Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

prosev mont nasıldır.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    cbr 125 R
    arkadaşlar linkteki montu almayı düşünüyorum yakınlarımda bi motor parçası satan bi yerde 170 tl ye buldum fiyatı uygun geldi kalitesi ne durumda bilen varmı

http://www.feyizoglu.com/Motosiklet-...tli_46599.html
    motosiklete binmek sex yapmak gibidir bi defa bindigin zaman sürekli binmek istersin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cbr 125 R
    +++++++++++++++
    motosiklete binmek sex yapmak gibidir bi defa bindigin zaman sürekli binmek istersin

psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    ben yaklaşık 1 hafta önce aldım çok fazla yorum yapamayacağım kalitesiyle ilgili çünkü benimki de yeni henüz fakat internetten değil de deneyerek almanı tavsiye ederim keza ben Medium giyerim normalde fakat Large ancak oturdu onun dışında dirsek omuz korumaları iyi fakat sırt koruması çok güven vermedi bana malzeme kalitesi dışardan bakınca genelde aynı gibi ama zamanla kendini gösterecektir.Fiyat performans ürünü diyebilirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:49 ----------

Düzeltiyorum şimdi tekrar baktımda benim ceket Prohell miş Prosev değil.
    "Önü yoktan sonu boktan bu kuru davadan,
    utanır gayret-i güfranla cehennem de geçer. "

Psychedelic Gececi

Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Held al başka hiçbirşey alma. revit alma. prosev pakistan malı, prohel taiwan malı. revit çin üretimi, üçünü toplasan bir mont etmiyor. ama revit takım 600 tl. klasik italyan kazığı. tekstilde imalat ihracat devi türkiyemde bir motosiklet montu üretilmiyor. bütün bu piyasanın kaymağını dandik boktan italyan malları götürüyor. türkler yapsa en kralını yapar ama girişimci işadamı yok malesef. varsa yoksa oto aksesuar kafa çalışıyor. neredeyse koruma demiri bile italyadan gelecek. neyse ki denizlideki meşhur usta var. bütün türkiyeye yetişiyor adamcağız.
    cx571, speed_dream ve erhan540 bunu beğendiler.

Proud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Niye bu kadar pahalı bu montlar, bulunmaz hint kumaşındanmı yapıyolar ?

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hintliler zaten bulduklarından bunu yapıyor işte. Bir de bulunmazı olsa vah tü vah vah...

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    MOTOSİKLET montu.Bi malın başında eklenti varsa o pahalıdırBide adı ingilizceyse kesin pahalıdırTürkçe anlamları çok komik olsa bile...
    Furkan7 bunu beğendi.

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Motosikletle ilgili bütün giyim kuşam pahalı (Yani bana göre). Normal bir yağmurluk 15-25 tl arası satılırken, motosiklet malzemesi satan mağazada en ölüsü 50 tl'den pahalı. O sadece bir örnekti. Bütün malzemeler aynı şekilde pahalı.
    Mont yorumuna gelince, fiyat olarak 170 civarı olduğuna göre, pek bir beklenti içinde olmamanız lazım. Sonuçta ucuz bir mont. Yinede hiç yoktan iyi olacaktır tabi ki..
    Bende bu aralar Prohell'ın 6969 veya 3001 modellerinden birini alacağım. Kaliteli değil ama bütçem ona yetiyor.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    fiyatlar euro yada dolar kuru üzerinden değişken olmasalar bu kadarda pahallı olmazlar geçen yıl ülkeye mal girerken euro 2 tlse bu yıl aynı mal ellerinde kalmışsa ve euro 2.5 tlse adam yeni kura göre getirmiş gibi fiyat veriyor karının üstüne kar koyuyor bizde eli mahkum alıyoruz bizim ülkede üretilsede alan kaç kişi var öörneğin yds motosiklet botu var asker ve polis postalları üreten firma türk malı eminim çoğu kişi adını dahi duymamıştır

http://www.ydsshop.com/?urun-112-DIABLO-11-0-GTX.html

http://www.ydsshop.com/?urun-113-DIABLO-7-2-GTX.html

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben her ikisinede baktım prosev ve prohell prosev tam oturdu ama satıcı prohell al dedi, niye dedim daha duyulmuş dedi kalite aynı sayılır dedi 170 e indirdi ama karar veremedim
    4 mevsim su geçirmez yanmaz kumaş dedi
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Araştırmadan, fırsat takip etmeden alama taraftarı olarak 100 tl ye hein-gericke sıfır botu almayı başardım Bence aceleniz yoksa indirim takip etmekte aşırı fayda var. Aynı şekilde UVEX kaskımı 140 TL gibi KOMİK bir para vererek almıştım.

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Araştırmadan, fırsat takip etmeden alama taraftarı olarak 100 tl ye hein-gericke sıfır botu almayı başardım Bence aceleniz yoksa indirim takip etmekte aşırı fayda var. Aynı şekilde UVEX kaskımı 140 TL gibi KOMİK bir para vererek almıştım.
    Yurtdışı sitelerinden mi alıyorsun, yoksa yurtiçinden mi? Hem montta kışın indirim olmaz ki.

Motosikleti
    DAELİM S3 ADVANCE 250
    adı üstünde prosev....
    proSEVER seni

BROICER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 rtr150- 2016 cb500f
    ben bu ürünü 3 aydır kullanıyorum bende netten feyizoğlundan aldım 195tl ye 3 katlı yazın 2 katını sıpıtıp attım bi köşeye seyir halinde iken terleme olmuyor pek göğüs kısmının kenarları fileli olması iyi geliyor yaz aylarında havalandırma fena değil yani çokta ağır değil kullanışlı bir ürün diyebiliriz ama bugün didim-aydın-kuşadası ve kuşadası'ndan didim'e dönüşte yağmura denk geldim hele ki söke ovası uzuuun bir düzlük ki hiç çekilmiyor hele ki yağmurda :( açıkçası ıslandım vede üşüdüm tek katıyla diğer 2 katı takıp kullansaydım ıslanırmıydım bilmiyorum ama üşümezdim fakat tek katlı haliyle kesinlikle göğüs kısmı su alıyor hele ki yağmur rüzgarla sağdan soldan ordan burdan vuruyorsa ) velhasıl yazın yağmur yoksa tek katlı haliyle rahatça kullanılabilir...
    speed_dream bunu beğendi.
    ne imzası beaaa

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Kışın o montla üşürsün, üst taraf ok de olsa belden soğuğu alır, şifayı kaparsın, benden söylemesi. Tam kışlık ve bel hizasında değil, daha aşağı kadar kapatan mont al. O mont böyle havalarda olur ama kara kış montu değil.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:04 ----------

Alıntı kartalizma07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben her ikisinede baktım prosev ve prohell prosev tam oturdu ama satıcı prohell al dedi, niye dedim daha duyulmuş dedi kalite aynı sayılır dedi 170 e indirdi ama karar veremedim
    4 mevsim su geçirmez yanmaz kumaş dedi
    4 mevsim montla kışın donar, yazın pişersin, montun 4 mevsimliği olmuyor, senelerdir olmadı, boş yere 4 mevsimlik monta para vermeyin. Yazın tam yazlık mont, kışın ise tam kışlık mont.
    speed_dream bunu beğendi.

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    ben yaklaşık 3 senedir kullanıyorum..vasat bir mont olmasına rağmen iş görüyor hatta en son motorumla yaklaşık 10 metre süründük yerde,sol kolum ve dirseğim motorun altında kalıyordu az kalsın ancak temiz bir şekilde bişi olmadan çıktım..montun dirsek koruması ve sürtünen yerler delindi o kadar..ama iş gördü mü gördü...
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    cbr 125 R
    adanada zaten çok büyük bi soguk olmuyor. beni düştügüm zaman korusun istiyorum vucudumda bi kaç kalıcı kaza izi var bi yenisini istemiyorum.

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Adana'da olduğuna dikkat etmemiştim. Montun kumaşını görmek ve üzerinde nasıl durduğuna bakmak istersen, adliyenin karşısında var. Hem fiyatı da internettekilere göre daha hesaplı. Ben orada denedim montu. Ayrıca axess karta peşin fiyatina 6 taksit de yapıyorlar.
    O kadar tanıtım yaptım ki, kendim bile şaşırdım o_O
    Niyetim sadece sana yardımcı olmak.

Motosikleti
    cbr 125 R
    teşekkürler yardımcı oldun yeterince kısmetle yarın ibo osmandaki cam göz şubesinden 170 tl ye alıcam montumu.

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Arkadaşlar bende mont alacağım korumalığı sorun değil today 50 zaten 30 u zor görüyor . Sadece ve sadece rüzgvar geçirmesin

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)