Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İzmir'de motosiklet ekspertiz için tavsiye

Motovento
    REKLAM ALANI
    shi_bumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Caponord
    Hep böyle yapıyorum. Kışa girerken motor alıyorum ve bu huyumdan nefret ediyorum

Arkadaşlar, 2003 model bir Aprilia Caponord almak üzereyim. Ancak İzmir'de bu motorun huyundan suyundan anlayan, çok profesyonel olmasa bile bana eskpertiz için getirdiğim motor hakkında kabaca bilgi verebilecek birini arıyorum. Her türlü yardım ve önerinize açığım. Teşekkürler....
    "I'm not sure whether I'm an actor who races or a racer who acts." Steve McQueen

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı shi_bumi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hep böyle yapıyorum. Kışa girerken motor alıyorum ve bu huyumdan nefret ediyorum

Arkadaşlar, 2003 model bir Aprilia Caponord almak üzereyim. Ancak İzmir'de bu motorun huyundan suyundan anlayan, çok profesyonel olmasa bile bana eskpertiz için getirdiğim motor hakkında kabaca bilgi verebilecek birini arıyorum. Her türlü yardım ve önerinize açığım. Teşekkürler....
    Merhaba,

Ekspertiz için kahramanlar da motostop var. Orası Ducati, Aprilia gibi italyan markaların yetkili sevisliğini yapmaktadırlar. Nasıl hizmet verdiklerini bilmiyorum fakat ekspertiz için yardımcı olabileceklerini düşünüyorum.

http://www.motostopizmir.com/

Diğer yandan kendi ustama da gösterebiliriniz. Karen motor (motomax). Ahmet usta işinde çok iyidir.

Ahmet Kazak: 446 84 88 / 1264 sokak no:19

Saygılar.
    Önce emniyet, sonra hareket...

shi_bumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Caponord
    Çok teşekkürler. İki yere de telefon edip bir konuşayım bakalım ne diyorlar.
    "I'm not sure whether I'm an actor who races or a racer who acts." Steve McQueen

Emreköktürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 X
    Merhaba
    İzmirde eksper hizmeti verebilecek usta bilgisi hala güncel midir. Motor Honda , Honda yetkili servisi sadece atölyede sağına soluna bakabileceklerini ifade ettiler .

<ÖzgürYanık> - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Chetak 12v Electronic(1991)
    bayraklidaki Honda ya 1 yasinda Cbr 250 r goturduk expertiz hizmeti vermediklerini ifade etmislerdi , zaman kaybi olmamasi acisindan yazdim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)