Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

arora tiger 200 ile bu moto calibre 250 takasında sorun ...acil yardım

Motovento
    REKLAM ALANI
    serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    Arkadaşlar diğer konudan bilen arkadaşlar zaten biliyordur ama ben yine yazayım şu anki motorumu verip üstede 3,000 lira verip bu moto calibreyi alıp gelecektim ama biraz önce farkettim ki alacağım motorun kullanıcısı beyaban adıyla sitede şöyle bir yorum yapmış "hararetin yükselmesine ragmen 150 km boyunca bastım ve motoru yedim piston sardı yağ kapakları eridi" şimdi ben bu motoru nasıl alacağım,kafa bir milyon oldu. motosikletin ilanı bu http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...00532695/detay

motoru kendisi ilk aldığında ise bu moto adlı konuya yazdığı yorumun tamamı da burda: http://www.motosiklet.net/forum/moto...bre-250cc.html üçüncü yorum beyaban adıyla yazılmış
    ŞİMDİ NE YAPACAĞIM?ALMALI MIYIM YOKSA VAZ MI GEÇMELİYİM BU BENİM İÇİN SORUN ÇIKARTIR MI?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gel de güven...
    Ninja

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çivt derken çift demek istemiş heralde, hararet konusunda bu satıcının bilgisi var ki ekstradan fan takmış, bence kendisini arayıp kaç km de iken neye karşın taktırdığını sorun.
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Komple tamir yaptıysa garantiye işliyse alına bilir
    Sado

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı serdar1547 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar diğer konudan bilen arkadaşlar zaten biliyordur ama ben yine yazayım şu anki motorumu verip üstede 3,000 lira verip bu moto calibreyi alıp gelecektim ama biraz önce farkettim ki alacağım motorun kullanıcısı beyaban adıyla sitede şöyle bir yorum yapmış "hararetin yükselmesine ragmen 150 km boyunca bastım ve motoru yedim piston sardı yağ kapakları eridi" şimdi ben bu motoru nasıl alacağım,kafa bir milyon oldu. motosikletin ilanı bu http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...00532695/detay

motoru kendisi ilk aldığında ise bu moto adlı konuya yazdığı yorumun tamamı da burda: http://www.motosiklet.net/forum/moto...bre-250cc.html üçüncü yorum beyaban adıyla yazılmış
    ŞİMDİ NE YAPACAĞIM?ALMALI MIYIM YOKSA VAZ MI GEÇMELİYİM BU BENİM İÇİN SORUN ÇIKARTIR MI?
    Aynı kişi olduğunu nerden biliyosun ?

Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    Alıntı eren özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Linki Buldum alan adam tam bir apaçiymiş O ne ya öyle 160 geçiremiyormuş demekki adam Motorda KESİCİ olamadığında zorlayıp Motor dağıtmış
    Oraya bir sürü olumsuz şey yazmış ama ben eminim ki o kendi Şahsi görüşüdür Grenaj Dediğini bu 30,40 mm bişey sanıyor heralde
    Benim şimdiye kadar ellediğim motorsikletlerin hepsinin Grenajı şöle bi ittirdimmi ileri geri oluyor hepside neredeyse aynı kalitede Bumotoyuda gördüm Daelımde gördüm gördüklerim arasında en kötü tüm modeller arasında Daelim Grenajlarıydı
    Yani diyeceğim Oki Arkadaş kötü bir kullanıcıymış Motoru Komple Tamiratını yaptıysa neden alınmasın genede alınır
    He ama forumda başka bir üyelikle Ağzını yokla bi ark fasıtasıyla tabi bu topiği görmesse
    Deki bendede bu motor var öyle bişey olsa ne kadara mal olur sne herşeyini yaptırdınmı kaça mal oldu de
    bu motonun sahibi aktif bir üye değil,şimdiye kadar da toplamda iki mesajı var ve ikisinde de motoru yaktığından bahsetmiş,sahibinden com daki nickiyle burdaki de aynı bende ordan farkettim zaten.yarın herşeyi detaylıca sorayım bi bakalım ne diyecek

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:29 ----------

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı kişi olduğunu nerden biliyosun ?
    sahibinden comdaki nickiyle bu sitedeki nicki aynı:beyaban

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Hımm anladım e bi ara ozaman Ağzını yokla Kardeş bende edirnede dağıttım de Daha 2,3 haftalık de Sen nerede yaptırdı kaça mal oldu de Herşeyini yaptırdınmı felan de sitede tesadüfen gördüm de
    Bide
    Sado

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    bence o motorsa alma derim.
    serdar1547 ve sgurdal bunu beğendiler.

delileoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    garantili diyor, bence servise götür, mutlaka onlar toplamışlardır motoru zaten..sor ustalara ne kadar masraf yaptığını da sor sahibine..sonuçta adamlar 3,5bin kmdekı sıfır arabaya komple motor yapıyorlar..

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Bu hususu yakalamış olman senin için bir şans. Daha neyi zorluyorsun
    serdar1547 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    Adamla konuşup anlaştıysan ve sana şu ana kadar bu durumdan bahsetmediyse bence alama o motoru..
    serdar1547 ve acayüp bunu beğendiler.
    [I]Viraj Güzeldir..[/I]

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    başka bir tane bulursun. illa o olacak diye birşey yok.

başka calibre bul derim ;)
    serdar1547 bunu beğendi.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Bir kere olsun yanılmak istiyorum arkadaş. (imzama bakınız)

Diğer arkadaşında dediği gibi. O olduğundan eminseniz ve durumdan hiç bahsetmediyse bir kere daha düşünün.
    serdar1547 bunu beğendi.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

dertsiz başına dert mi alacaksın arkadaş? Öğrenmişsin işte bi şekilde ne güzel bırak peşini bence.
    serdar1547 bunu beğendi.

sgurdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    uzak dur derim.
    fiyatı da az değil, o kadar bütçen varsa GT250R seçmen daha mantıklı. kalite olarak 3 e katlar o motoru.
    serdar1547 bunu beğendi.
    Kymco CK125 -> Kuba STR250 -> Kawasaki ER6N -> Suzuki DRZ 400SM -> Yamaha FZ6 Fazer -> RKS Titanic200 -> Honda CBF150 -> Kuba STR250 -> Ybr 125 Esd -> Hyosung GT250

nasip değilmiş de geç....potadan döndün bu arada....

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    ilan'da bir anormallik var zaten;
    satıcının söylediği=
    "istediğim motor geldi onu alacağım için satıyorum."
    hemen altına ne yazmış=
    takas teklifleri değerlendirilir.pazarlık yapılır..

istediği motoru almak için satıyorsa neden başka bir motosiklet ile takas yapıyor?
    V@R@D£R0 bunu beğendi.
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

gorkemuls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hysong GV 250
    Gt 250r al bu ne ya bole

Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    motorun sahibini aradım ve ben bile bile bu motoru alamam dedim.konu kapandı
    UNUTMAYIN MOTOSİKLET TEHLİKELİ DEĞİLDİR ONU TEHLİKELİ KILAN ÜZERİNDEKİ SÜRÜCÜDÜR HATTA MOTOSİKLET O KADAR MASUMDUR Kİ SİZ OLMADAN AYAKTA BİLE DURAMAZ.

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Alıntı serdar1547 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun sahibini aradım ve ben bile bile bu motoru alamam dedim.konu kapandı
    iyi olmuş bence. hayırlısı olsun.

başka bir tane denkgelir illaki. Kış sezonunda bence rahatlıkla bulursun ;)
    serdar1547 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)