Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

İlk motorumu alacağım tavsiye istiyorum.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Felsefeci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abicim bak diriftin nasıl olduğunu yağmurda çamurda gezmeye başlayınca anlarsın eksoz u paslanacak kaynak yerleri paslanacak şase si paslanacak ben motor a 1991 de binmeye başladım o zaman ki mopedler şu zaman da ki çinlilerden 10 kat sağlamdı ama çinli kadar güçlü değildiler ama alan nerden baksan bi 3 yıl benzinden başka masraf etmiyordun o motorlara
    ama şimdi ki çinlilere bak nasıl dertler açıyor adamın başına
    ben senin motoruna birşey demiyorum sadece şahsi fikrimi söylüyorum sen beğeniyorsan sıkıntı etme kendine keyfini çıkar
    91 mi?Benle yaşıt :D Motosiklet konusunda bir sorum olduğunda artık size danışacağım bilesiniz.
    En bağışlanamaz yanın bu işte;gücün var ve hükmetmek istemiyorsun!(Friedrich Nietzsche)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial Mh Drift 125
    Abi iki üç yıl bineyim yeter bana..Alsında ben yamaha almaya gittim driftle döndüm baktım bizim kredi kartına 500 tl fayiz koydu adam başka kartta yok motor 4900 oldu nerdeyse plakası sigortası 5200 olucak neredeyse çok geldi 3050 tlye hepsi kapandı driftte..Bakalım ilk motorum daha tabi babamda 1970 model kara jawa var o çok güzel motor sağlamda on basar bu motora ama gel gelelim benzini içiyo nerdeyse :D

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni nesil Mondial'ler gayet kaliteli. Beğendiğin bir modelinili tercih edebilirsin. Japon'lara göre biraz daha fazla yakar, en büyük eksisi o olur. Kalite bakımından da geride kalmazlar.
    pckopat001 bunu beğendi.
    www.motorumla.net

Motosikleti
    Mondial Mh Drift 125
    Banada gayet kaliteli geldi ama 20 yıllık motor süren adam var orda da..Benim kalkıp bişey demeye hakkım yok..daha şurda 5 ay olmadı motor sürmeye başlıyalı :D

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    YAMAHA YBR TAM ARADIĞIN MOTORDUR. AZ YAKAR KULLANIMI KOLAY SORUN ÇIKARMAZ .

ibo8316 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125e
    Sayin F54:
    Yorumlarinizi okudum.
    Bence yeni Baslayan birine Genelde Herkes Ybr veya Cbf diyor ama siz Begenmediginiz Mondial ile bile 12bin kusur kullanmisiniz.
    kaporta malzemeler kalitesiz ama on sag ruzgarlik 20tl mesela.hemen kirilmaz.
    yani maddi anlamda dusunun.
    ybr 4500 belki daha fazla
    Salcano Wolf 3000 lira bu motorun 1-2yil icinde 2000lira masraf cikartmasi mumkun degil

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:23 ----------

Japonlar Kaliteli ama genelde Cogu kisi 3sene icinde motor degistiriyor.
    Japon haric baska markalara da bakmali.
    Motosikleti Sadece Japon lar (Honda-Yamaha-Suzuki-Kawasaki) uretmiyor.
    Alternatif Ulkeler markalara bakilmali

kanmix_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150,Ybr,Tvs üçlüsü :)]
    Cbf 150 tipinden dolayı direk elemiş güldüm yw
    İmza yok
    Ne Oldu Ha, Vuruyummu Sırtına
    Oğlum Bak Git

Motosikleti
    Mondial Mh Drift 125
    İhtiyaçlarına göre motor şeçmek daha iyi bütçen dar ve performans istiyosan her türlü drift..Ama bütçede sorun yok kaliteli sağlam olsun diyosan Ybr..Tvsde sağlamdır ama titreşim var..Ben hız + düşük fiyat istiyodum tam aradığım motoru buldum 3-4 yıl binersem yeter..O yüzden hangisi ihtiyaçlarını karşılar onu iyice düşün sonra al bence

Motosikleti
    Hyosung Gt 250 Comet
    öncelikle herkese tavsiyeleri için teşekkür ediyorum bu çin japon kavgası bitmez kararım şöyle çinli alırsam mondial 125 mx grumble almayı düşünüyorum hem tam bütçeme uygun hemde tip olarak hoşuma gitti bi kac kullanıcı yorum okudum pek şikayetleri yok ama bütçeye 500-600 tl daha ekleyebilirsem 2.el temiz bir ybr yada tvs apache alabilirim

peki bişe soracağım Rks titanic200 iLe bende honda150 cbf arasnda kaLdım bri 200 lük biri 150 hız bakımından hangisi size göre daha iyidir

Motosikleti
    Hyosung Gt 250 Comet
    Alıntı abdullah05 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki bişe soracağım Rks titanic200 iLe bende honda150 cbf arasnda kaLdım bri 200 lük biri 150 hız bakımından hangisi size göre daha iyidir
    cbf den şaşma derim

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    hız felakettir. Hızlı yaşama, genç ölme.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)