Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Arkadaşlar Racing Motor Alacağım 5000 TL Kredim Var Yardımlarınızı Bekliyorum..

Motovento
    REKLAM ALANI

Öncelikle herkez Selamlar Arkadaşlar,

4 Yıldır Motor 1,5 Yıldır Sürekli Trafik İçinde Motor Sürücüsüyüm Motora Başlangıcım Scooter İle oldu ve Artık Güzel Bir Racing Motor İle Devam Ettirmeye Karar Verdim..

Öncelikle benim İstediğim,
    -Hız Merakım Var CBR125 İnceledim 130-140 Geçmiyormuş...
    -İstediğim Motorun Hızı 140-170 Arası Hız İsteğimdir Fazlasıda Olur )
    -Boyum 1,85 Birazda Boya Uygun Konfor Lazım (:
    -Yakıt Konusuda Önemli Faktörlerden Birisi Hysung GT250 Yakıtta Baya Yüksek
    -5000 TL Civarında Bir Motor İstiyorum
    -İstanbul-Denizli Uzun Yol Yaparım Yüksek İhtimalle Buna Dayanacak Hiç Zorlanmayacak Bir Motor Olması Lazım Takiben Su Soğutmalı..
    -Racing Tipli Yani Görünüşe Önem Veriyorum (:

Tüm Yorumlarınızı Önerilerinizi Önemle İnceleyeceğim Şimdiden Emeği Geçen Herkeze Teşekkür Ediyorum
    Saygılarımla,

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    5000 tl ye su soğutmalı 170 yapan ve az yakan varsa hemen ama hemen bende alacam

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:33 ----------

by_alp te naket gt 250 var yakıtından memnun sende o paraya ancak öyle birşey alabilirsin yada suziki gs 500- kawasaki er5 modeli düşük inen binen belli olmayan racing motorlar başına bela olur
    Egemen06 bunu beğendi.

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O fiyata öyle bir motosiklet varsa bende isterim.

Arkadaşlar 5000-6000 Civarıda Olabilr 170 Yapsn Demiyorum Ama Yine Bir 155-160 Yapsın En Kötü İhtimal Racing Tipli Olmasını İstiyorum Uzun Yolu Kaldırsın Yani Su Sogutmadan Kastım.. Az Yakmadan Kastımda Öyle 15-20 Kuruş Değil Buda Yaksın Yaksın 25-30 Kuruş Yaksın İsteğim Yani...

ferad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Klx 250 D`Tracker
    Senin ilacin GT250R uzun yola da gider yakitida koklar 160`i da zorlar tipide 10 numara motordur

HELLAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VSTROM BEYAZ
    ENDURO AL DERIM NE YAPCAN RACING ???? BE

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    yeni çıkan bir motor var adı:bu moto 250 rr onu bi araştır bence ben seneye almayı düşünüyorum

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO

HELLAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VSTROM BEYAZ

ADAMIN OCAGINA İNCİR AGACI DIKERISNIZ VALLA..
    ABICIM SEN JAPONDAN SAŞMA YBR.CBR.GİBİ
    TRANSALP.GR.COM

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    arkadaş az yaksın uzun yol yapsın dersen herhangibir motor olurda
    o 170km/h işi ve su soğutma işi biraz gereksiz istekler olmuş bence
    uzun yola giden hatta dünya turu yapan ybr de su soğutması yok uzun yola da gider az yakar ama 170 yapmaz racing tipi de ama çok rahattır
    inş istediğin gibi bi motor bulursun da kaza yapmadan 170km/h ile radara girersin
    o zaman görürsün yüksek hızın ne kadar gereksiz olduğunu
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

-GT250R Güzel Motor Ama 40-45 Kuruş Yakıyor Söylentisi Var Yakıt Herkezin Dilini Yakmış..
    -Usta Tip Olarak Racing Vazgeçilmez (:
    -Su Sogutma Uzun Yolda İyi Diyorlar Ondan Yazdım ya Gereksiz Olmuş Olabilir Yani (:
    -BuMOTO Hakkında Düşünceleriniz Nelerdir Arkadaşlar Hoşuma Gitti 2012 Model Sonuçta Ne Malı Üründür Yakıt Durumu Parça Durumu Nedir Fikirleriniz?

