Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

YAMAHA TDM 900 BILGI LUTFEN

Motovento
    REKLAM ALANI
    sinesos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX 650 F
    Arkadaslar.
    Bugun oylesine sahibinden com da gordugun tdm 900 icin gorusmeye gittim. Makineyi kullanma sansim oldu.Ayrica almaya niyetli oldugumu belirtip tanidigim ustalara motoru gosterdim. Motorun sag amarrisor kecesi degosecek ve depo haric ust granajlari boyali. On ferenlerde de titresim var. Motor bolumu hhic ellenmemis. 2004 model ve 41000 km de bir makina. Benim tarzima cok uyuyor ve fiyatida diger ayni modellere gore uygun. Motorda baska bor sorun yok. Arkada topcase var yamahanin. Bende 3500 km de 2012 model Honda cbr 250r var. Onu verip uzerine 2750 tl isteniyor. Ben 2500 tl verdim. Arkadaslar 2750 tl ostiyor. Makine hosuma gotti ama 1000 tl ladar masrafi var. Ayni makineyi kullanan arkadaslar varsa bana konu hakkinda fikirlerini aciklayabilirmi. Kararsiz kaldim. Ayrica motorda sifira yakinmetzeller lastik ve yeni zincir var. Simdiden tesekkur ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    250 tl için içine sinen bir motoru almaktan vazgeçmemek lazım...en azından ikinizde fedakarlık yapabilirsiniz..adamın motorun piyasası çok iyi değil sonuçta...

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Model hakkında mevcut konudan devam edebilirsiniz: http://www.motosiklet.net/forum/moto...t&daysprune=-1
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)