Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Fiyat Uygunmu?

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar Yazın Sıfır Hyosung Gt250 Naked Alıcam Ancak Sürüş Bilgim Yok Aşağıdaki Hondayı Almak İstiyorum Yaza Kaadar Kullanıcam Ondan Sonra Satıcam Hyo Alıcam Kullanıcam Dediysem Uzun YoL Falan Yapmıyacağım SadeceMahallemde Motor KUllanmayı Öğrenicem.Fiyat Km Olarak Motor Uygunmudur Uygun Derseniz Almayı Düşünüyorum.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...05451421/detay

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    fiyat uygun bütçeni ne kadar zorlarsın biraderim...yani bir cbf150 ye en fazla ne kadar verebilirsin..belki başka önerilerim olabilir...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fiyat uygun bütçeni ne kadar zorlarsın biraderim...yani bir cbf150 ye en fazla ne kadar verebilirsin..belki başka önerilerim olabilir...
    Tabiiki Kardeşim Önerilerini Dikkate Alıyorum.Yazarsan Önerilerini Çok Sevinirim.

Motosikleti
    aslında geçiş için yazmışsın o bağlamda fiyat gerçekten uygun...cbfciler uçuşta zaten...bu fiyata alıp bu fiyata yine satabilirsin ama makinayı kime göstericen...fiyat tamamda belki piston silindir sekan isteyen bi rmakinadır bunu anlayabilirmisin...masraflıdır belki...bir ustan bir servisin varmı...anes ikitelli...otosever şirinevler veya mcm hondaya bi göstersen eksper için maksimum 50 gayme ödersin...(muhtemelen)

cbfde uzun süre takılayım dersen 4400 liraya sıfır var anesde...plakasız..bunu diyecektim...atıyorum 2 yıl takılacaksan zıfır al kafan rahat etsin garanti kapsamında...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında geçiş için yazmışsın o bağlamda fiyat gerçekten uygun...cbfciler uçuşta zaten...bu fiyata alıp bu fiyata yine satabilirsin ama makinayı kime göstericen...fiyat tamamda belki piston silindir sekan isteyen bi rmakinadır bunu anlayabilirmisin...masraflıdır belki...bir ustan bir servisin varmı...anes ikitelli...otosever şirinevler veya mcm hondaya bi göstersen eksper için maksimum 50 gayme ödersin...(muhtemelen)

cbfde uzun süre takılayım dersen 4400 liraya sıfır var anesde...plakasız..bunu diyecektim...atıyorum 2 yıl takılacaksan zıfır al kafan rahat etsin garanti kapsamında...
    Kardeşim Kış Geliyor ZAten Şuan Motor Kullanamıyorum Bilgim Yok Yaza Kadar Takılacam Evin Etrafında Taktiği Sürmeyyi Pekiştiricem Yazınca Sıfır Hyo Alıcam.Sıfır Cbfde Alırım Ancak Yaza Satarım Ama Zarara Girerim O Yüzden Linkteki Nasıl Dedim

rahmi34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015Yamaha Mt 09 Abs
    bence fiyatı uygun, motor bitik bile olsa 300-500 tl ye hallolur en fazla

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Fiyat uygun gözükebilir fakat km cbf için çok yüksek yeni motor yaptırma ihtimalin var. Birde motorun grenajlar orjinal değil büyük ihtimal kazalı ama nası bir kaza geçirdi önemli olan o. Madem maddiyat problem değil yine ikinci el ama 3500-3750 bandında km si düşük kazasız motora bak yaza yine aldığın fiyata satarsın hem yüksek modelli olur hem kolay gider hemde kafanda motor yaptırma sıkıntısı olmaz.
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

hellboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    ybr düşünmezmisin oda güzel ayrıca cb 125 e de güzel bir motor onlarada bakmanı tavsiye edebilirim

Motosikleti
    Alıntı MetinK. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim Kış Geliyor ZAten Şuan Motor Kullanamıyorum Bilgim Yok Yaza Kadar Takılacam Evin Etrafında Taktiği Sürmeyyi Pekiştiricem Yazınca Sıfır Hyo Alıcam.Sıfır Cbfde Alırım Ancak Yaza Satarım Ama Zarara Girerim O Yüzden Linkteki Nasıl Dedim
    Nihatın yazdığı gibi grenajlar yan sanayi fıghthawk...ayağını her türlü yerden keser...fiyatda uygun ama ciğeri ne alemde mesele bu aslında...geçenlerde öyle bir cbf gördüm kü bu kadarmı hırpalanır bir makina yahu...

senin yapman gereken aldıktan sonra ekstra masrafı olurmu...bir ustan veya servise uğramanı tavsiye ederm...bir sübap ayarı bile motorun sesini ve yakıt tüketimini etkiliyor...biraz diri olsun makina tek mesele bu...

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:45 ----------

bu arada egsozda delinmiş biraz zırıltı rahatsız etmez umarım...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)