Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Plaza Marmara

Motovento
    REKLAM ALANI
    aytacaksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR800X Crossrunner
    kismetse gelecek sezon yeni bir motosiklet almak istiyorum. belki alakasiz olacak ama honda cbr600f ve nc700x arasinda gidip geliyorum suan neyse konumuza gelelim..
    bugun usenmedim hemen hemen butun bayileri aradim ellerinde ne var ne yok ogrenmek istedim. bazilari telefonu bile acmadi..
    telefona bakan bayilerin hicbiriside Honda Plaza Marmara kadar ilgilenmedi acikcasi.

karsimdaki satis sorumlusu detayli olarak yardimci olmaya calisti, telefonuma kadar aldi, istedigim modeller stoklara girdiginde arayacagini soyledi.

bende bu topic vasitasiyla kendisine tesekkur ediyorum. allah kismet ederse ondan satin almak istiyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aslında yaşadığınız olay geyet normal(ilgilenip, telefonunuzu alması ve dahası...) ama günümüzün motor satış mağazalarının çoğu ukala ve tok satıcı olduğundan bize bu ayrıcalıklı geliyor.

Tuhaf bir dünyada yaşıyoruz, normaller, anormallerimiz oldu. Ama yinede ilgi ve alakanın ve müşteri memnuniyetinin mükafatı bir şekilde(şekil A) alınıyormuş

Diğer yandan motor şeçiminde içinizdeki aşırı yüksek performans ve 4 silindir sesi arzusu çok canlı ise cbr600R seçmek alınan şeyden tatmin olmak için daha iyi. Ama basmaktan çok bol bol gezerim, arkaya çantamı takarım, rahat gidonla her daim keyif yaparım dersen NCX iyidir..

Bana sorarsan NCX derim. Enduro insanın motosiklete bakışını ve sürüşünü çok olgunlaştırır. CBR600F ABS lide olsa ciddi tehlikeli ve gaza getiren makina 160 değil 260 videolarını çekerken bulabilirsin kendini tecrubenden bağımsız olarak 3. veya 4. motor için daha uygun 600F işin gerçeği. AEA bu lafı 40 hp lik DRZ400 için söylemişti

aytacaksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR800X Crossrunner
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında yaşadığınız olay geyet normal(ilgilenip, telefonunuzu alması ve dahası...) ama günümüzün motor satış mağazalarının çoğu ukala ve tok satıcı olduğundan bize bu ayrıcalıklı geliyor.

Tuhaf bir dünyada yaşıyoruz, normaller, anormallerimiz oldu. Ama yinede ilgi ve alakanın ve müşteri memnuniyetinin mükafatı bir şekilde(şekil A) alınıyormuş

Diğer yandan motor şeçiminde içinizdeki aşırı yüksek performans ve 4 silindir sesi arzusu çok canlı ise cbr600R seçmek alınan şeyden tatmin olmak için daha iyi. Ama basmaktan çok bol bol gezerim, arkaya çantamı takarım, rahat gidonla her daim keyif yaparım dersen NCX iyidir..

Bana sorarsan NCX derim. Enduro insanın motosiklete bakışını ve sürüşünü çok olgunlaştırır. CBR600F ABS lide olsa ciddi tehlikeli ve gaza getiren makina 160 değil 260 videolarını çekerken bulabilirsin kendini tecrubenden bağımsız olarak 3. veya 4. motor için daha uygun 600F işin gerçeği. AEA bu lafı 40 hp lik DRZ400 için söylemişti
    ben herhangibir korumami eksik etmiyorum hicbir zaman. boyunluk dahil takiyorum. kiz arkadasimi alip sapancaya gittigimde nc700x + 3 cantanin cok rahatlik getirecegine inaniyorum. sehir icinde ise gidip gelirkende yan cantalari cikartip trafikte hicbir zorlukla karsilasmadan giderim diye dusunuyorum.
    600f ayri bir konu tabi 4 silindiri sesi gucu cok cekici.. :d
    insallah ileride cok param olurda garajima 2 sindende koyarim, suan agirlik nc700xden yana.

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    nc 700 sırf yakıtı ve bakım masrafları yüzünden tam Türkiye'lik motosiklet. bir de ccsi 670 olmayaydı iyiydi. 20 cc yüzünden benzinden ettiğimiz tasarrufu vergiye veriyoruz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)