Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

motorcu ile araç sürücüsünün kavgası

Motovento
    REKLAM ALANI
    astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    kadeh! karşındakine kaldırılır, aklındakine içilir...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ( yok mlsf : (
    Tüh dayak yemiş.. Kask olsaydı böle olmazdı..
    astorojna bunu beğendi.

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    o cılız haliyle hayvan oglu hayvana nasıl gücü yetsin... zaten motorcu dayak atsa garibime giderdi...
    buberk bunu beğendi.

motorcrus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cıbır
    mersinde böyleleri çok

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Şimdi "şiddet hiç bir şeyin çözümü değil" ciler dolar buraya
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Adam yumrukları ağır çekim sallıyo bizim 'mal motorcu' öyle bakıyo.
    astorojna bunu beğendi.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı Ercument adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam yumrukları ağır çekim sallıyo bizim 'mal motorcu' öyle bakıyo.
    o ağır çekimin bi tanesinin denk gelmesini istemezsin bence insan istiyoki her zaman motorcu galip gelsin ama olmuyor işte..
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    henüz yok
    kim haklı kim haksız bilmiyom ama bi çakı olsaydı bağırsağını yere dökerdim deşse aklı başına gelir yumruk sallamadan önce 2 kere düşünür

o motorcunun yerinde olsam o semt ten bir daha geçmem(ili terk ederdim o şekil)

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı alikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kim haklı kim haksız bilmiyom ama bi çakı olsaydı bağırsağını yere dökerdim deşse aklı başına gelir yumruk sallamadan önce 2 kere düşünür

o motorcunun yerinde olsam o semt ten bir daha geçmem(ili terk ederdim o şekil)
    bu yorummmudur şimdi..

Motosikleti
    henüz yok
    sedat abi sende haklısın düşünce diyelim içimin dışa vuruşu armut gibi dayak yedi motora atladı gidiyor

skyytr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xenter 150
    Ah be abi nerde korumalari eldivenleri motorcunun Saka bir yana bugun cok yogun bir gundu.Isim hizmet sektoru oldugu icin bir spor organizasyonunun ikram servisini gerceklestirdim. O yorgunlukla izmir halkapinardaki stadyumdan evime dogru kirmizi isiklarda beklerken ne oldu bi tahmin edin . Siyah caddy tarzi hani varya su doblo vb minibus araba ikilisinin birlesimi arabalar . Yavas yavas benim ve yanimdaki arabanin arasina girdi bana o kadar yaklastiki sol ayagimi ezicek zannettim , sag dikiz aynasida koluma yavasca degerek kapandi. Canim yanmadigi icin ve karsidakinin okuz oglu okuz oldugunu bildigim icin aynasinida duzelttim Ve iki elimle pes yani isareti yaptim
    O da gulumseyerek olur boyle seyler isareti yapti. Sonra hizlica uzaklastim . Ilerde tam kavsaga giricez arkadan kaptirmis geliyor . Dedim icimden cahille cahil olma gece gece allahindan bulsun deyip mumkun oldugunca saga cekip gecmesine izin verdim . Yani isterseniz her gun bu duruma gelebilirsiniz ama saka yapmiyorum her gun
    Hemde bela siz cikarmiyorsunuz yollarda bela sizi buluyor .
    Allah yardimcimiz olsun , bu ulkede bu kadar cehalet oldugu surece daha cok kavga videolari izleriz.
    Bugun motorum 998 km ulasti yarin sabah servisteyim isallah .
    Umarim basinizi sisirmemisimdir.
    Iyi geceler ,

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    İyi olmuş eline sağlık adamın, motorcu da tam dingil belli
    MotorKafa bunu beğendi.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı ferhatkars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o cılız haliyle hayvan oglu hayvana nasıl gücü yetsin... zaten motorcu dayak atsa garibime giderdi...
    Sırf dayak yememek için ayu giiyim...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sırf dayak yememek için ayu giiyim...
    ben de sırf o yüzden kilo felan almak istiyorum...
    hatta kiloda istemiyorum...sedat gibi olayım yeter...
    gerçi burda kavga dövüş hiiiç yok.... kalıba felan ihtiyaç duymuyoruz ama... genede ne olur ne olmaz...

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Yorumları okudum. Motosikletli dayak yemiş denilince, videoyu izlemekten vazgeçtim. Içim gider, üzülürüm sonra...

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sineye çekip devam edin. Allah'ından bulsun. Bir gün o yumruğun yerine silah gelir bok yoluna gidersiniz. Aman haaa..

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı ferhatkars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de sırf o yüzden kilo felan almak istiyorum...
    hatta kiloda istemiyorum...sedat gibi olayım yeter...
    gerçi burda kavga dövüş hiiiç yok.... kalıba felan ihtiyaç duymuyoruz ama... genede ne olur ne olmaz...
    kanka bana ne demek istiyon ya akşam akşam uyku sersemi 250 cc abazalığı bi yandan öbür yandan byle bi yorum

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    pazar günü bandırma ya gıyorum sag serıtten 80 kmh 17 plaka pejo patner sahıbı abımız benı sollarken neredeyse sıfır gectı yanımdan ve korna eslıgınde.aynen korna ıle cevap verdım.onun adına uzgunum cunkı 400-500 mt ılrıdekı ısıklar kırmızı yandı.sol yanına durup camını acmasını ıstedım.efe dayım yolun ortasından ne gıdıyon bılader dedı bana.cebımden ruhsatı cıkarıp bak dedım devlete vergı oduyorum usenmedım a2 ehlıyette aldım yanı benım bu motoru kullanıyor olmam gayet normal dedım bı sessızlık oldu.sonra dedımkı merak edıyorum dedım senın gıbı okuzlerı nıye salarlar yollara dedım adam sustu kaldı o arada yesıl yandı ben ılerledım fazlada basmadan benı gecmesını bekledım.bu defa kendı serıdınden adam gıbı yoluna devam ettı ve selam babında dıt yaptı ve gozden uzaklastı.ha aksı olsaydı ne olacaktı vallahı dalacaktım sonuc ne olursa olsun.(eskı gurescıyım bu arada heybetı sen dusun)
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı salcano_7946 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pazar günü bandırma ya gıyorum sag serıtten 80 kmh 17 plaka pejo patner sahıbı abımız benı sollarken neredeyse sıfır gectı yanımdan ve korna eslıgınde.aynen korna ıle cevap verdım.onun adına uzgunum cunkı 400-500 mt ılrıdekı ısıklar kırmızı yandı.sol yanına durup camını acmasını ıstedım.efe dayım yolun ortasından ne gıdıyon bılader dedı bana.cebımden ruhsatı cıkarıp bak dedım devlete vergı oduyorum usenmedım a2 ehlıyette aldım yanı benım bu motoru kullanıyor olmam gayet normal dedım bı sessızlık oldu.sonra dedımkı merak edıyorum dedım senın gıbı okuzlerı nıye salarlar yollara dedım adam sustu kaldı o arada yesıl yandı ben ılerledım fazlada basmadan benı gecmesını bekledım.bu defa kendı serıdınden adam gıbı yoluna devam ettı ve selam babında dıt yaptı ve gozden uzaklastı.ha aksı olsaydı ne olacaktı vallahı dalacaktım sonuc ne olursa olsun.(eskı gurescıyım bu arada heybetı sen dusun)
    9 milimetreye bakar olay. Efelik yapmayın. Söz ile durumun çözülmesi güzel.

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı salcano_7946 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hemşerim aman ha heybet falan dinlemez trafik..heybeti kırkpınarda kullanırsın trafikte alttan almalı..

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)