Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Trafik Sigortası

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Fz1 Fazer Exup
    Merhaba arkadaşlar size bir sorum olucak ben motorsikletimle bir hayvana carpsam onu tedaviye götürdüğüm zaman ücreti trafik sigortası karsılarmı karsılarsa nasıl bir belge almam lazım ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    sym gts 250
    enteresan bir konu, takip ediyorum

frantisec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    feysbukta öyle yazıyor karşılıyormuş.Sonuçta bir canlı oda.

Motosikleti
    Yamaha Fz1 Fazer Exup
    Eğer öyleyse ben sokakti butun hayvanlari çarptim diye götürür tedavi ettirim sonucta acemi sürücüyüm :D

banalazim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 150
    Ooo! alkol gırla gidiyor herhalde soruya bak.
    ogzcngdk ve Kerem Akın bunu beğendiler.

Motosikleti
    sym gts 250
    1 dk kim haklı bunun karşılıklı anlayış ile tespiti lazım, hayvan haklı ise ne olacak?? senin sigortan onun masrafını karşılar, senin masrafın 1 bardak soğuk sudur :D
    şaka bir yana bu tür bir şey başımıza gelebilir. Keza dağ yolları sempatisi vs. çoğu arkadaşımızda vardır. Çakallığa kaçmadan araştıralım

Motosikleti
    Yamaha Fz1 Fazer Exup
    Ben çarptığım hayvanı vetirene götürsem omu belge gibi bisey vercek yoksa polis çagrıp tutanakmı tuturmak lazım

ozcanaykul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Trafık Sigortası Karşı tarafa vereceğiniz hasarı karşılayacagından sizin suçunuz oranında maddı yada yaralanmalı kazalarda tedavı masrafları trafık sıgortası tarafından karşılanır. Şayuet boyle bır olay vuku bulmuşsa Maddi hasarlı kazarlarda taraflar arası anlaşmalı tutanak, olay yeri resimleri, ehliyet ruhsat fotokopileri ve birde sigorta poliçesleri fotokopisi hasar dosyası açtırmakiçin yeterli. Fakat Yaralamalı bir kaza vuku bulmuşsa bunun için trafik zabıtasının tutacagı rapor, ehliyet ruhsat ve sigorta poliçesinin fotokopisi ile dosya açtırmak mumkundur. Ölümlü kazalarda ise (Allah Kimseye böyle dosya açtırmak nasip etmesin ) Gene trafık zabıtasının tutacagı rapor, ehliyet ruhsat ve sigorta poliçesinin fotokopisi ile dosya açtırmak mumkundur.

Kazasız Belasız Günler dilerim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:42 ----------

Polis tutanağından sonra veterınere goturup tedavı ettıreceksın. Sonra tedavının faturasını yukarıda bahsettıgım evraklarla bırlıkte hasar dosyası actırıp sıgorta sırketıne gondereceksın, sigorta şirketi konuyu değerlendirerek fatura tutarını ödeyecekler. durum bundan ibaret
    CeyhunEzel ve Kerem Akın bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha Fz1 Fazer Exup
    Tesekkur ederim konu kapanmısıtr :D

ozcanaykul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    biraz gec kalmışım konuyu görmekte :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)