Herkeze Yorumlarından Dolayı Tekrar Teşekkür Ediyorum Sanmayın ki Hemen Geçiyor Tüm Arkadaşların Yorumları Benim İçin Değerlidir...

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Ben Bumoto yu fuarda gördüm, uzaktan çok yakışıklı görünüyor fakat yanına gidince malzeme kalitesi kendini ele veriyor, ben Race tipi motorlardan hiç anlamam ama ben olsam 125cc ye biner yine de japondan şaşmazdım, Yamaha ların tipi çok hoşuma gidiyor mesela!

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...95793597/detay

SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Bumoto yu fuarda gördüm, uzaktan çok yakışıklı görünüyor fakat yanına gidince malzeme kalitesi kendini ele veriyor, ben Race tipi motorlardan hiç anlamam ama ben olsam 125cc ye biner yine de japondan şaşmazdım, Yamaha ların tipi çok hoşuma gidiyor mesela!

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...95793597/detay
    Şu ''malzeme kalitesi'' anlayışını gerçekten merak ediyorum . Hani bir araya gelip, rakiplerini bir güzel sıraya dizip, enine boyuna bunu tartışmak isterdim sizlerle.

@XCopy20

Emre kardeşimiz o paraya sahip olacağın en güzel motorlardan birini sana önermiş. Geriye 2008 ve öncesi GT250R ve Cbr 125 gibi seçenekler kalıyor. 125'lik bir motoru alırsan, kısa sürede sıkılman kaçınılmaz. Bu sebeple 250cc üzerine yoğunlaşman iyi olmuş. Hakkında hayırlısı olsun. Umarım gönlüne göre olur.

BM Calibre 250RR ile incelememi sana paylaşmak istiyorum.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...-inceleme.html

Saygılarımla.
    makseli bunu beğendi.
    Önce emniyet, sonra hareket...

Motosikleti
    yok
    hyosung alacan kardesım baska yolu yok,param yok dıyosan al bı mz yada jawa 350 ozmn ıstedıgın hıza cık ama durur mu soz vermıyorum...

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı ferad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin ilacin GT250R uzun yola da gider yakitida koklar 160`i da zorlar tipide 10 numara motordur
    160 ı zorlamaz 180i zorlar hyosung GT250R 160 COK KOLAY Bİ DEĞER HYO İÇİN

Alıntı Xcopy20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle herkez Selamlar Arkadaşlar,

4 Yıldır Motor 1,5 Yıldır Sürekli Trafik İçinde Motor Sürücüsüyüm Motora Başlangıcım Scooter İle oldu ve Artık Güzel Bir Racing Motor İle Devam Ettirmeye Karar Verdim..

Öncelikle benim İstediğim,
    -Hız Merakım Var CBR125 İnceledim 130-140 Geçmiyormuş...
    -İstediğim Motorun Hızı 140-170 Arası Hız İsteğimdir Fazlasıda Olur )
    -Boyum 1,85 Birazda Boya Uygun Konfor Lazım (:
    -Yakıt Konusuda Önemli Faktörlerden Birisi Hysung GT250 Yakıtta Baya Yüksek
    -5000 TL Civarında Bir Motor İstiyorum
    -İstanbul-Denizli Uzun Yol Yaparım Yüksek İhtimalle Buna Dayanacak Hiç Zorlanmayacak Bir Motor Olması Lazım Takiben Su Soğutmalı..
    -Racing Tipli Yani Görünüşe Önem Veriyorum (:

Tüm Yorumlarınızı Önerilerinizi Önemle İnceleyeceğim Şimdiden Emeği Geçen Herkeze Teşekkür Ediyorum
    Saygılarımla,
    valla ortlama 3.5-3.8lt yakıyorum ama 5.000tl alcaksan alma zaten hyo sonra sorun çıkartıp buraya yazıcaksınız yok aldım onu kırdı bunu kırdı japondan şaşma die

-GT250R Güzel Motor Ama 40-45 Kuruş Yakıyor Söylentisi Var Yakıt Herkezin Dilini Yakmış..
    -Usta Tip Olarak Racing Vazgeçilmez (:
    -Su Sogutma Uzun Yolda İyi Diyorlar Ondan Yazdım ya Gereksiz Olmuş Olabilir Yani (:
    -BuMOTO Hakkında Düşünceleriniz Nelerdir Arkadaşlar Hoşuma Gitti 2012 Model Sonuçta Ne Malı Üründür Yakıt Durumu Parça Durumu Nedir Fikirleriniz?

