Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ilk yardım hocamın gençlikteki motorcu ve şimdide devam eden motorcu ruhu

Motovento
    REKLAM ALANI
    sadeceo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200 cc abooovv ...
    bugün saat 6 da sürücü kursuna motorumla gittim (araba ehliyeti için)
    ilkyardım dersimiz vardı ve hocamın motorcu ruhu ile yaşıyor sanki

bize konu motora girince gençliğindeki geçen olayı anlattı

sözüne ben diyerek başladı gençliğimde bende şu anki gibi deli gibi motorcu ruhu besliyorum o zamanlar 54 model bir motorum vardı hala var gömleğimin üstten 3 düğmemi açar gömlek yakalarım pata pata gömleğe çarpar ellerimi açarak giderdim kask ve koruma yoktu tabi o zamanlar şimdide varda pek kullanan yok bu şekilde giderdim arkamada sazımı alırdım herkes bana bakıyor sanardım ama şimdi 60 lı yaşlardayım halbuki herkes bana bakmıyorumuş dedi bizde eee dedik halbuki herkes bana küfrediyormuş dedi

sanırım hocamızın gençliğindeki halini şimdiki gençler aldı ve hocamız dışarıdan kendini görüp toplumun neler düşündüğünü anladı geç olsada

gelelim özete ve konunun anlamına

evet genç arkadaşlar yada bu şekilde motor süren arkadaşlar sizde illa bazı şeyleri görmek için yaşlanmayı beklemeyin
    şaban usta bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007

Motosikleti
    BuKart
    usta süper bi anı şu egzosları açtıranlar okusun
    [B]DERDİM KADAR OLSA KUVVETİM BENİMLE BAŞ EDEMEZDİ KASVETİM.EL YUMRUĞUNU YEMEYEN YUMRUĞUNU BALYOZ SANAR ARLANMAZ...
    [/B]

Motosikleti
    200 cc abooovv ...
    çok istediğim bişiy var şu eksoz açtıranlarla ilgili bende istedim şöle binince altımda hayvan gibi motor hissi uyandırsın diye gzüel ses çıksın diye ama dışardan bakınca hiç güzel bişiy değil artık motorum tık diye ses çıkarmasın istiyorum ve hiç ses çıkarmıyan eksoz istiyorum

birde mesela müziği son ses dinleme olayı var herkez denesin evde yada arabada dinlerken çok ses açtığınız ve sevdiğiniz bir müziği açın oturduğunuz yerdeki çıkan sesler ile evin diğer odadaki sesini dinleyin direk gelip sesi kısma isteği duyacaksınız

Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    önder bravo çok güzel bi anı sana bişi sorcam kefeye giderken benim egzoz patlıyodu sizde hep irkilip bana bakıyodunuz cnm arkadaşım bana bişi olup olmadığını annamak için bakıodunuz dimi

Motosikleti
    200 cc abooovv ...
    evet aynen öyle sana bişiy oldumu diye baktık sadece( artisttttttt )

ben kaska bişiymi çarptı diye bakıyordum sadece

şaban usta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    üç tekerli moto trıkel
    merhabayın arkadaşlar bendenizde 35 yıldır aralıksız motora biniyorum yaşım 55 bu arkadaşın anlattıklarına harfiyyen katılıyorum çümkü böyle haşarı hareket yapıp dikkatleri üzerine çekme meraklısı arkadaşlar bunları yaptıkları zaman üzelerine milletin dikkatini değilde bir çok küfrü üzerlerine çektiklerinin farkında bile değiller aslında sakin bir şekilde kullansalar her kez onları takdir edecek amma gençlik işte yapacak bir şey yok saygılar
    insanın kaderi kurduğu hayali gerçekleştirmek için gösterdiği çabaya bağlıdır

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Vaaaoovvvv.
    Türkçe havalarda uçuyor.
    Faydalı bir konu ama, imla kurallarının tek bir tanesine bile uyulmadığı için 6 mesajı 5 dakikada ancak okuyabildim !
    Motosikletli Kaplumbağa...

Motosikleti
    200 cc abooovv ...
    3 sene önceki konum

yasin.33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çelik SK 100-3
    güvenlik kendi bilecekleri iş ama şu egzozu açmasınlar ya ders çalışmak zehir oluyor [balkonda çalışıyorum] içerisi zaten sıcak. buradan geçerken o apaçiler neler diyorum neleer.. ben de 17 yaşındayım kaskım var motorum orjinal halinde ayna vs. sökmedim. biz de genciz. genç olmak öyle apaçilik yapmakla olmaz ki..
    Sadece Koruyacak Beyni Olanlar Kask Takar !

şaban usta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    üç tekerli moto trıkel
    motorkafa arkadaşım vaaaoovvv un türkçede karşılığı nedir manası nedir burada türkçe dersi işlenmiyorki millet kural takip etsin
    insanın kaderi kurduğu hayali gerçekleştirmek için gösterdiği çabaya bağlıdır

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900

Alıntı şaban usta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorkafa arkadaşım vaaaoovvv un türkçede karşılığı nedir manası nedir burada türkçe dersi işlenmiyorki millet kural takip etsin
    yazım kurallarına uymak için illa türkçe mi işlenmesi lazım hocam...yazım kuralları genelde yazılanların okuyanlar tarafından daha iyi anlaşılması için var...bu yazı stiline çok alışkın olmadığım için ben de arkadaşın ilk dediklerini zor anladım..ama bu şekilde konuşanlar ve yazışanlar için anlamak zor olmasa gerek...
    jackonbir bunu beğendi.

Motosikleti
    ( yok mlsf : (
    iyimiş ya biraz geç farketmiş ama

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler