Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Çakar Led

Motovento
    REKLAM ALANI
    daghas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 MCX
    S.a kardeşlerim , Mondial 180 Z-ONE S'in arka fren lambası çoklu led ampul kullanılmış arka stoplardan oluşmaktadır. Ben gündüz sürüşlerindede ışıklarım açık giderim , sürekli arka ışıklar açıkken firene bastıgımda yanan bu ışıkların çakar lambaya dönüşmesini istiyorum. Bu olayla ilgili sitelerde buldugum şey ise F1 çakar led adı altında satılan bazı modüller. Bu modüller ortalama 8 kere hızlı hızlı ışığı çaktırıp sonra düz yanmasını sağlıyor , benim ise istediğim şey ben ayagımı firenden çekmediğim sürece arka stopların hep çakar lamba olarak yanması , ayagımı firenden çektiğimdede düz yanması ,

Gerek satıcı , gerekse bu tür modülü kullanan kardeşlerimin yardımlarına ihtiyacım var , Özellikle belirtmek isterim ki ben arka stopta var olan lambaları aktif hale getirmek istiyorum , kendi ledleriyle hazır halde satılan bi takımı alıp ekstradan takmak değil.
    Bu modüllerin satıldıgı yerlerin linkinide inceleme ve satın alma kolaylığı bakımından yazınıza eklemenizi rica ediyorum , saygılarımla , kolay gelsin , ışıgınız hiç sönmesin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda spacy 2001
    Merhaba!
    Ben'de F1 çakarlı bağladım ama senin dediğin gibi yanmıyor.Parklarda düz yanıyor ikincisi çakarlı yanıyor ben her ikisinide röle kullanarak bağladım.
    Parkları açınca devamlı düz yanıyor,fren yapınca parklar devreden çıkıp çakarlara geçiyor çok güzel oldu,bağlantısı çok 'da basit
    kullanacağın rölede bu
    http://www.direnc.net/40617012-FINDER-ROLE,PR-8126.html

DoLPHiN2306 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r-R6-ktmrc200-ktmduke390
    http://www.msttech.biz/UrunDetay.asp?id=40 Bende buna denk gelmiştim

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    bende ebaydan aldım strobe flash controller yazarsan çıkar siyak küçük kutu...
    topcase e led döşedim onları bağladım.dedin gibi hızlı hızlı yanıp sönüp sonra 1sn ye sönüp 2 snye yanıp 5 kerede böyle yapıp düze dönüyor...
    sen sürekli frene basmayacaksınki zaten amaç sen frene ilk bastığın anda dikkat çekip aaa frene bastı dedirtmek..

daghas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 MCX
    Alıntı canerol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende ebaydan aldım strobe flash controller yazarsan çıkar siyak küçük kutu...
    topcase e led döşedim onları bağladım.dedin gibi hızlı hızlı yanıp sönüp sonra 1sn ye sönüp 2 snye yanıp 5 kerede böyle yapıp düze dönüyor...
    sen sürekli frene basmayacaksınki zaten amaç sen frene ilk bastığın anda dikkat çekip aaa frene bastı dedirtmek..
    İlgin için teşekkür ederim , markasını vermiş oldugum modelin arka stop kutusunun içine girebilecek bi modül işimi görecektir , ışıklarda bekleyen araçların arkasından çarpma olayları çok sık vuku bulmaktadır , gerek gündüz gerekse gecenin karanlığında ışıklarda durduğumda çakar lambanın sürekli yanarak arkamdakini ikaz etmesi asıl amacımı oluşturmaktadır , büyük cc li makinalarda zaten bu düzenek var sanırım ama tam olarak ne almam gerektiğine hala karar veremedim zira DoLPHiN2306 kardeşimin verdiği modül zayıf park yada kapalı stop anında işlemini yapıyor gibi. Ben özünde yanan arka lambaların frenlemede sürekli çakara dönüşmesini istiyorum.
    Bakalım nasıl çıkacağız bu işin içinden orasıda muamma. Zaten cevap mahiyetinde pekte katılım olmadı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)