Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Benzin de indirim..

Motovento
    REKLAM ALANI
    canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    bugün 1 litre benzin aldım 4.980 tl
    garajımda zamsız benzin var 5 lt 4.460 tlden alınan açık arttırma ile satacağım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adamlar 3 ün 1 ini veriyor işte 3 al 1 ver

Motosikleti
    DAELİM S3 ADVANCE 250
    Hepsinin a.s

Motosikleti
    Sym gts 250i evo
    2008 yılında ham petrolün varili 140 dolarken benzin 3 tl civarındaydı simdi varili 100 dolar 4.98 . Çok pis küfür edicemde neyse. %50 oyu kim veriyo bunlara anlamadım gitti.

rapcib - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250R
    Alıntı FreeSoul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O kadar laf geçirdiniz peki şimdi utanıyor musunuz kendinizden? Bu hükümet iyi şeyler de yapıyor peeeehhhh
    Onlar 3 alır 1 verir ... Peeehh ...
    Dikkat, Can Kurtarır . Sonra Kafanızı Çok Vurursunuz Duvarlara ..

B.RAGA

beyazit60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym joymax250i
    Artık zam yapmasınlar da indirimden vazgeçtik...
    Gittiğim yere varmak değil, motorumla yolda olmak önemli olan.

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Uğur Ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Resmen bilmem ne geçiyor adamlar
    +1

Doviz kurları arasında yakında benzin ve mazot yer alacak.
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    Alıntı FreeSoul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O kadar laf geçirdiniz peki şimdi utanıyor musunuz kendinizden? Bu hükümet iyi şeyler de yapıyor peeeehhhh
    bizim milletimiz böyledir,
    sadece bir cebinden para gidince konuşur atar.
    ama istanbulda yapılan köprüler, metrobüs yollar tranvaylar, metroları yapılan asfalt çalışmaları evler için deneme müdürleri
    daha çok yazıcak şeyler var aslın aklıma gelmiyor.
    bende motosiklet kullanıyorum benzinli araba da kullanıyorum, benzinin çıkmasına bende karşıyım
    asgari ücret le çalışan iki çocuk babasıyım,

yolda buldugunumuz parayı cebe atarız ama 10 tl sini birine verirken arkasından bakarız.

kullanıdıgımız yolları viyadükler köpürler yokken istanbul nasıldı
    10 sene önce evet benzin yarı fiyatı idi ama istanbul böyle değildi...
    şimdi bu yazdıklarıma karşı çıkanlar olacaklar ama isterseniz bütün motosiklet kullananlar toplansak
    ne çare kendi kendimizi kandırıyoruz....

benzine zam gelir başlık benzine indirim gelir başlık,
    vergiye zam gelir öfke maaşlara zam olmaz öfke,

neden kimse bir köprü açıldıgı zaman bir yol yapıldıgı zaman,
    bir metro açılışı yapıldıgı zaman başlık açmıyor, binmesini kullanmasını biliyoruz ama...
    crayzboyone, rahmi34 ve selo9115 bunu beğendiler.
    98 Beygir.....

baysamin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçenlerdede demişlerdi 10 kuruş benzin 5 tl oldu.
    Aşk üç harflidir...! BMW binGitSin

blow07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR250R
    Gelecek zammın habercisi bu indirim :D

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sıkı tutunun büyük zam geliyor yine voleyi vuracaklar

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı CİHAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ama istanbulda yapılan köprüler, metrobüs yollar tranvaylar, metroları yapılan asfalt çalışmaları evler için deneme müdürleri
    bende motosiklet kullanıyorum benzinli araba da kullanıyorum, benzinin çıkmasına bende karşıyım

yolda buldugunumuz parayı cebe atarız ama 10 tl sini birine verirken arkasından bakarız.

şimdi bu yazdıklarıma karşı çıkanlar olacaklar ama isterseniz bütün motosiklet kullananlar toplansak

bir metro açılışı yapıldıgı zaman başlık açmıyor, binmesini kullanmasını biliyoruz ama...
    Kabalık olmazsa sorabilir miyim?Ciddi misiniz dalga mı geçiyorsunuz?Dünyanın açık ara en pahalı benzinini kullanıyoruz.Son 10 seneden benzinden toplanılan vergiyle şimdiye kadar kaptıklarının 10 katını yaparlardı.Bizden toplanılan vergilerin nerelere harcandığına ve diğer konulara(PKK,Suriye,şehitlere saygısızlık,aydınların suçsuz yere hapse atılması,........) hiç girmiyorum.Metro paralı yakında her türlü yol viyadük ve köprü paralı olacak.Motorsiklete 250cc üstüne soygun gibi ötv arabaya soygun gibi ötv.Her bahse girerim Türkiye dünyanın orta ve düşük gelirliden kişi başına en fazla vergi toplanan ülkesi ve işin kötüsü aşırı zenginler gelirlerine göre çok komik oranlarda vergi veriyorlar.Ayrıca bu indirim bir kaç hafta sonra gelecek sağlam bir zammın habercisi benzin bayramda sonra 5,20 TL ye çıkacak ve bir süre öyle kalacak.Açıkçası ben 12 seneden beri verdiğim vergilerin hiç bir kuruşunu helal etmiyorum.Beyefendiler olmadık yerlere para harcayacaklar,özel uçak koleksiyonu yapacaklar,12 silindirli arabalarla gece gündüz gezecekler(hem arabalar hem benzini bizim cebimizden),kişi başı ayda 20.000 TL lik telefon konuşması yapacaklar lüks içinde hayatlarını sürdürecekler 3 sene de emekli olacaklar,hepsi bizim cebimizden çıkacak üstelik 65 yaşında mezarda emekli olacağız.Var mı öyle yağma.Lütfen biraz çevrenize bakınız tarafsız bir şekilde olayları değerlendirin ve biraz düşünün en azından kendi iyiliğiniz için.
    KRAL1146 bunu beğendi.
    Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.

Anıl_88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Para biriktiriyor.
    Ölmeden 10 tl yi görebilir miyiz acaba ? :D
    the A.G.Z

Motosikleti
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kabalık olmazsa sorabilir miyim?Ciddi misiniz dalga mı geçiyorsunuz?Dünyanın açık ara en pahalı benzinini kullanıyoruz.Son 10 seneden benzinden toplanılan vergiyle şimdiye kadar kaptıklarının 10 katını yaparlardı.Bizden toplanılan vergilerin nerelere harcandığına ve diğer konulara(PKK,Suriye,şehitlere saygısızlık,aydınların suçsuz yere hapse atılması,........) hiç girmiyorum.Metro paralı yakında her türlü yol viyadük ve köprü paralı olacak.Motorsiklete 250cc üstüne soygun gibi ötv arabaya soygun gibi ötv.Her bahse girerim Türkiye dünyanın orta ve düşük gelirliden kişi başına en fazla vergi toplanan ülkesi ve işin kötüsü aşırı zenginler gelirlerine göre çok komik oranlarda vergi veriyorlar.Ayrıca bu indirim bir kaç hafta sonra gelecek sağlam bir zammın habercisi benzin bayramda sonra 5,20 TL ye çıkacak ve bir süre öyle kalacak.Açıkçası ben 12 seneden beri verdiğim vergilerin hiç bir kuruşunu helal etmiyorum.Beyefendiler olmadık yerlere para harcayacaklar,özel uçak koleksiyonu yapacaklar,12 silindirli arabalarla gece gündüz gezecekler(hem arabalar hem benzini bizim cebimizden),kişi başı ayda 20.000 TL lik telefon konuşması yapacaklar lüks içinde hayatlarını sürdürecekler 3 sene de emekli olacaklar,hepsi bizim cebimizden çıkacak üstelik 65 yaşında mezarda emekli olacağız.Var mı öyle yağma.Lütfen biraz çevrenize bakınız tarafsız bir şekilde olayları değerlendirin ve biraz düşünün en azından kendi iyiliğiniz için.
    çok ciddiyim daha çok yazılacak yazı var ama gerek duymuyorum.

anlayacak olursanız sadece bu resmi paylaşıyorum...

