Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motor nasıl çalınır arkadaşlar

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Gsxr1000
    cglerde farın altında kare delik var kabloların toplandıgı oraya el atılır tüm kablolar cıkartılır kontak açtı soketi cıkartılır (4lü soket) direksiyonu acmak icinse direksiyon kilitinin icine düz tornavida sokulur üzerindeki metal koruyucu cıkartılır düz tornavidayı anahtar pimlerine 2,3 çekic vurulur ve direksiyon sallanır hop direksiyonda iptal hırsız degilim cok anahtar kaybettigim icin cocuk oyuncagı geliyor bana. hatta bigün şehir merkezinin ortasında anahtarı kaybettim ayni işlemi uyguladım motorun direksiyon kilitine çat çat vuruyorum kontakla oynuyorum bi allahın kulu gelip demedide sen napıyosun kardeşim veya polisi aramadı. cok gamsiz bi ülkeyiz millet bana dokanmayan yılan bin yıl yaşasın modunda. ancak başımıza gelince anlıyoruz kötü bi durum oldugunu.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    bencede konunun başlıgı yalnış,hatta hırsızlara veya düşünenlere tüyo vermektesiniz.
    bu tarz konuların açılması aslında yalnış benim görüşüm.
    motosikletimi hırsız'dan nasıl korurum olsa hadi neyse bşlgi verilir,ama motosiklet nasıl çalınır diyince durum farklı.
    konuyu açan arkadaş alınmasın ama sakıncalı yorumlar var bizlerin açısından.
    makseli bunu beğendi.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

blooower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni ronny 150 + cbr 600 f sport
    1000rr cbr
    r1
    ducati
    hayabusa
    çalma dersi alınırrrrr ???? şaka şaka

motorcrus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cıbır
    ayak üstü keriz mi sandın kardeş ?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)