
    ]nice-design.berk@hotmail.com
    Her türlü web sitesi yapılır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    bu benim tek param yok, site kurali, uzerine 1000 daha koyacaksin, bir ust modelini alacaksin, yoksa forumdan banlanmakla kalmaz, uyelerce de dislanirsin
    Slayerrr, lycantrophic, 2move ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Kawasaki 250R
    ne demek istediğinizi anlamadım hocam
    eruyanik bunu beğendi.

HaydarBıçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125r
    forumda ybr 125 alıcam desen az daha koy ybr 250 al derler

ybr 250 alcam dersen cbf 500 al derler

cbf 500 alıcam dersin cbf 600 derler böyle böyle bmw k1600 e kadar çıkartırlar sonrada o kadar para motora verilmez derler.

arkadaş bunu söylemiş sana.

konumuza gelince alacağın motor garantili olacağı için bakımlarını ducati de yaptırman gerekeyor ducati servisi arayarak periyodik bakımlarını öğrenebilrsin.

ortalama 3000 lira civarı kasko bedeli olur bunu yaptırdığın zaman kaza veya düşme sonrası bir derdin olmaz.

eğer ekipmanların tamsa bunun dışında bir masrafın olmaz. multistrada benimde çok beğendiğim bir motosiklet inşallah alırsın ve kazasız belasız kullanırsın.
    Bodyguard-cB, cousinecruis ve eruyanik bunu beğendiler.
    İkincilik kaybedenler içindir...

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    deneyiminizin sınırını bilemem, illaki kendinize güveniyorsunuzdur fakat kawasaki 250r dan sonra çoook profesyonellik isteyen bir motosiklettir. uyarmak boynumuzun borcu.

bende motosiklette gelinebilecek son noktaya yakın bir motor, zaten şiir gibi bir makina.

düşüp kalkmadığın sürece periyodik bakımı hariç bir sorun olmaz sanmam. arkadaşların dediği gibi mutlaka kasko yaptır. ve eğer garajın yoksa hiç bulaşma derim.. (zaten o zaman şaka gibi olur)

şimdi forumda bu motoru değerlendirecek pek kimse yok çünkü kullanan yada kullanmış olan var mı ben hiç görmedim.

anlatılmaz yaşanır motosikletler bunlar.

ve her türlü düdüklenmeye hazır ol! (kusura bakma)

italyan motoruna biniyorsun hele hele ducati her parça her tornavida tutuşunda geçirirler kardeşim orasını baştan kabul ederek gir bu işe. ülkemizde bu tür vasıtalar kullanan insanlar her türlü maddi eziyete layık görülürler.
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000
    O para o motora verilirmi yahu...
    Son hızı nedir?..
    çıplak hem o motor...
    Tu kaka o...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Bilalancer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.motosikletforum.com/threa...-touring.7630/

Güzel kardeşim bu motosiklet ve her motosiklet için geçerli olan birşey söyleyeyim sana. Sakın ama sakın yok benim bi arkadaşımda vardı, eşimde dostumda vardı , şurada gördüm burada gördüm şu abi böyle demişti vs vs diye lafa başlayıp bitirenlere itibar etme. En iyisi motosikleti kullananlardan görüş al.

Saygılar...

Motosikleti
    Kawasaki 250R
    motosikleti kullananların tek lafı 4 4 lük her ıhtıyacı karsılıyor seklınde zaten dünya para verecez bekletımızde o tecrube konusunda bmw gs kullanabıldıgıme gore ducatınınde daha rahat oldugunu soyledıklerı ıcın sıkıntı cekemeyecegım kesın tek sorun aylık gelırım motoru kaldıracak duzeydemı onu hesaplamaya calısıyorum

ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    bu paraya sahıp olduguna gore abim yasında bırı olmalısın.. bence 40binliranı sadece o motora yatırma.. nıye boyle bısey yapıyosun ? 1200luk motorun benzını bakımı sonra ne bılıyım yedek parcası ne kadar zor ısler. 40bın lırayı bırak bunlar bıle ınsanı batırır. ben derım kı 20bin lira civarı bı butceyle gır bu motor alma ısıne. hem kendınne 20binlira ayırırsın rahat rahat ıstedıgın gıtmeyı ıstedıgın her yere gıdersın param yok demezsın. benım tavsıyem bu yonde. cok zengın olmak lazım bu motora bu parayı vermek ıcın ve masraflarını da karsılayabılmek ıcın.. maasını bılmıyorum ama bence butun paranı tek motora yatırma mantıksız gıbı geldı bılmıyorum bu benım gorusum tabı herkesın gorusu farklı.. kolay gelsın hadı motor secımınde iyi akşamlar
    Think Nothing! Just Twist The Wrist

aytacaksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR800X Crossrunner
    nc700x alsana ne yapcan bu motoru.

farcob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı Bodyguard-cB adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosikleti kullananların tek lafı 4 4 lük her ıhtıyacı karsılıyor seklınde zaten dünya para verecez bekletımızde o tecrube konusunda bmw gs kullanabıldıgıme gore ducatınınde daha rahat oldugunu soyledıklerı ıcın sıkıntı cekemeyecegım kesın tek sorun aylık gelırım motoru kaldıracak duzeydemı onu hesaplamaya calısıyorum
    aylık gelirini hesaplıyorsan alma. aylık gelirinin hesabını bilmiyorsan al..
    ugrgnr, VESPERA ve fatih545 bunu beğendiler.

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ve ''O paraya 600F alınır'' cıları unutmamak lazım.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000
    Alıntı kanucan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ve ''O paraya 600F alınır'' cıları unutmamak lazım.
    Üzerine az daha koyup 1000f alırcılar bile var..
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

mehmetmumtaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    Alıntı Bodyguard-cB adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kasko+ MTV + periodik bakım+Yakıt masrafı + diğer yol masrafları(barınma ve yiyecek) ve kask kıyafet, aksesuar(çadır vb) ve 40.000TL lik motosiklet çok bilinmeyenli büyük bir denkleme benziyor. burada belli başlı kalemlerin fiyatları belli, belli olmayanlarda denklemi çözer, en basitinden yol , ne kadar yol yapmak istiyorsunuz ona karar vermişseniz, sorunun cevabıda burada gizli , (yakıt,periyodik bakım,aksesuar,vb) lafı uzattım kısacası hesabın çözümü sende .

not:uzun yol, ve büyük cc motosiklet tecrübem yoktur
    skyytr ve Bodyguard-cB bunu beğendiler.
    İnna lillahi ve inna ileyhi raciun

skyytr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xenter 150
    Zaten ducati markasina binip diger seyleri fazla dusunmeyin . Ferrari alip gaz taktirmaya calismaya benzer yoksa . Bence gule gule binin ama bu butcede bir motoru uzun yillar binecekseniz alin derim satarken cok zarar edebilirsiniz .
    Birde bazi markalar turkiyede gercekten cok pahali satiliyor , yurtdisi satis fiyatina bir bakin derim 2 3 katini veriyorsaniz , tum paranizi baglamaya degermi ?

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    abi senin aylık gelirin ne kadar...ona göre bir yorum yazmak istiyorum da
    UNUTMAYIN MOTOSİKLET TEHLİKELİ DEĞİLDİR ONU TEHLİKELİ KILAN ÜZERİNDEKİ SÜRÜCÜDÜR HATTA MOTOSİKLET O KADAR MASUMDUR Kİ SİZ OLMADAN AYAKTA BİLE DURAMAZ.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    böyle bir mantıksızlığa yorum yapamam...aklıma şu karitkatürü getirdi..

Motosikleti
    CBF1000F & CRF250L
    40bin lirayı yatıracağınız motor hakkında belki de kullanıcısı bile olmayan bir forumdan bilgi almaya çalışıyorsanız size en nazik şekilde vazgeçin bu sevdadan diyebilirim. ducatinin bakımları mahalle motorcularında yapılmaz yetkili servis ister maaş hesabıyla da o paraya kolay kolay kıyılmaz. tecrübeniz yeterli değilse motoru düşürürsünüz sonra yarı fiyatına satmaya çalışırsınız. 3-4 bin liraya kıyıp kaskosunu yaptırırsanız ne ala. bu durum, arkadaşlar öğrenciyim 64 ay taksitle R1 almak istiyorum, fikirleriniz nedir demek gibi birşey. Ben de 1199 panigale istiyorum ama bir motora 30bin euro vermek şu an haddime değil. Gerek yok boşverin, 20bin liraya süper motorlar var bence alternatifler hakkında araştırma yapın kafanıza yatan motor çıkacaktır.
    hello_moto bunu beğendi.

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alın keyfine varın satın. Sonra bir Honda alırsınız.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

beyazını al...

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)