Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

2013 Hondalar CBR600RR - CBR500R - CB500X - CB500F - CB1100 - GOLDWING

Motovento
    REKLAM ALANI
    V@R@D£R0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nx4 Falcon
    cb500x ve cb500f hadi neysede cbr50r a zynı eksoz hiç gitmemiş cbf500 ve cbf600 deki eksozu koysalarmış bile bundan daha iyi dururmuş bence çok kaba olmuş

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda tüm bunları yaparken Kawa;
    300 R ı piyasaya sürdü,
    zx636 yı piyasaya sürdü ve honda sadece kafa grenajını değiştirirken o 636 ya hondanın fireblade inde bile olmayan bir dünya sürüş modları, ateşleme haritaları...vb elektronik sürüş destekleri yerleştirdi.
    zx10R SS sınıfını gerçek testler sonucunda eline geçiren avrupalı üreticilerin (Ducati Panigale, Aprillia RSV4 Factory, BMW S100RR) karşısında onlara kafa tutabilen tek japon durumunda
    KLR serisi halen cross da Hondanın çok ötesinde (imiş ben değil bike dergisi editörleri söylüyor)
    ZZR1400 dünyanın en hızlı seri üretim motoru ünvanını Suzuki Hayabusa dan aldı ve geri vermiyor
    GTR1400 bence motora benzeyen toruing budur!!

Sanırsam Kawa boş durmamış ne dersin?
    GSX-R , S1000RR VE ZX10 u delmiş ? çekiş kontrolü falan yok ama bastım mı gidiyor motor Hiçbiri boş değil fakat honda dışını yeniliyor içi aynı kuyrak 1990 a dönmüs kafa ducatiye

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Delmiş derken? valla tüm bunlar uluslararası motosiklet testlerinde alınan verilere göre elde edilen sonuçlar.. Honda bastımmı gidiyor doğru ama malesef yollar hep dümdüz, hava hep 30 derece güneşli, asfalt hep sıcak olmuyor.. Kaldı ki sen R1 ile fotoğrafın olduğundan R1 kullandığını düşünüyorum sürüş modlarının ne kadar önemli olduğunu tecrübe etmişsindir diye düşünmekteyim
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    RR ın göstergesini niye bu kadar saklıyorlar anlamıyorum. Ya çok çirkin yaptılar göstermeye utanıyorlar yada değiştirmediler (Sitede hiç resmi yok)
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    CBF1000F & CRF250L
    300 R ı piyasaya sürdü,
    zx636 yı piyasaya sürdü ve honda sadece kafa grenajını değiştirirken o 636 ya hondanın fireblade inde bile olmayan bir dünya sürüş modları, ateşleme haritaları...vb elektronik sürüş destekleri yerleştirdi.
    zx10R SS sınıfını gerçek testler sonucunda eline geçiren avrupalı üreticilerin (Ducati Panigale, Aprillia RSV4 Factory, BMW S100RR) karşısında onlara kafa tutabilen tek japon durumunda
    KLR serisi halen cross da Hondanın çok ötesinde (imiş ben değil bike dergisi editörleri söylüyor)
    ZZR1400 dünyanın en hızlı seri üretim motoru ünvanını Suzuki Hayabusa dan aldı ve geri vermiyor

ben zaten varolan motorların 2013 modellerinin piyasaya sürülmesinden bahsetmiyorum. 2013 te kawa hangi yeni ürünü piyasaya sürüyor, fuarlarda ne lansman ediyor? Ya da fuara bile katılmıyor mu? Ben motosiklet sürücüsü olarak her markanın yeni ürünler çıkarmasını beklerim sadece model yılının değişmesini değil.

Alıntı pistolpitt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben zaten varolan motorların 2013 modellerinin piyasaya sürülmesinden bahsetmiyorum. 2013 te kawa hangi yeni ürünü piyasaya sürüyor, fuarlarda ne lansman ediyor? Ya da fuara bile katılmıyor mu? Ben motosiklet sürücüsü olarak her markanın yeni ürünler çıkarmasını beklerim sadece model yılının değişmesini değil.
    Kawa Türkiyede fuara katılmıyor,servisi ve yedek parça ağı düşük....ama bu demek değilki bütün dünyada öyle.sadece türkiyede gerekli satış potansiyeli görmediklerinden,türkiye pazarına önem vermediklerinden bize göre kawa bu halde.scootercıdan bozma servisleriyle.

Mytap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800R
    cb500x gelsin başka bir şey istemiyorum
    dftuzlu bunu beğendi.
    Yola çıktığında değil vardığında övün ....

