Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Uygun fiyata aksesuar ürünleri seçtim. Sipariş Vereyim mi ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    dadaş-bb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    Arkadaşlar motosikletime bazı aydınlatma ürünleri takmak istiyorum.

Resimdeki ürünler hem fiyatları hemde özellikleri uygun, ne dersiniz alayım mı ?

Bir de bu yağmurluk yeterli olur mu ? Valla açıkçası gidip buradaki motor aksesuarcıdan alsam her üründe en az 5-10 lira fazla oynuyor. Zaten Allah'a şükür 3-4 tane yer var bir tane doğru düzgün sis lambası aydınlatma lambası bulamadım. Bazı oto aksesuarcılar da buldum 2 li ledli uzun gündüz led lamba adam 40-50 lira fiyat çekti.

-Yağmurluk: http://www.hepsiburada.com/liste/pro...oryId=20029256

-Led: Motor koruma demirine takmayı düşünüyorum parkları yakınca ledler de gündüz ledi olarak yansın.

http://www.hepsiburada.com/liste/pro...oryId=20029252

-Küçük led: Bunu da sele altına yani motorun yanlarına aydınlatma/süsleme olarak düşünüyorum. Ya parklara bağlarım yada frene basınca yanmasını sağlarım. Fikirlerinize açığım.

-Stop lamba: Bunu da plaka altına takmayı düşünüyorum.

http://www.hepsiburada.com/liste/pro...oryId=20029252

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:01 ----------

Güncel........
    BİZ; KANINI VE CANINI BU VATAN İÇİN FEDA EDENLER VE GÖZÜ YAŞLI ANALAR İÇİN SAVAŞIRIZ...!

"AKINCILAR..."

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    Güncel.......

Geçen karşımdan cg bi motor geliyor senin dediğin yerlerin çoğuna led takmış. Allah Allah dedim karşıdan uzay mekiğimi geliyo sonra yanımdan fır fır geçerken farkettim cg olduğunu . Ledler plaka altına stop lambasıyla beraber kullanılırsa iyi olabilir fakat ben korumalara falan takılan ledlere karşıyım . Yanlış anlama ama tam apaçi işi

Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    Ön amortisorlere mi baglayayim gidonun alt kismina nasil yapayim peki. Genelde motor koruma demirine bagliyorlar sis veya aydinlatma lambalarini.

Abi o senin zevkine kalmış nereye koyarsan daha hoşuna gidicekse oraya yaptır. Korumalarda olursa kaza anında sıkıntı olabilir gibi geliyo ama tabi karar senin

Motosikleti
    Mondial 100 UGK
    benim motorumun koruma demirinde 4 tane yuvarlak sis lambası var. el yapımı ledli bir tanesi 3 w. toplam 12 v yapıyo. akşam normal farımı kullanırken karşıdan gelen arabalar insan yerine bile koymazken, sisleri yaktığım anda hemen uzundan kısaya düşüyor çünki araba geliyo sanıyo. trafikte görünür olmak apaçilikse evet ben apaçiyim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)