Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Fazer s2 için egzost önerileri???

Motovento
    REKLAM ALANI

Bir aksilik olmazsa carşamba fazer s2 alıyorum.Üzerinde orijinal egsoz var.Bir coğu akrapovic tercih etmiş.Akrapovicmi takayım yada hani yoshimura falan cokmu absurd olur.Hic göremedim neredeyse..İlk kez race yada race e yakın bi motor alıyorum.Dolayısı ile bilgim yok denecek kadar az.?Önerilerinizi bekliyorum ve bilgisi olanlar varsa fiyatları ve performans acıısından tatmin edecek model önerilerinizi teşekkür ederim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dweios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    two brothers muhteşem ses veriyor ama öyle bir desibel ki of of kendi başın ağrır
    Karabul bunu beğendi.

Motosikleti
    CBF1000F & CRF250L
    ne alırsan al db-killer'ını almayı unutma.
    Karabul bunu beğendi.

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    genelde Fazer'a "Two Brothers" takılıyorlar.Fakat benim önerim orjinal egzozları kullanman.Emin ol bir süre sonra sesten şikayetçi olacaksın.Yine burada önerildiği gibi db-killer al mutlaka.Ve lütfen gece gece motosikleti bağırtarak gitme
    Karabul bunu beğendi.
    ANGARAJ

Motosikleti
    Honda Varadero
    orjinali candır.
    two bros takarsan gece kulakların çınlar.
    hem gürültülü egzozdan hevesini alınca sinirini bozar.
    tercih senin.
    fazer'a akrep yakışır.
    Karabul bunu beğendi.

Motosikleti
    Naked :)
    Two brothers iyi ama ses gerçekten fazla. Ama ses seviliyorsa süper tercih. Bir arkadaşım kullanıyordu akrapovicleri ses olarak eziyor diyebilirim. Ancak sokak aralarında gazlarsanız arkanızdan baya bir söverler...
    Karabul bunu beğendi.

db-killer nedir)

Motosikleti
    Naked :)
    db Killer orjinal two brothers'da yokmu zaten. Var diye biliyorum. İstenirse iptal ediliyor. db killer desibel killer sanırım. Yani susturucu.

Motosikleti
    Honda Varadero
    Alıntı luthier76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    db Killer orjinal two brothers'da yokmu zaten. Var diye biliyorum. İstenirse iptal ediliyor. db killer desibel killer sanırım. Yani susturucu.
    ekstra olarak satılıyor.

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Fazer'da akrep pek tercih edilmiyor. izlediğim videolara bakılırsa two bro, yoshimura ve devil egsoz tatmin ediyor. Two brothers tavsiye ediyorlar Fazer için, ama ben canlı olarak dinlemedim şahsen. Ben yoshimura kullanıyorum. Two bro canlı duymadığımdan karşılaştırma yapamam; ama yoshimura gayet tatmin edici ses veriyor. 8000 devire kadar tok ve ciğerden üflüyor, 8000 devirden sonra F16 vari bir ses ortaya çıkıyor...

Two bro, rölantide tok bir ses veriyor sanırım. Devir aldıkça nasıl ses çıkıyor, merak etmiyor değilim... Ben yine de yoshi öneririm

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:39 ----------

Bu arada bu başlık eskiymiş yav. hortlak !!

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Orijinali savunmakla birlikte, Laser X-Treme Inox çok az non-stock egzozu bir motosiklete yakıştırabildiğim derecede yakışıyor Fazer'a...

cihan54 bunu beğendi.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

jeansatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kocaoglan
    eğer kaliteli ses ve trafikte farkedilmek isterseniz kesinlikle TWO BROTHERS
    tasarımı gerçekten FZ6 fazer için çok yakışıyor,
    ben satiğim fazerde kısa bir süre kullandım fakat uzun yolculuk sonrasında başağrisi çektiriyor,
    daha çok şehirlerarası yolda ve haftasonu yol yaptıgım için,orjinale dönmüştüm T.B.dan
    fikir vermesi açısından eski motoruma ait videoyu inceleyiniz,sadece rolanti aşamasında ama sese dikkatinizi çekerim....

http://www.youtube.com/watch?v=FVKI_SjfPmQ&feature=plcp
    “Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)