Herkeze Yorumlarından Dolayı Tekrar Teşekkür Ediyorum Sanmayın ki Hemen Geçiyor Tüm Arkadaşların Yorumları Benim İçin Değerlidir...
    40-45kuruş az sölemişler geçen R1 i olan bi arkadaşla trafikte sürdük r1den 3lt fazla yaktım 100km de gt250r öle böle yakmıyor basarsan kmde 2TL yakıyor o yüzden üstünden inmiyorum KİM BU HERKEZ ÇOK MERAK ETTİM DİLLERİ YANANLAR YAKITTAN AMA 5000TL PARA VARSA HESABINI BİLECEKSİN OKADAR COK İSTEK ÖZELLİK BEKLEMİCEKSİN BEKLİCEKSENDE Bİ 6.5-7İ GÖZE ALICAKSIN Kİ ALDIĞIN ŞEY SENİ SOĞUTMASIN
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    Racing tipi bişiler bakıyoruz...
    Hocam bence git bir hyosung gt 250r al zaten alper arkadaşımız yani kullanıcısı nedenlerini açıklamış Tavsiyem hyosung gt 250r almandan yanadır
    [I][U][B]Motosiklet = Doğa üstü bir güçtür....[/B][/U][/I]

Alıntı SonpoL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu ''malzeme kalitesi'' anlayışını gerçekten merak ediyorum . Hani bir araya gelip, rakiplerini bir güzel sıraya dizip, enine boyuna bunu tartışmak isterdim sizlerle.

@XCopy20

Emre kardeşimiz o paraya sahip olacağın en güzel motorlardan birini sana önermiş. Geriye 2008 ve öncesi GT250R ve Cbr 125 gibi seçenekler kalıyor. 125'lik bir motoru alırsan, kısa sürede sıkılman kaçınılmaz. Bu sebeple 250cc üzerine yoğunlaşman iyi olmuş. Hakkında hayırlısı olsun. Umarım gönlüne göre olur.

BM Calibre 250RR ile incelememi sana paylaşmak istiyorum.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...-inceleme.html

Saygılarımla.
    Çok Teşekkür Ederim BuMoto'yla İlgili Bilgilendirdigin İçin Videoyu Bekliyoruz Hız Olarak 160 Km Son Demişsin Ama Sanırım... ?

@Alper Kaya Ustam 180 i Zorlar Demişsin Hyo ya İlgim Zaten Vardı Ama Yakıt Sorunumuz Var İşte :/
    Yakıt Her Ne Kadar Ufak Bir Etken Görünsede Çok Zorluyor...
    Fiyat Konusunda 6000-6500 e Çıkabilirim Zorlarsam Değecek Bir Motor Bulabilirsem..
    BuMoto'nun Herşeyi Güzel Velakin Hız Konusunda Tedirgin Kaldım Kullanan Bir Arkdaşımız Aydınlatırsa Sevinirim Arkadaşlar..

SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    [B]Çok Teşekkür Ederim BuMoto'yla İlgili Bilgilendirdigin İçin Videoyu Bekliyoruz Hız Olarak 160 Km Son Demişsin Ama Sanırım... ?
    160 km. hız kısmını yanlış anlamışsınız. Motosikletle henüz maksimum hız denemem olmadı. O rakam bana bayi tarafından söylenen rakamdı. Yanlız en son eklediğim (gece çekimi olan) vidyo da 130 km. hızlara çıktığım oldu. Şu anki görüşüm, motosikletin 150-160'lı rakamlara rahatça tırmanacağıdır. Rodaj bittiğin de daha sağlıklı yorumlar yapabilmemin yanında, zaten vidyolu paylaşımlarıma devam edeceğim.
    Önce emniyet, sonra hareket...

Motosikleti
    Racing tipi bişiler bakıyoruz...
    [I][U][B]Motosiklet = Doğa üstü bir güçtür....[/B][/U][/I]

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)