Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

suleyman memnun servisindeki ustanın yaptığı!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sadobey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun Marauder JL 150
    Alıntı clay adlı üyeden alıntı
    BU VE BUNUN GİBİLER OLDUĞU MÜDDETÇE BU MEMLEKET BİR ADIM GİTMEZ GERİLER. YATAN ŞEHİTLERİMİZEDE YAZIK OLUR BENCE KEMİKLERİ SIZLIYODUR KUSURA BAKMAYIN.
    Ya şehitlerimizin kemikleri ile ne alakası var. Kullanmayın kutsal değerleri böyle şeyler için lütfen
    Sadobey

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    yetki ünvanı taşıyan bi servisin markanın modellerine göre muamamele yapma seçeneği yoktur.yamaha markasını taşıyan bütün motorlara bakmak zorundadır.
    ilgili makamlara iletilmesi gereken bi durum.ama sonuçta iş gene ustanın başına kalacak gibi görünüyo.beyfendiler sıkışınca yüklenecekler ustaya
    ben nissan yetkili servisinde çalışıyorum,bırak aracı geri göndermek ters bi cevap,müşterinin kıllanacağı bi harekette bile uyarı alıyoruz.hatta bizim baktığımız marka harici zor durumda kalmış araçlarada yardımımız dokunduğu oluyo bazen,bunlar nasıl oluyoda müşteriyi bu şekilde madur ediyolar anlamak güç.hemde yağmur altında ve yardım talebine rağmen
    acaba servis iki kademede işliyo,ybr tarzı ufak motorlara ayrı atölyede,büyük motorlara ayrı atölyedemi servis veriyolar diycem ama bu durumdada diğer atölyeye yönlendirmeleri gerekirdi

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    dostlar 2004te s.memnundan ybr almıştım...daha doğrusu beldeyama fabrika beni oraya yönlendirmişti...neyse alırken burada ybrlere servis hizmeti vermediklerini söylediler...ordaki usta % 50 sistemiyle çalıştığı için S.Memnunun hem işine geliyor hemde ustaya borusu fazla ötmüyor...yani anlayacağınız usta yarı özerk takılıyor...birazda artist biri zaten...ama çırağı çok iyi bir çocuktu...oda işten anlıyordu...benimle ilgileniyordu...geçen sene emanet motorla kaza yaptı vefat etti...daha 19 yaşındaydiş ve çok samimiydik...birgün gittim naber falan hatır sormak için...demezlermi vefat etti...tam bir şoktu...

ayrıca fabrikaya S.Memnunu şikayet etmeninde bir anlamı olmaz hatırlatayım...S.Memnun hem kişisel olarak hemde satış anlamındaki en başarılı bayidir...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Mozaik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motorun arkasına bağlayıp sürüklyecen , bak bi daaa yapıyorlar mı ?

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    işş mete çok kötü olmuş

ilnapoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor
    mete_han, işte o yüzden Beldeyama'ya değil direkt olarak Koç Holding'e ve Yamaha'ya şikayet edilecek yani umarım..

Motosikleti
    Alıntı ilnapoli adlı üyeden alıntı
    mete_han, işte o yüzden Beldeyama'ya değil direkt olarak Koç Holding'e ve Yamaha'ya şikayet edilecek yani umarım..
    dostum bayiler ve fabrika yönetimi satış departmanı olmuş kanka...yani kimi kime şikayet etcenki...bilirsin imam imamı ısırmaz ambiansı...Koç Holding bir alternatif olabilir ama bende fabrikayla kankayım abi...yani görmedim duymadım bilmiyorum...ilerleyen günlerde vmax250 patlatabilirim...elemanlar lazım bana...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    Arıyor
    ooo senin planlar derinmiş.. hayırlısı olsun valla.. biz fuarda bi yoklarız artık..

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    ne servismiş yaw su süleyman sabahtan beri maşallah....

Motosikleti
    Alıntı ilnapoli adlı üyeden alıntı
    ooo senin planlar derinmiş.. hayırlısı olsun valla.. biz fuarda bi yoklarız artık..
    kanka senin avatarı görünce aklıma geldi...bugün gümrükte Ducatiden ithal edilen giysi tarzı malları çekmeye çalıştık...Yenisahradaki bir şirkete...yarına kaldı...Gümrük Beyannemesine bakınca bi hoş oldum...sanki kendi malım gibi geldi...motorcuyuz ya...daha bi özveriyle yaptım işimi...ne ahmaklık değilmi...

Motosikleti
    Arıyor
    yok be abi öyle deme.. ne ahmaklığı.. ucuza alalım bir iki ducati montu.. sen orda da bağlantı yaparsın

Motosikleti
    abi bekliyodum böyle ahlaksız bir teklif iyimi...

ama nayır nolamaz...

iş etiğime aykırı...ucuza ayarlayamam ama kolilerden çalabilirim...

maliyetini bi görseniz ahanda .ıçınızı tavana vurmazsanız ne olayım...

zeronero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 250l
    bu yamaha servis konusunda çok kötü. bende ybr vardı ilk bakıma götürdüm sadece yağ parası alması gerekirken 50 ytl istemez mi. şerefsizin tekiydi, daha sonra yamaha yetkiyi almış ondan zaten, ama yetki şu anda bisikletçi de. 15 metre kare pislik içinde bir yer.yamaha bu işi düzeltmeli. cbr 'ı pendik güngör motora ilk bakıma götürdüm 15 ytl aldılar. hondadan şaşmayın derim ben.

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    direk fabrikayı arasanız yada hangi gruba bağlı ise şikayet edin
    benim 9 aydır gelmeyen egzoz geldi

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Metehan üstadım Süleyman bey'in arası bazı diğer büyük firmalarla bozuk,rotary toplantısı ya da TMF ödül töreniydi galiba;giden arkadaşlar Sülo nun diğerlerine bayağı! soğuk davrandığını söylemişlerdi.En güçlü değil demek ki-pekala şikayet edilebilir.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler