Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Motosikletime kedi dadandı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    RX3i EVO
    Motoru köpek kulübesi yanına parkedin. Kesin işe yarıyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

sadece kedi değil başka sebepten doğan yıpranmaları önlemek için sele koruma filesi alabilirsiniz.Böylece seleniz korunur kediciklerde yatacak yer sahibi olur INSTAGRAM: omeryigit89

Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Kalbim temizmiş bugün bende bunla ilgili bişeyler araştıracaktım.

Motorum apartmanın için su borularının yanında duruyo. Branda var üstüne çıksalarda zararı pek yok ama apartmanımızda 7-8 tane kedi var. Yerleşik hayattalar, seviyoruz mamalarını sularınıda veriyoruz ama hepsi benim motorun çevresine dışkı bırakmak için yarışıyolar. Brandamada işemişler leş gibi kokuyo motora dokunamıcak hala getirmişler. Bunde şu naftalini deneyeceğim.

Motosikleti
    xmax 400 momo abs 2014 peugeot django 150
    O da birşey mi ben akşam işyeri otoparkına motosikletimi bıraktım sabah mesai bitimi görünce şok oldum. Selenin üzeri kıl yün çamur bu da yetmezmiş gibi üzerinde ciftlesmis ler kan filan olmuş üzeri. Çok sinirlendim ve bir çoğunuzun tasnif etmeyeceği sadist bir çözüm buldum.Tepki çekeceği için buraya yazmıyorum ama hakettiler kesinlikle. Hayvanları severim ama bunu yapmayacaklardı.

Motosikleti
    <<yeni sahibine hayırlı olsun>>TVS Apache RTR 150
    ustam merhaba,

tüm cevapları okuyamadım belki aynı cevap daha önce verilmiştir... mükerrer olduysa şimdiden özür dilerim...

aynı sorunun çözümü için uyguladığım bir yöntem var... tamam sokak hayvanları canımız ciğerimiz, tüm canlılara sevgiyle yaklaşırız... ancak koltukta tüy, yırtık, tekerlekte sidik olunca işler biraz can sıkıcı olabiliyor... bu nedenle naftalin, pisuvar kokuları(misket şeklinde) ya da ernet tarzı koku yayan bir kimyasalı eski bir çorabın içine koyu motosikletin koltuğunun üzerine bırakırsanız rahatına düşkün kedi hayvanı bu kokudan rahatsız olarak uzak duracaktır... kimyasal kokusu brandanın içine yayılıyor... denendi, uygulandı, başarılı sonuç alındı... umarım sizde de işe yarar...

TUTITO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Enduro
    Benimde problemim var. Brandanin ustunden selenin ustune agirca bir tas koyuyorum.

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende branda ile örttükten sonra hem seleden dikine hem de motoru boydan yanlamasına lastik ile sarıp bağlıyorum. Buna rağmen aradan girmeye çalışıyor. En kötü brandanın üzerinde yatıyor. Brandayı toplamak işkence oluyor o kirden dolayı.

FullSentetik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR250R
    Benim selemi de cırmıklamış terbiyesiz :D

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    kedi tırnağı izleri benim selemde de var. genel motorcu sorunumuz galiba

kedimi dadanıyo
    aldatılıyon mu

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)