Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Nic marka giyim..

Motovento
    REKLAM ALANI
    250-MaCiT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Modenas GT 135
    Nic marka pantolon almayı düşünüyorum,kullanan varmıdır,tavsiye edermisiniz..Çoğunlukla takım elbise üzerine giymeyi düşünüyorum,''nic'' ne malıdır kalitesi nedir?..Saygılar..
    Yüksek yüksek devirlerde redline görmesinler
    Aşrı aşrı motorlara gaz vermesinler
    Babamın bir hayabusası olsa binsede gelse

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Montu da pantolonu da var. Dört mevsim montunu 4 senedir kullanıyorum, muhteşem. Karda bile üşütmüyor, bir damla su geçirmiyor. Astarı çıkartıp baharda da kullanılabiliyor, ama yazın gündüz çok terletiyor; doğal tabii

Pantolonu da iyi ama mont kadar iyi değil, aldıktan 6 ay sonra fermuarı bozuldu, içteki su geçirmez astarı yırtıldı. Yine de yeterince sıcak tutuyor.

Özetle Revit vb. alacak bütçe ayırmadıysanız tavsiye edebilirim.

Model de bu. Elimdeki tek düzgün resim bu maalesef

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Nic 4 mevsim montu 2007 de almıştım yaz kış hala kullanıyorum tek sıkıntım fermuarın tutma yeri koptu birde boyundaki çıt çıt çok iyi tutmuyor.
    Karadeniz - Giresun.

Progressive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma
    ben de geçen ay aldım, rahatlık olarak bir sıkıntısı yok, beli ve karnı da sardığı için çok iyi oluyor soğukta, üşütme vs. yaşatmıyorda tavsiye ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:13 ----------

bu arada benim mont revit in, pantolonun arka fermuarı bu mont ile de uyuyor.

puser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Montu da pantolonu da var. Dört mevsim montunu 4 senedir kullanıyorum, muhteşem. Karda bile üşütmüyor, bir damla su geçirmiyor. Astarı çıkartıp baharda da kullanılabiliyor, ama yazın gündüz çok terletiyor; doğal tabii

Pantolonu da iyi ama mont kadar iyi değil, aldıktan 6 ay sonra fermuarı bozuldu, içteki su geçirmez astarı yırtıldı. Yine de yeterince sıcak tutuyor.

Özetle Revit vb. alacak bütçe ayırmadıysanız tavsiye edebilirim.

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.n..._3237925_n.jpg

Model de bu. Elimdeki tek düzgün resim bu maalesef
    onunla yeterince kilometre yaptın. artık daha güçlü daha bir beygir atlara geçiş yapabilirsin dostum. ama unutma her zaman böyle tam kuşam

esas konuya dönecek olursak. takım elbise üzerine giyecekseniz bence yandan boydan boya fermuarı olan modellere bakın.

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    nic marka mont ve pantolonum vardı 1 yıl kullandım ve sattım ama yine aynı markayı sipariş ettim daha bugün geldi neden mi
    çünkü fiyatına göre gerçekten çok güzel hatta isim yapmış bir çok markadan bile daha kaliteli Khutuck 'un da dediği gibi karda bile üşütmüyor.bende revitin bir tekstil montu var ,nic kumaş kalitesi olarak daha kaliteli
    ama takım elbise üzerine giyeceksen puser 'in dediği gibi boydan fermuarlı ve ya çıt çıtlı modellere bak ama pantolonun ütüsü yine de bozulur
    DEMİR AT'A YOLLAR DAYANMAZ

250-MaCiT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Modenas GT 135
    Tüm arkadaşlara cevaplarından ötürü teşekkür ederim..
    Yüksek yüksek devirlerde redline görmesinler
    Aşrı aşrı motorlara gaz vermesinler
    Babamın bir hayabusası olsa binsede gelse

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)