Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

bana acil tavsiyeler lazım

Motovento
    REKLAM ALANI
    Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    arkadaşlar şu motorlardan hangisini tavsiye edersiniz çok kararsız kaldım birini alıcam ama size göre hangisi daha iyidir kullanıcıları varsa bilgi lütfen
    motorlar
    kanuni tiger250
    [IMG][/IMG]
    regal-raptor250

keeway süpershadow250

jinlun JL250-5 elegance

yardımlarınız için şimdiden hepinize teşekkür ederim saolun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    derin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI FREEWIND XF650
    Keeway supershadow gelene kadar en iyisi Regal Raptor'du ama şimdi Supershadow derim ben. Keeway de Regal de sorunsuz olarak tanınan markalar ancak Supershadow'un Virago 250 kopyası yapısı avantaj kazandırıyor. hava soğutmalı V motor iyidir.
    I'M BACK !!!

Motosikleti
    Artık araba var
    sadece bi kişimi yardımcı olmaya çalıştı arkadaşlar lütfen sesime kulak verin ne olur

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Ben supershadow u bekleyemedim regal raptor aldım, gayet memnunum ama sen supershadowa gözatmadan kararını verme derim

Dostum kanuni tiger 250cc. daha yeni aldım.Ocak ayında çok memnunum.Çin mallarından uzak dur.Görünüşleri güzel ama güvenliği kimse garanti edemez.Tiger da Suzuki motoru var.Parçalar ithal ama kaliteli.hepsi denetimden geçmiş.Servisi de iyi.Götürünce her şeyiyle ilgileniyorlar.Ben daha önce hiç motor kullanmadım.Tigerı aldım.Kullanmayı tarif ettiler.İlk seferde biraz heyecan oldu.Toplam 7-8 defa kullandım.Geçen gün servisine garanti belgesini onaylatmaya gittim.Kuryeler gibi her deliğe girip çıkıyorum trafikde.istanbul trafiğinde.sıkışıklık olunca aralardan basıp gidiyorum.kimse gıkını çıkartamıyor.Şu an en kralına kafa tutarım.o kadar kullanımı rahat ve sağlam motor.parçası da ucuz.junlin,keeway felan biraz basık geliyor bana benim boyumda biraz var.tam kalıbıma göre bir motor bu.motor alıcaksan onlara dikkat et görünüşe aldanma.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    Arkadaşım O tiger de düpedüz Çin bu işten pek anlamadığın da belli. Motoruda suzuki falan değil.

Ama sağlam motordur sadece biraz hantaldır

ccbbdd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    5Yamaha3Virago5
    Alıntı bulnt73 adlı üyeden alıntı
    Dostum kanuni tiger 250cc. daha yeni aldım.Ocak ayında çok memnunum.Çin mallarından uzak dur.Görünüşleri güzel ama güvenliği kimse garanti edemez.Tiger da Suzuki motoru var.
    pardon anlamadım kanuni tiger ne malı oluyorki sen çin mallarından uzak dur diyorsun,bak seeen birde suzuki motoru var demek tigerın üzerinde vay be,ya kim kandırıyor sizi böyle vah vaaah.Aldığın motor bütün parçaları çinde üretilen bir motordur,üzerinde suzuki motoru yoktur.185 kg lık ağırlığına karşın ürettiği 20 bg lik güç ise o motorun hiç seri olmadığının olamayacağının kanıtıdır,Bana göre şu an piyasadaki en alınmayacak motor varsa 4560tl lik fiyatı ile o da kanuni tigerdır..
    Benim tavsiyem ise servis kalitesi, ağı ve yedek parça bolluğu olarak jinlun,aksağam kalitesi olarak raptor,Supershadowu ise hiç görmedim yorum yapmayayım fuara gidip incelemek hatta sürmeden birşey diyemem...
    "Akıllı olanlar sebepler konusunda tartışırlar,ama nihai kararı sonuçta sürekli aptallar verir...!"

Motosikleti
    Artık araba var
    arkadaşlar iyice kafam karıştı kanuni konyada üreti,liyo die duymuştum siz çin malı diyosunuz acaba hangi çin malına güvenicez bende mondial 125mt var yolda giderken dün arka bölümü koptu heryeri dökülüyo walla acil yardım

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    Konya'da montajı yapılıyor

Kanuni Sağlam. Serviside diğerlerine nispeten yaygın. ancak bu motor yurtdışında 350 cc olarak satılıyor Türkiye'ye ise 250 cc olarak geliyor bu yüzden Hantal kalıyor Fiyatıda diğerlerine oranla yüksek.

Regal raptor Sahip olduğum motor Beni beklentilerimin ötesinde tatmin etti. Ancak Resmini koyduğun modellerde bi akü bitirme problemi var gibi.

Supershadow V2 ve kendini kanıtlamış sağlam bir asarım olan yamaha viragonun kopyası. Eğer kalitesi regal raptor kadar iyiyse (Çin malına nazaran) en iyi tercih olur kanısındayım.

Jinlun Listedeki en dolgun motor sayılır (Tigerla yanyana koyup bakmak gerekir) Ancak bu makinalarda yoğun olarak titreşim sorunu var diye biliyorum.Bir de ne bileyim bana o güzel görüntüsünün içi boş gibi geldi

RUZGAR/OLCAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    kankaa cın malların dan uzak dur ben sana kanunı tıger ı tavsıye ederım gusel motor kullanıslı ve serı bı yapısı var.en azından kanunı motorsıkletın servıs yapısı ve urun kalıtesı dıgerlerın dan daha ıyı.
    MOTOSİKLET:ÖZGÜRLÜGÜN TEKER TAKILMIŞ HALİ...

Çin malı diye pek yerden yere vurdunuz ama, Arnavutların bir sözü var '' Nekadar ekmek, o kadar köfte'' derler. O paraya banca alınabilecek an iyisi jinlun 250-5 elegance.. Bir suru gunluk motorum oldu , en iyisi jınlun bence.
    Hayırlı yolculuklar

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Tiger'ın 300cc'liği geliyor. Bu motoru bekle. Az kaldı.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler