Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

20 yaşındayım ehliyetim ve param var motor almak için ailemi nasıl ikna edebilirm

Motovento
    REKLAM ALANI

Öncelikle vakit ayırıp açıkladığın için çok teşekkür ederim..Dediklerin gerçekten çok mantıklı ver güzel ancak üniversite okuduğum şehirde eğitim gibi bi imkan yok (ısparta).Birde bütçem 1.500 nakit + belki 1000lirada kredi kartından çektiririm bu korumaları araştırdım orta kalite bi kask ve belki monttan başka bişey almak için biraz düşük sanırım muhtemelen bunları temin etmem için 1 2 sene beklemem lazım ve o zamanda üniverste bitiyo ve iş güç başlıyo en aktif geçirebileceğim dönem bitiyo.İddia oynamaya başladım umarım kazanırım...
    Esrarengiz03 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

hocam benim param var ailem paranı çarçur etme alma diyor nasıl ikna edicem babam değilde annem kızıyor senin neyine motor almak diyor

Motosikleti
    Bisiklet

Proud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    20 yaşında hala ailene bağlı yaşıyosan hiç yaşama sen.
    Esrarengiz03 ve haojin2005 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Bisiklet
    Alıntı Proud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim aileye bağlı yaşamak kötü bir şey mi? Ailen her zaman destekçindir senin. Ama şu var ailenin 13 14 yaşındaki çocuğun üstündeki baskısıyla 20 yaşındaki adamın üzerindeki baskısı farklıdır. Neden aşırı tepki gösterdiniz anlamadım.
    GaCCaLL ve aonal bunu beğendiler.

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    Oldu adam 20 yaşında diye gece pavyonlarda gezsin,kafes dövüşlerine katılsın,gitsin kumar oynasın,hırsızlık yapsın,uyuşturucu kullansın,MOTOSİKLET ALSIN.Annenin hiç kıymeti yok demi,o adam yani senin gibi adam motorla yolculuğa çıkarken annesi o dönene kadar dua etmiş,kalbi sancımış,acaba oğluma birşey olacak mı korkusuyla potansiyel kalp hastası olmuş kimin umrunda.Nasıl olsa 20 yaşındasın...

Bence kimse ailesinin rızası olmadan motor veya başka birşeye kalkışmamalı.Özellikle annelerin rızası olmadan yapmayın.Anneler bunu hak etmez.
    aonal, Esrarengiz03 ve ÖzLeMKaYrA bunu beğendiler.

Esrarengiz03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba XCG 150
    Alıntı oksp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle vakit ayırıp açıkladığın için çok teşekkür ederim..Dediklerin gerçekten çok mantıklı ver güzel ancak üniversite okuduğum şehirde eğitim gibi bi imkan yok (ısparta).Birde bütçem 1.500 nakit + belki 1000lirada kredi kartından çektiririm bu korumaları araştırdım orta kalite bi kask ve belki monttan başka bişey almak için biraz düşük sanırım muhtemelen bunları temin etmem için 1 2 sene beklemem lazım ve o zamanda üniverste bitiyo ve iş güç başlıyo en aktif geçirebileceğim dönem bitiyo.İddia oynamaya başladım umarım kazanırım...
    o değilde oksp bende afyondanım arada bir eğridir gölüne geliyorum yazın felan senin biraz tecrüben varmıs ben aldıgımda hiç bilmiyordum aldıktan 5 hafta sonra arkadaşlarımla eğridir gölüne pikniğe gittik
    2012 Kuba CG100 1205 km(5 Vites) -------> 2013 Kuba XCG150 ...
    A Rh+

İnsan 50 yaşınada gelse ana anadır..aile ailedir.Bağlı yaşamaktan çok onlara saygı ve sevgi duyulması bir borçtur.
    aonal bunu beğendi.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Bunu diyen liselidir heralde
    ugrgnr ve aonal bunu beğendiler.

E_N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Babanı al Karşıa al ortaya satrançı
    1dk içinde mat edersen ; şahı al elini tut, şahı avucuna koy gözlerine bak benim için doğru olanı en iyi ben bilirim de. ve konuya gir (başarı olasılığı %90)
    2dk içinde mat edersen ; şahı devir bazen hayatta herşey istediğin gibi olmuyor de. konuya gir motor alacam ben de!.(başarı olasılığı %50)
    4dk yı geçerse; ehhehe mat oldun yala , komşunun oglunun motoru var yala benim yok bende alacam len ! de (başarı olasılığı %20)
    eğer yenilirsen; gene yendin elleam hellalossun bılıyodum o gobegı degırmende buyutmedıgını de konuya gir (başarı olasılığı %0-5) yalnız bu yoldan gidersen tek ayagın yolda olsun.
    benden bukadar kolay gelsin sana

Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125
    Kimseye sormadan gidiyorsun kursa yazılıyorsun..Kayıt olduktan sonra ne diyecekler?20 yaşında adamsın artık.

Proud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunu diyen liselidir heralde
    Kim liseli olan ?

salvoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Süper 8 2012
    Ben 3 4 ay ciddi ciddi alıcamı söledim sonrada kimseye haber vermeden aldım ee ondan sonra isterse kabul etmesınler atsan atılmaz ha desen satılmaz

erays - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    forumda gezi sohbetleri ve fotoğrafları var ya; onları göster, onların kariyerlerinden bahset mesela dr, avukat, koordinatör vs böyle sosyal, şöyle imkanım, şöyle gelişirim, böyle iş imkanım olacak vs. gerçekten de kişisel gelişim için önemli aksiyonlar bunlar.

tavares - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250
    ironi yapmış bence arkadaş.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)