Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

arkadslar 1 sorum var sizlere

Motovento
    REKLAM ALANI
    kenan0014 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    benim suanda B ehliyetim var ve A2 ehliyet alacagım ben B den A2 ye geciş icin ne kadar ödeyecegim saglık raporu alacakmıyım tekrar duyduguma göre yalnızca motor sınavına giriyormusum birde bana toplam kaca patlar simdiden tesekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    240-300 arasına mal oluyor.

cihanpir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    300 temiz kardeş... bende aynı durumdayım ordan biliyorum..sağlık raporu tekrar istiyorlar...kolay gelsin.dediğin gibi sadece motor sınavına giriyorsun...şimdiden hayırlı olsun,,,

kenan0014 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    ya ben saglık raporunu 5 senede bir istiyorlar diye biliyordum işler zorlasacak bende hafif renk körlüğü vardı insallah tantana etmezler

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    sağlık raporu tekrar gerekiyor (benim 2 ehliyet arasında 5 seneden fazla zaman olduğu için farketmedi benim için). ben 25 ytl'ye almıştım. kurs ücreti, falan filan derken 200 civarına alıyorsun. tabii bir kazık da devlet sana atıyor ehliyeti alırken. yok şuna bağış, yok buna bağış, yok ona bağış. bi ehliyet aldım, yaptığım bağışlardan cennetlik olmuşumdur herhalde.
    May the Force be with McLaren Mercedes

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    B sınıfı ehliyeti geçen sene mayısta almıştım, hangi belgelerim geçerli olur?

moonchild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jar Jar Binks! 34 EF 1622
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı
    B sınıfı ehliyeti geçen sene mayısta almıştım, hangi belgelerim geçerli olur?
    Selam! Öncelikle bu foruma üye sürücü kurslarından sevgili arkadaşlar mevcut, onlar daha da net bilgi verirler ama ben önümüzdeki dönemde sınava girecek bir A2 ehliyet sahibi adayı olarak özetlemeye çalışayım:

-Kurs ücreti veriyorsun (Gideceğin kursa göre değişir: 100-150-200??)
    -25 YTL devlet babaya sınav harcı yatırıyosun Ziraat Bankası Ankara'daki bir şubesinde yer alan hesaba..Ziraat vezneleri biliyo zaten. Para ödemeye giderken eğer nüfus cüzdanında yazmıyosa TC Kimlik numaranı almayı unutma bana sordular. (Gerkesiz bi detay mı oldu?)
    -50 YTL dünyanın saçma sapan sağlık raporunu almak için veriyorsun (Bu rakam da değişkenlik gösterebilir bilemiyorum)
    -En son sınavları başarıyla geçtiğin taktirde bir kez daha devlet babaya genel toplamı 90 YTL olan bin türlü bağış ve harç veriyorsun.

Ehliyetini misler gibi alıyorsun, keyifle motorunun tepesine atlıyorsun, polisten köşe bucak kaçmıyorsun ;) Bir de daha önce aldığın herhangi belgeyi yeniden kullanmanın mümkün olmadığını sanıyorum.
    [FONT="Comic Sans MS"]And you run and you run to catch up with the sun, but it’s sinking...[/FONT]

danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    »»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan kilitlenmiştir.»»»»»»
    Forum katilimcilari yeni bir konu basligi acmadan önce o konunun forumda mevcut olup olmadigini kontrol etmeliler. Bunun icin forumun arama özelligi kullanilabilir. Ayni isimli veya ayni tartismalari iceren konular acilamaz. Moderatorlerin sizin için arama yapması gibi bir görevi bulunmamaktadır! Forum sayfalarında arama yapmak için tıklayın...
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: danger0 **************
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler