Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

tehlike geliyorum diyor

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBF1000F & CRF250L
    bu arkadaşların sürüşü bana hiç güven vermedi. litrelik motorlara tecrübesiz çıkmışlar sanki. düzlükte gaz açmak için sürüyorlar gibi onu da bir yere kadar yapıyorlar. virajlarda kendi şeritlerinde kalamıyorlar motorda devir kalmayana kadar yavaşlayıp ha gayret viraj alıyorlar, belki kontradan bile bihaberdirler. ben böyle gözlemledim, inşallah başlarına bir iş gelmez.
    http://www.youtube.com/watch?v=xeWOh...feature=relmfu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rapcib - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250R
    Kendi canları , saçmalamışlar biraz sanki biraz delilik var kanları kaynıyor demek zamanla .... Allah yinede kaza bela vermesin hiç kimseye
    pistolpitt bunu beğendi.
    Dikkat, Can Kurtarır . Sonra Kafanızı Çok Vurursunuz Duvarlara ..

B.RAGA

Motosikleti
    CBF1000F & CRF250L
    ahkam kesmek haddime değil ama şu halimle sürüşleri bana hiç güven vermedi. kendimden biliyorum sola dönüşte sağ şeride, sağa dönüşte sol şeride savrulmamak için hızımı iyice düşürürdüm ilk zamanlar, kontradan bihaberken motoru dik tutup gidonla dönmek için viraj içinde gaz kesip dururdum, 7:50 deki durum da onu gösteriyor sanki sol şeritteki araba kornayı basıyor. motorlar da ufak değil, biri hayabusa biri cbf1000, Allah korusun

Fazla izleyemedim ama viraj alırken sürekli gidona müdahale ederek viraj çizgisini değiştirmeye çalışmaları zaten hatalı. Litrelik motorlar bol gelmiş bence.
    pistolpitt bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha xt 600
    Cbf 1000 kullanan arkadaş bu şekilde devam ederse fazla yaşamaz.Vites kullanımı ofsayt virajlar iptal.Herkes her motoru kullanabilir ama anca bu kadar olur.İş o değil zaten önüne biri çıktığı zaman durana kadar yusuf abi arkana oturuveriyor.
    pistolpitt bunu beğendi.

Motosikleti
    CBF1000F & CRF250L
    Alıntı RamonRojo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbf 1000 kullanan arkadaş bu şekilde devam ederse fazla yaşamaz.Vites kullanımı ofsayt virajlar iptal.Herkes her motoru kullanabilir ama anca bu kadar olur.İş o değil zaten önüne biri çıktığı zaman durana kadar yusuf abi arkana oturuveriyor.
    haklısınız, aynen ben de bundan bahsediyorum. bir motoru götürebilmek onu kullanabilmek anlamına gelmez, terübesiz ve bilinçsiz bazı arkadaşlar hemen litrelik motorların üzerine atlayıp bu yanılgıyla kendilerini kandırıyorlar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)