Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Motor almak istiyorum yaş ve kredi hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kriptex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600RR
    S.a arkadaşlar ben 18 yaşımdayım metroda hostluk yapıyorum aylık 1.100 tl gelirim var şükür bi ihtiyacım yok eğitim hayatım pek başarılı gitmediğinden iş hayatına atıldım 2 ay sonra 19dan gün alıyorum ehliyet vs için ve bin ile bin beşyüz arası bir meblağ kredide zorluk yaşarsam gerekirse aile desteği ile daha fazlasını motora yatırabilirim.

10 bin yada daha fazla bi kredi çekerek r1 yada cbr600rr gibi sağlam bi motor almayı düşünüyorum ama 2.el bilgim yok güvenilirmi aynı performansı verirmi ve tabi motor bilgimde yok ancak haftada 1 yada 2 gün sürebileceğimden ufak ufak öğrenirim motorculardan kurslardan falan ders alırım diye düşünüyorum hyosung bayisini aradım 2.el 600 cc yerine sıfır gtr250 daha mantıklı olacağını söylediler bi pazarlamacı edasıyla :D bende sizlere bu işin hastalarına danışmak istiyorum kredi çekip öderim rahatlıkla kısa bi sürede nasıl bi yol izlemeliyim bilgilendirirseniz çok sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Hayabusa Al
    İyi yolculuklar diler
    Sado

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    arkadaşım daha önceden motor sürdünmü? Sürmediysen sen neyine güvenerek r1 istiyorsun? Ve anladığım kadarıyla güvenlik akipmanı almıyacaksın tüm paranı motora harcayacaksın doğrumu?
    Mecnun bir bilseydi motosiklet sevgisini , severmiydi hiç Leyla zillisini ?

Motosikleti
    600RR
    hakkında tek bildiğim epey büyük oluyolar okadar sanırım ilk denemede üst modellerin ölümle sonuçlanacağını kastettiniz ama ben hayatımda 2 kere araba kullanmıştım 3.ü mercedes travego oldu 55 yolculuk kocaman otobüs :D saçma bi örnek ama gerçek.

Daha dusuk CClerde baslamanda yarar var...
    Kriptex bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Fazer8 ABS
    Hayabusa yetmez turbo hayabusa al direk performans var 400 km hız yapiyo kral caka yaparsın ;)
    Who's gonna stop us!

fireblade1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Pilot mode on ! hocam dur bi yavaş ya
    Here I'm,on the road again.... ultrAslan

Motosikleti
    Apache Rtr+Jl125C
    hayatında hiç motor kullanmmış adam 600 cc ile kendini öldürür.
    hayatında hiç araba kullanmamış adam e ehliyeti için başvurup ardından src isterse travego ve benzerleri ile eğitim görür.
    verdiğin örnek çok saçma; zira bir otomobil kullanmakla travego kullanmak arasındaki tek fark manevra olacaktır. ancak küçük bir motor ile büyük bir motor arasında çok fark var.
    ilk önce güzel bir ikinci el çinli al. ya da ybr tarzı. iyice acemiliğini at biraz tecrübe kazan sonra satıp 600 alırsın
    Kriptex ve skyytr bunu beğendiler.

eren1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 600
    adam araba sürdüm dedi ya la.
    düşük cc al. motorlar hakkında o kadar az bilgin var ki araba örneği veriyorsun. büyük cc alma sakın. özelliklede sen.
    Kriptex bunu beğendi.

Motosikleti
    600RR
    çok teşekkür ederim her türlü öneri için motor mobilette kullandım minskte ama racing hastasıyım işte napayım kullanmasamda arada resimlerine bakarım napayım yani :D keşke okadar cevaptan bir tanesi sorularıma cevap olsaydı yanlış sorduğumu düşünüyorsanız doğru yol gösterin. tekrar teşekkürler.

