Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motorsiklet kaskosu hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI

selamlar...

yaptıran var mı kasko bu sene içinde?

sadece çalıntılara karşı yapılıyor mu? 125 cc için illa garajda olacak vs gibi şartlar var mı? apartmanın kendi ufacık bahçesi de oluyor mu? yamaha ybr 125 e ne kadar fiyat biçerler?

bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    125 cc ye kasko yapılmıyor.
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

emresilin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    dl 650 vstrom nc700x Xmax125
    yok mu evinin yakınında kapalı otopark anlaş adamla ben anlaşmıştım aylık 40 lira veriyordum garaj için en az 15 motor vardı benimkinin dışında. bu sayede yatağa huzurlu giriyorsun

Alıntı Raphae1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    125 cc ye kasko yapılmıyor.
    internette biraz araştırdım da yapılıyor diyorlardı. kafam karıştı iyice.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:10 ----------

Alıntı emresilin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok mu evinin yakınında kapalı otopark anlaş adamla ben anlaşmıştım aylık 40 lira veriyordum garaj için en az 15 motor vardı benimkinin dışında. bu sayede yatağa huzurlu giriyorsun

evimizin garajı var ama başka şehirdeyim, okuyorum orada garaj yok yakın yerde garaj var mı acaba diye düşündüm de yok gibi, o da güzel bir fikir

DARKSTAR54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x K13- BMW 1200 GS 2008
    ben sigortacıyım geçen arkdaşımın cbf 150 için kasko çalışması yaptık 2012 model ikinci el firma sıfır sandı ve 1000 küsür fiyat çıktı yani motor kaskolarını 1000 tl de aşağıya başalangıç için zor yaptırırsın ve evet sigorta şirketleri kapalı garaj yoksa parayı ödemez.

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    Alıntı patos64 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    internette biraz araştırdım da yapılıyor diyorlardı. kafam karıştı iyice.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:10 ----------

evimizin garajı var ama başka şehirdeyim, okuyorum orada garaj yok yakın yerde garaj var mı acaba diye düşündüm de yok gibi, o da güzel bir fikir
    benimkini yaptırırkende 250 cc ve altına yapmıyorz demişlerdi.
    şuanki 1000 cc motoruma en düşük 3 bin tl istediler. 6 bin tl ye kdr isteyen firmalarda var
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı DARKSTAR54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben sigortacıyım geçen arkdaşımın cbf 150 için kasko çalışması yaptık 2012 model ikinci el firma sıfır sandı ve 1000 küsür fiyat çıktı yani motor kaskolarını 1000 tl de aşağıya başalangıç için zor yaptırırsın ve evet sigorta şirketleri kapalı garaj yoksa parayı ödemez.
    Sigortacıların işi gücü para ödememek zaten. Ayrıca hiç kazası olmayan motora bile zorunlu trafik sigortasını yapmamak için uçuk fiyatlar (1 yıllık, gecikme zamsız, hasarsızlık indirimli 250, 300, 400 lira gibi fiyatlar) vermek yine sigortacıların işi. Neyseki axa sigorta var her ne kadar onun da primi bir yılda 40 liradan 140 liraya çıksa da diğerleri kadar acımasız değil.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)