Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motosiklet Kullananlara Neden Serseri Derler !

Motovento
    REKLAM ALANI
    dogus2006 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400 UG
    Halk motosiklet deyince aklına gelen ilk şey dövmeli uzun saçlı chopper değil harley kullanan insanlar birde hareket yapan motosikletçiler geliyor.
    Fox tv'de çıkan bir motosikletlinin tehlikeli hareket yapması herkes arkasından Allah belasını versin.. vurucan bir tane böylesine vs. gibi şeyler söyleniyor ama araba ile yapan adam tehlikeli olmuyor hatta güzel oluyor gören off bak nasıl yapıyor nasıl kayıyor.
    buyrun buda linki heralde cbr var abimizde :http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=f...-10-2012 10:25

saat 10.21 de haber
    Aşk tutkuyu ortaya çıkarmasaydı o 2 tekerin üzerinde gitmezdim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Fox kanalında yayınlanan o haberi az önce bende izledim ve hiçbir anlam veremedim. Adamın fren lambası yandı bir ara, ona bile laf ettiler. Araya girmeye çalışmasına laf ettiler. Sırf haber olsun diye yapılmış bir haber. Motorlu arkadaş full koruma ile gayet düzgün sürüyor. O haber yaptığını zanneden zibidilere gülüyorum.

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Sahip olamadıklarına Yada Cesarete edip tepesıne cıkamadıkları ıcın qözlerınde neden ıse kötü sürücü serseri ahlaksız oluuroz adam arabaya bağırtıcı takar egzoz qürül qürül eder işş harıka der:D bizim motora gaz verip ses cıkarınca çevre kirliliği olur bıde arabayla qiderlerken yanlarından rüzgar gibi geçiyoruz yetişemıyolar ya gururuna yediremıyolar böleleride var :D ):
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

Motosikleti
    Bajaj Dominar 400 UG
    Milletimiz alışmış orası burası parçalanmış scooterlere açık egzozlara görünce onlardan görmek istiyorlar bunları görünce kesmiyor.

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    sanki mizansen gibi, anlamsız hareketler yapıyor
    hiç te "gayet düzgün" sürmüyor yalnız
    MotorKafa ve kakare bunu beğendiler.

inanck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 250r
    haberci 'motosiklet sürücüsü trafikte tehlike yaratıyor' derken kendi araçlarının 120 ile ilerlediğini kendi ağzıyla belirtmesi ironik olmuş.
    kakare ve acemi çaylak bunu beğendiler.

Yetişebilmek için 120 ile gidiyormuş, kenarda otobüs, minibüs, sağ şeritte kamyonet ne varsa hepsi 120 ile gidiyor tabi doğrudur. Bu kadar adi habercilik olmaz.
    scorpions_59 bunu beğendi.

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    İlk saniyelerde "yok artık, bu ne motosiklet düşmanlığı" diye düşünmedim değil.
    İlerleyen saniyelerde ise arkadaşın kulaklık ile Ankara havası dinlediğini anlayıp adamlara hak verdim. Angaralı Durgut muhtemelen, iyi oynatır da kendisi.
    MkD bunu beğendi.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Hangimiz serseri değilizkiVideoyu izlemedim ama bence herkes kendine bi baksın.Arada herkes bi dallamalık yapar.Önemli olan bilinçli olmak.Yoksa herzaman kurallara uygun kullanan olduğunu sanmıyorum.Gençlere zaten ne desek boş,adam şimdi hava atmayacakta ne zaman atacak.Aslında kimse tınlamıyor hava atınca ama gençken öyle sanıyor insan.Yoksa sadece küfür yiyosunOOOO nası bağarttı motoru mübarek insan demiyolar yani
    blt_59 bunu beğendi.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Motosiklet kullanan serserilerden dolayi olabilirmi ?
    MkD bunu beğendi.