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    istersen uçak kullan. motosiklet ayrı birşey.
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Arkadaşım Senin sorunda hata var sorun Şu senin
    Eren bir hayabusa almak istiyor Eren kaç vakte kadar Ölür
    A) Vadesi dolunca
    B) Çok Hızlı kullanınca
    C) Karşı tarafın hatası yüzünden
    D) 3 vakte kadar
    E) E tabi Hayabusayla Başlarsa e olur beyle .

ŞİMDİ SENİN SORUN BENİM YUKARDAKİ ÖRNEĞİME BENZİYOR
    Ama eksik olan yönünü görmüyorsun sorumda eksik olan Erenin tecrübesi ne ve Ekipmanı tammı yaşı tutuyormu ,Boyu kaç gibi bilgiler verseydim Bir şık seçerdin dimi ama işte Bilgilendirme yapmadığım için bi yorumda yapamayacaksın
    İşte senin sorunda tam olarak buna benziyor
    Ki bilgilendirme bile yapmana gerek yok 18 yaşında yeni Başlıcam yazmışsın R1 diyorsun Diyorum bende
    Sado

Motosikleti
    Apache Rtr+Jl125C
    kimisi alaylı kimisi doğru şekilde ama tüm mesajlar burada yol gösterici. kısaca site olarak performansı felan bilmeyiz (!) ama 600lük motorla başlama diyoruz. resimlerine bakman senin için daha hayırlı olacaktır...
    Kriptex bunu beğendi.

Rocknrolla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K100 rt Mondia Drift
    Sen onlara bakma dostum, git bi gtr 250 al çok güzel görüntüsü var senide üzmez
    ses seviyorum diyosan onuda ağzınla yaparsın olur biter
    Kriptex bunu beğendi.
    Ben jack'in kalın bağırsağıyım..

Motosikleti
    600RR
    hem yarım yarım yarıldım hemde hak verdim, bu forumda hep açılır onu alıcam bunu alıcam nası alcam falan öyle değil farklı olan yönü şu boş yolda 260 yaparım falan gibi planlarım yok racing gayet karizma zaten rölantide bile :D ses hastasıyım evet ve gtr250 nin farları az daha güzel olsa şuanda onun kullanıcısıydım çoktan.

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Alıntı Kriptex adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hem yarım yarım yarıldım hemde hak verdim, bu forumda hep açılır onu alıcam bunu alıcam nası alcam falan öyle değil farklı olan yönü şu boş yolda 260 yaparım falan gibi planlarım yok racing gayet karizma zaten rölantide bile :D ses hastasıyım evet ve gtr250 nin farları az daha güzel olsa şuanda onun kullanıcısıydım çoktan.
    honda cbr 125 te racing ? madem racing seviyorsunuz illa 600 lükle başlamak zorunda değilsiniz.
    Kriptex bunu beğendi.
    Mecnun bir bilseydi motosiklet sevgisini , severmiydi hiç Leyla zillisini ?

astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    19 yaşına giricem demişin çektiğin kredi diyelimki faizi ile 12.500 olduğunu varsay 36 ayda 350 tl ödemen düşer askere gitme gibi bi niyetin varsa kredi seni sarsar bankada çalışan biri olarak söylüyorum ha askere gitmiceksen ok
    kadeh! karşındakine kaldırılır, aklındakine içilir...

Motosikleti
    600RR
    cbr125 araştırıyorum şuan teşekkürler pek düşünmüyodum ama pek süremeyeceğimden aslında çok düşük bi modelle giriş yapmak mantıklı olacaktır çok teşekkürler ve benim niyetim bin tl bin tl 12 ayda ödemekti. ve iş güvenliğe gelince inanın bana gece gündür onlarca insanın güvenliğini düşünen biriyim ergen meraklı kardeşlerimizle karıştırmayın lütfen.

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    panpam kaan gelir simdi ... HAYABUSA AL....

Motosikleti
    600RR
    varya en son hırs yapıcam inadına hayabusaya merak salıcam dalga geçmeyin artık tamam anladık çok fazla havadan uçmuşuz.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)