Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

ducati monster 796 mi yksa yamaha fz8 naked mi ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    scooboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6N 2013
    Alıntı ErknOzyurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam haklısında bak siz tipe bakıyorsunuz diğer etkenler devredısı.Hocam 2.eli vs düşünün bunlar çok önemli sorunlar hani Avrupada olsak tamam dicem konuyu açanı taşlıyalım ama yok işte

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:41 ----------

benimki + bir düşünceydi hocam bende alma demıyorum.İkiside iyi motorlar ama ben ducatiye ısınamıyorum Türkiyede aklıma otomatik 2.el vs geliyor ister istemez.
    Kardeş senin yazdığına cevap gibi olmuş ama ben kendi düşüncemi dile getirdim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    puser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    İki modeli önümü koyup, seç beğen biri senin deseydin ducati'yi seçerdim.

FreeSoul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200i Evo
    tabi ki ducati.

Nejat 78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşım tartışmaya gerek bile yok ducatı tabikide.ben monster 600 aldım ve sorunsuzca zevk alarak bindim en ufak bir pişmanlığım yok.sana tipi bilmem ne diyorlarya emin ol çoğu fotorafta görmüştür canlısını görüp kullanmış olsalar böyle konuşamazlar.arkadaşlarıma alacağımı söyledim aynı tepkiyi verdiler ve bunlardan üçü şu anda ducatı kullanıyor.torksa tork güçse güç konforsa konfor ne ararsan var bunda.ses ilk çalıştığında harç makinesi gibi en ufak fark yok fakat iki dakka çalışsın ısınsın o sesten eser yok ses istersende Termignoni eksoz takarsın bir açık kn filitre olay tamamdır ve uzun yıllar sorunsuz binebilirsin.99 model olmasına rağmen motorum en ufak bi sıkıntı çıkartmadı yağ buji fren balatasından başka hiç birsey yapmadım ve bir sezonda 30000 km yaptım sen düşünme git al bi ducatı bak keyfine derim

Motosikleti
    SYM Joyride 200i Evo
    Alıntı Nejat 78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım tartışmaya gerek bile yok ducatı tabikide.ben monster 600 aldım ve sorunsuzca zevk alarak bindim en ufak bir pişmanlığım yok.sana tipi bilmem ne diyorlarya emin ol çoğu fotorafta görmüştür canlısını görüp kullanmış olsalar böyle konuşamazlar.arkadaşlarıma alacağımı söyledim aynı tepkiyi verdiler ve bunlardan üçü şu anda ducatı kullanıyor.torksa tork güçse güç konforsa konfor ne ararsan var bunda.ses ilk çalıştığında harç makinesi gibi en ufak fark yok fakat iki dakka çalışsın ısınsın o sesten eser yok ses istersende Termignoni eksoz takarsın bir açık kn filitre olay tamamdır ve uzun yıllar sorunsuz binebilirsin.99 model olmasına rağmen motorum en ufak bi sıkıntı çıkartmadı yağ buji fren balatasından başka hiç birsey yapmadım ve bir sezonda 30000 km yaptım sen düşünme git al bi ducatı bak keyfine derim
    selam, foto var mı? merak ettim motorunu.

Nejat 78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşımdan aldım zonguldaga sattım motorumu ordanda kahramanmaraşa geçmiş tabi km beya bi düşmüş ama çok temizdir düşünen olursa kaçırmasın.sahibinden.com da buldum http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...00228434/detay budur motor

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Konuyu açan arkadaş nerede?

....
    #sürenadam

Motosikleti
    SYM Joyride 200i Evo
    Alıntı Nejat 78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşımdan aldım zonguldaga sattım motorumu ordanda kahramanmaraşa geçmiş tabi km beya bi düşmüş ama çok temizdir düşünen olursa kaçırmasın.sahibinden.com da buldum http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...00228434/detay budur motor
    Ne kadar boyansa da feleğin çemberinden geçtiği belli ama güzelmiş.Bu km düşürme işleri iyice ayyuka çıktı rutin hale geldi zaten.O 26.000 derken sadece kendi yaptığı km yi yazıyor sanırım

yedek parça konusu bni çok düşündürmekte yksa ducati hastasıym bnde . girememekteym zmnım pek olmuyorda teşekkür edrm herkesee

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:27 ----------

z1000 yazan arkadaşlar varda onun burun ön yapısı hoşuma gtmemekte tavsiye için teşekkür ynde

Ferrari mi Toyota mi?

Motosikleti
    HONDA XL650 v Transalp
    ya arkadaşlar biraz farklı bişey söylemek istiyorum, ducatinin modellerini beğeniyorum, şekli tarzı, çizgileri olsun çok güzel ama bu motorun motor biloğu bana çok basit gibi geliyor, çok kalitesiz gibi geliyor bilmiyorum ben sadece ducatide motor biloğunu beğenmiyorum.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Eger fazer ve Monster arasinda kaldiysaniz en dogru seçim fazer olacaktir.
    Ben fazerle monsteri karsilastirmazdim bile.
    Daha dogrusu ne alacagimi bilmeden bu segmentlerde bir motosiklet alsam, fazer varken monsteri aklimin ucundan bile geçirmezdim.
    Yani fazerin karsisina konup, karsilastirilabilecek bir motosiklet degil monster.
    Yanlis bir arayis içerisindesiniz.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

aquarist4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 Diversion gitti,MT 07 Deep Armor geldi
    Arkadaşıma ait olan 2011 Fazer 8 ABS'yi 10 gün boyunca kullandım. 4 silindir 106 beygir bir canavardı. Son derece modern ve dikkat çekici olduğu da su götürmez. Torku da insanı delirtiyor. Ben biraz da yeniden yanayım doğrusu. O yüzden modern çizgileriyle Fazer'dan yana olacağım. Ducati için zaten söyleyecek bir sözüm olamaz, ama Türkiye şartları belli.. Motorumu almamış olsaydım arkadaşımın Fazer 8'ini kaçırmazdım doğrusu.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)