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    arkadaş titanice özenmiş gibi ,
    ama muhabirin arkadaşa yapıyor dediği kaka,
    kendi yaptığı .ok olmuş...
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motor sürücüsünün hareketleri çok anlamsız eleman şizofren mi diye düşünmedim değil. İkide bi ellerini bırakıyor kollarını açıyor ayağa kalkıyor marifetmiş gibi kendini rezil ediyor. Tabiki yaptıkları hele öyle bir trafikte çok yanlış ve tehlikeli.
    Araçların arasına girip makas atıyor insanların canını hiçe sayıyor diyor ama muhabirin koca arabası da arkasından gidiyor makas atıyor aynı nanenin fazlasını yiyor.
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    bana serseri diyenin oğlu motorcu olur yada damadı motorcu olur inşallah...
    inglor bunu beğendi.
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Bajaj Dominar 400 UG
    Gerçekten adamın yaptığı hareketler çok anlamsız gereksiz saçma sapan olsa dahi ben muhabirin bakış açısını hiç beğenmedim ve çevremdeki bu haberi izleyenlerde vurucan böylesi bir tane s.ktir olsun gitsin demesi beni çok sinirlendirdi.
    Adam birde 120 kilometre hızla gidiyorum yetişemiyorum demesi ve böyle bir videoyu haber yapması kadar saçma birşey olamaz.He oldu ki haber yapıldı yahu arkadaş adam trafikte kaldı kalması daha devam edecek.Çeksinler caddelerde 100 ile 110 la giden araçları onlar yapınca oo bak o audi o kadar gider bak o mercedes, birde ferrari görünce kırmızı seste o biçim helal olsun hakkını veriyor oluyor.
    Motosiklete gelince serseri adam orda ailesine bakıyor adama yol versen ne olur it herif evrak yetiştiriyor adam hızlı gitmeside gerekebilir acil ilaç yetiştirenler var.Ben anlayamıyorum insanımızı kendisi zor durumda olsa acil ilaç yetiştirmeye çalışan kuryeler olmasa görürüm ben adamın halini trafikte ise kuryeye yol vermezler.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

17 Ağustos'ta haberciler gelip,bize senaryo verip,kurgu haberlerle habercilik oynamamızı istemişlerdi.
    O günden sonra bu habercilerin haberlerine hiçbir zaman samimiyetle inanmadım.
    Tabi işini dürüstçe yapanları tenzih ederim.
    Bana bal gibi kurgu gibi geldi haber.
    Muhabirin ya da haber editörlerinin motosikletlilere karşı yarası olması muhtemel.

ibo8316 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125e
    Bende ayni orneki yazacaktim.
    Kargo-Kurye elemanlari deli gibi suruyor.
    hele paketciler-pideci-kofteci vb..
    adamlar ters serit hatta yaya kaldirimdan insanlarin arasindan geciyor.
    haliyle herkes sinirleniyor.
    makas atanlar ayri dunyadan zaten

aranel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 ABS - Burgman UH 200
    Makas atıyor diye anlatıyor o anda kendi makas atıyor basın arabası Çok komik bir haber İstanbul tem de makas atmayanı dövüyorlar zaten hele altında cbr varken. Ayağa kalkıp el bırakmasındaki dengesine bakılırsa eğitimli bir motorcuya benziyor.

MkD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    92 301 98 vstar
    sabah sporu eşliğinde yol alıyor gibi
    sedat_57 bunu beğendi.
    "Özgürlük ve Bağımsızlık Benim Karakterimdir"

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    hepinizin atladığı bir nokta var kamerayı çeken şerefsiz motosikletle birlikte makas atıyor motor yapınca şerefsizlik de o kamerayı çeken yavşak yapınca habercilik oluyor
    makseli bunu beğendi.
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Ben motora bineceğim zaman sarı uzun saçlı peruğumu takıyorum. Birde çakma piercing kaşıma kulağıma takıyorum. derileride çektim mi tam serseri oluyorum.
    Keşke düşseydi de biraz gülseydik. Hanzo tamam tehlike yaratmış da, habercide sanki rahat duruyor. Haber yapacağım diye o da makasa giriyor.
    Birde 120 km ile gittiler ya ağzım açık kaldı. İstanbul trafiğinde bütün araçlar aynı anda nasıl 120 km hıza çıkabildi. Demek ki büyükşehir çalışıyor
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)