Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

cbr 125 egsoz

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    cbr 125 R
    orjinal egsozunun sesi pek tatmin edici degil çevremdeki herkez egsoz takmamı öneriyor işin ucuzuna kaçıp perdeleri kırdırmak istemiyorum bi egsoza 400 500 tl parada vermek istemiyorum orta halli nası bir egsoz alabilirim yada egsozun ucuna vana filan taktırabilirmiyim birde arabalardaki gibi tuşlu egsoz yaptırılabilirmi motora sorularımı cevaplıyan arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum tekeriniz düz bassın
    motosiklete binmek sex yapmak gibidir bi defa bindigin zaman sürekli binmek istersin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bir alttaki konuda egzozdan dolayı 154 lira ceza yiyen biri varken konu açman ilginç olmuş. Ayrıca CBR125R konusunda sorsan daha çabuk cevap alabilirsin.

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    King egzost filan sakın alma.Alıcaksan full sistem bi tiger al boğazdan,450 liraya alırsın.

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı emir. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ... işin ucuzuna kaçıp perdeleri kırdırmak istemiyorum bi egsoza 400 500 tl parada vermek istemiyorum orta halli nası bir egsoz alabilirim ...
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    King egzost filan sakın alma.Alıcaksan full sistem bi tiger al boğazdan,450 liraya alırsın.
    Saatten dolayı olsa gerek. Bu arada siz nereden aldınız 450 tl ye. İlanların hepsinde 535 tl yazıyor da ondan sordum.
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

Motosikleti
    cbr 125 R
    zippocugum yardımcı olmaya çalışıyorsun teşekkür ederim ama daha açık konuşim ögrenciyim ve o kadar PARAM YOK :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:47 ----------

Alıntı seigen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir alttaki konuda egzozdan dolayı 154 lira ceza yiyen biri varken konu açman ilginç olmuş. Ayrıca CBR125R konusunda sorsan daha çabuk cevap alabilirsin.
    bi alt konuyu okumadım ama adanada egsozdan ceza yiyen hiç kimse duymadım simdiye kadar burda kaskını taktıgın zaman durdurmuyorlar bile etrafta o kadar çok cg ci var ki kesik biçik diye tabir ettikleri koltuk ve depodan oluşan motorluların peşindeler öyle bi sıkıntım yok yani çok şükür
    motosiklete binmek sex yapmak gibidir bi defa bindigin zaman sürekli binmek istersin

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı emir. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi alt konuyu okumadım ama adanada egsozdan ceza yiyen hiç kimse duymadım simdiye kadar burda kaskını taktıgın zaman durdurmuyorlar bile etrafta o kadar çok cg ci var ki kesik biçik diye tabir ettikleri koltuk ve depodan oluşan motorluların peşindeler öyle bi sıkıntım yok yani çok şükür
    Onları zor yakalarlar biraz 90 kilo motora 18-20 beygir motor koyuyolar bide üzerine yatınca tam ölüm makinesi

Motosikleti
    cbr 125 R
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onları zor yakalarlar biraz 90 kilo motora 18-20 beygir motor koyuyolar bide üzerine yatınca tam ölüm makinesi
    ölüm makinesi filan diye şaka yapıyoruz ama çok kişi yarışlarda üstüne yatarken filan ölüyor burda

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)