Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kış için su geçirmeyen giysi-tulum vb

Motovento
    REKLAM ALANI
    gokayugur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    2 sezondan beri üst Bering Maniwata ,alt Bering Eco kullanıyorum. Aşırı sağnağa yakalanmadım orasını bilmem ama genel olarak memnunum. Yekpare tulum düşünmüştüm alırken denedim bir türlü rahat giyemedim. Maniwata (Üst): boyun-boğaz kısmı uzun hakim yaka şeklinde ve son noktaya kadar fermuar çekilebiliyor. fermuarları dışında tamamen boydan aşağı katlamalı cırt mevcut. İki adet cırt kapaklı ve uçları ters katlamalı cebi var, kesinlikle içi ıslanmaz. sırt ve kolların bir kısmında beyaz reflektörlü bölgeler ve şerit çizgiler mevcut. Eco (Alt) cepsiz. bel bölgesi ve ağ tabir edilen kalça bölümü geniş, belden lastikli ve taa göbek üstüne kadar çekebiliyorsunuz. Paçalar ispanyol tarzı genişliyor ve paça bitiminde mesafe ayarlayıcı cırtlar mevcut. Fakat 2. kış sezonu ortasında bu cırtlar diplerinden yırtıldı, bende terziye diktirip devam ediyorum. Kullandığım bu kombinasyona 10 üzerinden 7 veririm. Fikriniz olsun...

Ahada buldum malzemeleri:

http://www.motomaxonlineshop.com/Uru...ONU-pmu47.html

http://www.motomaxonlineshop.com/Uru...K-pmu1476.html
    zongoku bunu beğendi.
    Suzuki AN 125 - 2008 / 0 - 24500 km
    SYM Joyride 200 - 2008 / 4500 - 20000+ km (Halen Devam)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı gokayugur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 sezondan beri üst Bering Maniwata ,alt Bering Eco kullanıyorum. Aşırı sağnağa yakalanmadım orasını bilmem ama genel olarak memnunum. Yekpare tulum düşünmüştüm alırken denedim bir türlü rahat giyemedim. Maniwata (Üst): boyun-boğaz kısmı uzun hakim yaka şeklinde ve son noktaya kadar fermuar çekilebiliyor. fermuarları dışında tamamen boydan aşağı katlamalı cırt mevcut. İki adet cırt kapaklı ve uçları ters katlamalı cebi var, kesinlikle içi ıslanmaz. sırt ve kolların bir kısmında beyaz reflektörlü bölgeler ve şerit çizgiler mevcut. Eco (Alt) cepsiz. bel bölgesi ve ağ tabir edilen kalça bölümü geniş, belden lastikli ve taa göbek üstüne kadar çekebiliyorsunuz. Paçalar ispanyol tarzı genişliyor ve paça bitiminde mesafe ayarlayıcı cırtlar mevcut. Fakat 2. kış sezonu ortasında bu cırtlar diplerinden yırtıldı, bende terziye diktirip devam ediyorum. Kullandığım bu kombinasyona 10 üzerinden 7 veririm. Fikriniz olsun...

Ahada buldum malzemeleri:

http://www.motomaxonlineshop.com/Uru...ONU-pmu47.html

http://www.motomaxonlineshop.com/Uru...K-pmu1476.html
    Verdiğiniz bilgiler ve öneriler için teşekkür ederim. Bende yağmurluk, balaklava ve ayak için yağmurluk şeklinde takımımı tamamladım. Ürünlerin resimlerini paylaşacağım birazdan. Çok kaliteli ürün değiller ama yağmurdan koruyabilcek derecede olduklarını düşünüyorum. Tabi daha yağmurda giyemedim. Ama soğuk havada balaklava ve ayakkabının üzerine giydiğim yağmurluk rüzgardan çok güzel korudu. Bugün sabah 6 gibide çıktım motorla gayet güzel korudular. Yağmurluğu daha deneyemedim.
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S

Mevsimlik korumalı mont, pantolon v.s var ise bu işi profesyonelce yapan firmaların yağmurlukları %100 kuru kalmaya yardımcı olur diye düşünüyorum
    zongoku bunu beğendi.
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Motosikleti
    Skygo SG 125-30

Arkadaşlar 4 mevsimlik montum vardı üzerinede bu şekilde yağmurluk aldım. İlk sayfada paylaştığım tex markaya çok benziyor. Satıcıda motorcuydu tanıyoduk. Kendim de 1 senedir kullanıyorum diyince güvenerek aldım. Yanında ayaklar için yağmurluk ve balaklavada aldım. Hepsi 55 TL tuttu. Yukardada bahsettiğim gibi balaklava ve ayak için olan yağmurluğu şimdilik yapmurda test edemesem de soğuktan çok güzel korudular. Nasip olursa yağmurlu bir günde yağmurluğu da test edicem
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Ben de bugün nalburdan bir takım yağmurluk aldım, para vermedim ama 25 TL imiş daha ucuzlarıda vardı, iyi bir şey alıncaya kadar idare etsin diye, bakalım daha denemek nasip olmadı
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

Yusuf Ziya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piyade
    Alıntı zongoku adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://img21.imageshack.us/img21/9352/fotoraf2006.jpg

http://img163.imageshack.us/img163/3057/fotoraf2007.jpg

Arkadaşlar 4 mevsimlik montum vardı üzerinede bu şekilde yağmurluk aldım. İlk sayfada paylaştığım tex markaya çok benziyor. Satıcıda motorcuydu tanıyoduk. Kendim de 1 senedir kullanıyorum diyince güvenerek aldım. Yanında ayaklar için yağmurluk ve balaklavada aldım. Hepsi 55 TL tuttu. Yukardada bahsettiğim gibi balaklava ve ayak için olan yağmurluğu şimdilik yapmurda test edemesem de soğuktan çok güzel korudular. Nasip olursa yağmurlu bir günde yağmurluğu da test edicem
    Keyifle kullanmanı dilerim.
    Hayırlı olsun.
    İnsan mı paraya bağlı, para mı insana bağlı? Bu, insana bağlı.

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı Sepetçioğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de bugün nalburdan bir takım yağmurluk aldım, para vermedim ama 25 TL imiş daha ucuzlarıda vardı, iyi bir şey alıncaya kadar idare etsin diye, bakalım daha denemek nasip olmadı
    Bende o amaçla aldım inşallah yırtılmazda kullanabilirim

---------- Post added at 21:46 ---------- Previous post was at 21:43 ----------

Alıntı Yusuf Ziya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keyifle kullanmanı dilerim.
    Hayırlı olsun.
    Teşekkür ederim

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Arkadaşlar yağmurda denedim çok şükür 2. kez yağmurda giyişim sorunsuz bir şekilde kullandım. Sadece gitceğim yere varınca çıkarması sonra tekrar giymesi yoruyor adamı
    Onun dışında kup kuru çıkıyorum ekipmanın içerisinden. Bütcesi fazla olmayan arkadaşlar kullanabilirler.
    DALGIC_800 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)