Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Scooter Lastiği Tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    skyytr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xenter 150
    Kış aylarına yaklaştığımız şu günlerde Pirelli Diablo ve Michelin city grip lastikleri arasında karar veremiyorum. Bu lastiklerden herhangi birini kullanan veya ilgi sahii olan varsa izmir koşullarında kullanmayı planlıyorum.
    Türkiyenin en kaygan asfaltı ve her yerde minik binlerce tümsek. Anlıyacağınız motorlar için kabus yollarımız var. Güzelbahçeden dönüyordum bugün yeni motor aldığıma pişman oldum , bir tümsekten kaçıyorum hop öbür çukurun içindeyim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MeHMeTK. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Agility City 125
    Feyizoğlu'ndan indirimli olarak Michelin City Grip aldım.

Yağmur yağarken ıslak yolda 80 km hızla giderken fren denemesi yaptım. Önce yumuşak fren yapıp 60 km'lere indim. Sonra daha sert fren yaptım, Orjinal Kenda marka lastiğe beş basar

40-50 km hızlarda kuru zeminde fren denemelerim de oldu tekerleri kilitleyemedim diyebilirim. Zınk diye duruyor. Elbetteki önceki Kenda marka lastiklere göre kıyaslayabilirim.

Güvenle alabilirsiniz.
    KYMCO Agility City 125
    01 BUG 66

GokhanUzun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar
    Michelin City Grip'i 9.000 km (Yaz / kış dahil) kullandım. Bence çok başarılı bir lastik.
    Pirelli Diablo için bir şey söyleyemem ama şu andaki motorumda Pirelli Sport Demon var ve 6.800 km de.
    Pirelli kötü bir lastik değil ancak Michelin City Grip'in daha başarılı olduğunu düşünüyorum.
    montani semper liberi ... dağcı daima özgürdür

skyytr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xenter 150
    Alıntı GokhanUzun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Michelin City Grip'i 9.000 km (Yaz / kış dahil) kullandım. Bence çok başarılı bir lastik.
    Pirelli Diablo için bir şey söyleyemem ama şu andaki motorumda Pirelli Sport Demon var ve 6.800 km de.
    Pirelli kötü bir lastik değil ancak Michelin City Grip'in daha başarılı olduğunu düşünüyorum.
    Renault Aracımda Michelin pilot Sport ile gelmişti ve çok memnundum. Pilot serisi scooterlar içinde mevcutmu yoksa city grip 150 cc 16 bg bir motor için fazlasıyla yeterli olurmu ?

glock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    michelin city grip, en iyi scooter lastiklerinden bir tanesi...
    pirelli, daha çok Supersport sınıfında çok başarılı lastikler üretiyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)