Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Güvenli sürüş eğitimi ve SS motorlar ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Fazer8 ABS
    Arkadaşlar öncelikle merhaba Forumda az bucuk aktif sayılırım. Son günlerde aklıma takılan birşey var. Piyasa araştırması yapıyorum Honda cbr125 0km motorlar 6.900 tl. Motora ilk başlayacak birisi olarak aslında chopper gv250 almayı planlıyorum ama SS motor almaya karar verirsem şayet cbr125 gibi küçük bir motorla değilde cbr250 ile başlama arzusundayım. Tecrübesiz olduğumdan dolayı diyorum ki Honda güvenli sürüş tekniklerinden 1-2-3 kur ya da tamamının eğitimini aldıktan sonra direkt olarak cbr250 ile başlamak ne kadar doğrudur? Yani sonuçta motora 2 kere para vermektense uzun süre aynı cc kullanacağım için öncesinde eğitimini alıp direk aklımda olan cc ile başlamak daha uygun gibi geldi. Yorumlarınızı bekliyorum..

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:46 ----------

kimsenin bi fikri yok acaba bu konu hakkında ?
    Who's gonna stop us!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    tvs 150rta- x treme max
    başlangiçla ilgili sayfalari okursan bunun cevabini kendiniz bulacaksiniz zaten. Egitimler önemli ama ilk motorsa söz konusu olan km ve zamandir teçrübeyi oluşturan. 2kere para vermek diye bakmayin olayada kaza yaparsaniz daha az maliyet ve size gelicek daha az zarar diye bakin. Yapmak istediginiz şeyi kullanim amaçlarinizi belirleyin ona uyucak en düşük cc li motorla başlayin.
    skyytr bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)