Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

motor seçimi yardım lütfen

Motovento
    REKLAM ALANI
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    seçeneklerin hiçbiri ile 110 la seyreden bi trafikte gidilmez gidersin ama motor 3veya 4 yıl dayanmaz bence sen ya bütçeyi arttır yada otobüs e devam et
    ama 90km/h bana yeter dersen o zaman 2010 ybr al derim yeni kasa hem yakışıklı hem ekonomik
    apache de alabilirsin ama o hız limitini biraz düşür benden demesi bu motorların en yüksek yaptığı hız o civarda olduğu için o hızlarda kullanılmaya fazla dayanmazlar
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    ybr veya cbf alman senin kurye gibi gözükmene sebep olacaktır ama her ikisi de ihtiyacını karşılar

olcaybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    henüz yok
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam arkadaşım. Ben fikrimi yazdım. Farklı fikirlerde söylenebilir. Plaka ruhsat dahil. Zaten çoğu yeni. 2011 model bile alsan daha vizesine 2 yıl var. Pazarlık yap. 2000 kusur motoru düz 2 bine çekersin. Kolay gelsın
    saolasın adem kardes yanlış anlama fikir almaya çalışıyorum

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    yok yanlış anlamadım zaten. Herkesin fikri farklı olabilir. Bunu demek istedim.

olcaybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    henüz yok
    Alıntı serdar1547 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr veya cbf alman senin kurye gibi gözükmene sebep olacaktır ama her ikisi de ihtiyacını karşılar
    yuvarlak kafa siyah ybr nin tvs apache nin kuryelik bi görüntüsü olduğunu düşünmüyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:08 ----------

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    seçeneklerin hiçbiri ile 110 la seyreden bi trafikte gidilmez gidersin ama motor 3veya 4 yıl dayanmaz bence sen ya bütçeyi arttır yada otobüs e devam et
    ama 90km/h bana yeter dersen o zaman 2010 ybr al derim yeni kasa hem yakışıklı hem ekonomik
    apache de alabilirsin ama o hız limitini biraz düşür benden demesi bu motorların en yüksek yaptığı hız o civarda olduğu için o hızlarda kullanılmaya fazla dayanmazlar
    seyir hızımın kamyonlara yem olmayacak şekilde olması yeterli kaygımı anlatabildim umarım en azından bi 90-100 le gidebilmek sabit olarak

astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Alıntı I.Love.Drift adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ucuz yedek parca istiyosan bunlari unut.mondial drift tercih ederim.koltugu cok rahat 70 degil 170yap bisey olmaz
    bende bu tercihten yanayım hatta yazın bu motordan lacağım kısmet olursa bulunduğum şehirde mondial yetkili servisiyle aram çok çok iyidir o sürekli der sana drift alalım diye velakin alıcamda
    kadeh! karşındakine kaldırılır, aklındakine içilir...

Kaplanboğa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf 250ni
    cbf 150, zaten bütün oklar ona çıkacaktır, kurye maddesi hariç aldırma öyle şeylere bence

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)