98 Beygir.....

babaduru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yılların Eskitemediği Peugeot 103-CBR 250 R(2011)
    Benzin yükseldi üzüntüden gözüm yaşardı benzin düştü mutluluktan gözüm yaşardı.Bunlar galiba bizi ağlatmaya çalışıyor.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok ciddiyim daha çok yazılacak yazı var ama gerek duymuyorum.

anlayacak olursanız sadece bu resmi paylaşıyorum...

http://f1210.hizliresim.com/12/j/f05y9.jpg
    Ben ülkemi seviyorum ama şu anda ülkenin başındakileri sevmiyorum.Verdiğiniz resim zaten ülkenin başındakilerle çelişen bir resim.Benim bu yazdıklarımdan nasıl Türkiye'yi sevmediğim kanısına vardınız orası merak konusu.Asıl sorun:Bu ülkede hakkını aramak ne zamandan beri ülkeyi sevmemek oldu?
    Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.

Motosikleti
    SYM GTS 250İ evo

Devlet niçin amacı nedir vardır? Vatandaşlarının zorunlu ihtiyaçlarını kar gütmeksizin hizmetine sunmaktır. Bugün dünya standartlarına baktınızmı bilmiyorum kişi başı milli gelirin en orantısız dağıldı ülkelerden biridir ve yine bu gelir oranına karşılık en pahalı yaşam standartları bize sunulmuştur. Bu ülkenin sonunu halinden memnun köleler ve aman bana dokunmayan bin yıl yaşasın diyen zihniyet getirecektir. Ben üniversiteye arabayla giderken haksız yere yapılan ulaşım zamlarına karşı çıktım diğer öğrencilere destek oldum. Bana ne diyebilirdim. Hele hele atalarımızın binbir güçlükle kurduğu devlet kurumları falanca kişilere peşgeş çekilip gelirleri azalan devletin vergi yoluyla hiçbirşey üretmeksizin katmaksızın gelirleri arttırmasını katiyen kabul etmem etmeyeceğim. Şimdi bitane vekil metrobüse bindim desin değişiklik olsun diye vapurla geçtim karşıya desin. Sorsan hepsi halk adamı halkın bağrından koptum deyip fakir edebiyatı yapıyorlar. Ne çocuğu benzinin fiyatından haber ne kendisi. Her geçtikleri yol trafiğe kapatılıyor neden yusufçuklar madem halk adamı neden binbir korumayla şehit anasına gidip sarılıyor. Akrabaları yaklaştırılmıyor dahi. Şimdi gelip bize edebiyat yapma sanki cebinden yapıyor oğlunun holdigini satıp yaptı dimi asfalt çalışmasını senin benim ödediğim vergiyle yaptı benim akrabam dağda çatıştı öyle korudu vatanı. kendisi ise sadece tv kanalına çıkıp kağıttakileri okudu ama gel görki biz atıp tutuyoruz sana göre. BİZ yaptık BİZ!!!

Motosikleti
    Sym gts 250i evo

ne sempatik şeysin sen öyle. O saydığın köprüler viyadükler bir çok ülkede var ama benzin bizden ucuz. O sloganı da buraya yazamazsın sen kim oluyorsunda vatan sevgimizi sorguluyorsun

Motosikleti
    SYM GTS 250İ evo
    Konu neydi nereye geldi siyasi konuşmak polimiğe girmek istemezdim. Heleki Kişisel olarak tartışmayı hiç sevmem ama susup sessiz kalmakta gelmiyor içimden yazdıklarımı birdaha okudum motora motosiklete dair gram bişi yok. Daha öncede yaşanmıştı böyle olaylar ben üye değilken. Ozamanda değerli üyelerini kaybetti forum bakın onlar şimdi yok o yüzden dah fazla siyaset konuşmayalım en azından forumda. Biz burda ne kadar tartışırsak tartışalım elimize bişi geçmiyor onlar hala rahatlık bolluk içinde uyuyorlar.

Motosikleti
    mert ezer bende ondan bahsediyorum,
    sitemizin adı motosiklet.net ancak ne başlıkta nede konuda motosiklet ile ilgili söz yok,
    var sadece benzin ama onunda tartışmasını yapıyoruz.
    kim ne derse desin senin benim dememle ne benzin ucuzlar ne vergi,
    yalan diyen yazsın...
    98 Beygir.....

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)