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    300 R ı piyasaya sürdü,

+ Z800 Piyasaya sürdü hani Z750 İle 600 Lük sokak motorlarını döve döve adam eden sınıfa 800 Lüğü soktu
    Bide burada Neredeyse Hondanın Çıkan tüm modellerini yayınlıyorsunuz Buraya gelmeyenleri bile
    E Ozaman Kawasaki,Yamaha ,Suzukinin çıkan tüm modellerini Yayınlayında Millet sadece Tr ye göre Hondanın Motor olduğunu sanmasın
    Alını size Link
    Kawasaki https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
    Yamaha https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
    BMW https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

Buda güzel bir örnekdir heralde ER-4N Model yalan değil Gerçekte olan bir motosiklet
    Sado

Motosikleti
    CBF1000F & CRF250L
    Alıntı eren özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    + Z800 Piyasaya sürdü hani Z750 İle 600 Lük sokak motorlarını döve döve adam eden sınıfa 800 Lüğü soktu
    Bide burada Neredeyse Hondanın Çıkan tüm modellerini yayınlıyorsunuz Buraya gelmeyenleri bile
    E Ozaman Kawasaki,Yamaha ,Suzukinin çıkan tüm modellerini Yayınlayında Millet sadece Tr ye göre Hondanın Motor olduğunu sanmasın
    Alını size Link
    Kawasaki https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
    Yamaha https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
    BMW https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
    ninja250 + 50cc = ninja300
    z750 + 50cc = z800

versys1000 deseniz anlarım, evet işte o tamamen yeni bir motor, yolda hala bir tane görmedim o ayrı. Keşke 2013 kawa'lar burada başlığı da olsa motorseverler olarak modellerden model beğensek. Şu başlıkta cb500x, cb500f, cb500rr, cb1100 ve goldwing olarak 5 tane yeni model var, cbr600rr'ı saymıyorum varolanın makyajlanmış hali

edit: er4n de olabilir her ne kadar ilk baktığımda 6n sansam da

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    500 serisi Türkiye'ye gelse ve uygun fiyatlı olsa güzel olurdu.CB 500 F güzelmiş.İleride alınabilir.
    Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.

Delmiş derken? valla tüm bunlar uluslararası motosiklet testlerinde alınan verilere göre elde edilen sonuçlar.. Honda bastımmı gidiyor doğru ama malesef yollar hep dümdüz, hava hep 30 derece güneşli, asfalt hep sıcak olmuyor.. Kaldı ki sen R1 ile fotoğrafın olduğundan R1 kullandığını düşünüyorum sürüş modlarının ne kadar önemli olduğunu tecrübe etmişsindir diye düşünmekteyim
    Asfaltımız o kadar dandik ki oda işe yaramıyor kardeşim Ayrıca R1 benim değil bir abimin Ama favorim GSX-R s1000rr ve zx10 u geçiyor geçmesi önemli değil tipi sesi harika.

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    yıl 2012 sonları bunlar 600 rr ı mundar etmişler. sanki kasa degitirecek teknolojileri yok muş gibi eskiden tofaşın yaptıgı gibi makyajlayıp önümüze sürüyorlar.

kesinlikle alınacak cazibesi kalmamış. suzuki ve yamahanın gölgesinde kalır.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

altayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ DOMİNAR 400
    CBR600RR kawasaki den esinlenilmiş gibi geldi bana

kanmix_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150,Ybr,Tvs üçlüsü :)]
    Ben Honda olsam Türkiyeye sokmam Hondayı de gidin neye biniyorsanız binin
    otopsici bunu beğendi.
    İmza yok
    Ne Oldu Ha, Vuruyummu Sırtına
    Oğlum Bak Git

RR ın göstergesini gösteren bi video bulabilen varmı?

Ufuk İnkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Repsol 2006 / Cbr 125 R ( 2011 ) Hyosung Gt 250 R.
    Tek kelime 600 RR MÜKEMMEL ÖTESİ!
    4 Teker bedenimi, 2 Teker ruhumu taşır
    Yanlamak biz de ata sporu!

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    RR ın göstergesini gösteren bi video bulabilen varmı?
    Felon bunu beğendi.

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    Alıntı Mert1458 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler sizce Cbr 500r' ın türkiyeye gelirse fiyatı kaç olur tahminen ?
    18-19bin tl naked için olur. 19-20 de r ve x için olur bence... fazlası olursa satmaz gibime geliyor çünkü nc700 kaç para ki cb500 kaç para edecek...
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı ozgurakman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    18-19bin tl naked için olur. 19-20 de r ve x için olur bence... fazlası olursa satmaz gibime geliyor çünkü nc700 kaç para ki cb500 kaç para edecek...
    xj6 lar 18 bin lira xj6 gibi sorunsuz bir makine bu kadar ken cb 500 e 18 bin derlerse oha denir artık
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    xj6 lar 18 bin lira xj6 gibi sorunsuz bir makine bu kadar ken cb 500 e 18 bin derlerse oha denir artık
    cbr500r 19 bin tl falan olucak bu garanti alper dediydi dersiniz ben xj6 yerine cbr500r alırdım tayfur abi tercihler tercihler tercihler :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)